collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: Mr.X
[Nisan 17, 2021, 11:24:18 ÖÖ]

KOF Genel Haberler Gönderen: Mr.X
[Nisan 15, 2021, 11:03:34 ÖÖ]

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Gönderen: Mr.X
[Nisan 15, 2021, 10:58:50 ÖÖ]

Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Nisan 14, 2021, 10:55:40 ÖÖ]

Fighting EX Layer Gönderen: Mr.X
[Nisan 01, 2021, 07:53:58 ÖÖ]

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Mart 31, 2021, 06:07:59 ÖÖ]

Sony, EVO Şampiyonası Serisini Satın Aldı Gönderen: Mr.X
[Mart 28, 2021, 08:10:45 ÖÖ]

TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2 Gönderen: Mr.X
[Mart 28, 2021, 07:38:16 ÖÖ]

[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Mart 28, 2021, 06:16:03 ÖÖ]

Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Şubat 07, 2021, 10:38:39 ÖÖ]

Tekken Capsleri Gönderen: RLPYR
[Ocak 26, 2021, 04:29:39 ÖÖ]

Round alma süreniz en düşük ? Gönderen: RLPYR
[Ocak 20, 2021, 01:38:40 ÖS]

Tekken 7 Treasure Mod Gönderen: RLPYR
[Ocak 20, 2021, 01:16:21 ÖS]

Acı-Tatlı Dövüş Oyunu Anıları Gönderen: RLPYR
[Ocak 19, 2021, 08:21:28 ÖS]

TEKKEN Kitapçığı Gönderen: RLPYR
[Ocak 19, 2021, 08:10:08 ÖS]

Tekken 5 müzikleri Gönderen: RLPYR
[Ocak 19, 2021, 07:19:04 ÖS]

Karakterlerinizi Neye Göre Seçmiştiniz? Gönderen: RLPYR
[Ocak 19, 2021, 07:05:29 ÖS]

Hangi Tekken karakterisin testi Gönderen: RLPYR
[Ocak 19, 2021, 04:32:19 ÖÖ]

Asuka Hakkında Gönderen: RLPYR
[Ocak 19, 2021, 04:27:20 ÖÖ]

Selam Arkadaşlar Gönderen: RLPYR
[Ocak 19, 2021, 03:29:28 ÖÖ]

Gönderen Konu: KOF Genel Haberler  (Okunma sayısı 10302 defa)

Çevrimdışı Mr.X

Ynt: KOF Genel Haberler
« Yanıtla #30 : Şubat 18, 2021, 09:13:47 ÖS »
The King Of Fighters XV Kyo Kusanagi Oynanış Fragmanı:

SNK YouTube kanalında orijinal KOF poster çocuğu Kyo Kusanagi'ye ait özel hareketleri, kombinasyonları ve MAX iptalleri içinde olan The King Of Fighters XV tanıtım videosunu yayınladı.

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #31 : Şubat 21, 2021, 12:31:12 ÖS »
Chizuru, The King Of Fighters XV İçin Duyuruldu:

SNK serinin kıdemli oyuncusu Chizuru Kagura'nın Japonya Fighting Game Publishers Roundtable #2 sırasında The King Of Fighters XV için geleceğini duyurdu. Chizuru'nun oyun fragmanı KOF XV yinelemesinde geri dönen klâsik saldırılarının çoğunu gösteriyor. Bu sayede ikinci resmî KOF XV takımı da açıklanmış oldu (Kyo Kusanagi, Iori Yagami ve Chizuru Kagura, "Kutsal Hazineler" takımını oluşturacak).

Çevrimdışı INDIE

« Yanıtla #32 : Mart 04, 2021, 11:34:22 ÖÖ »
SNK karakter tasarımlarını neden bu kadar detaysız yapıyor anlamıyorum.
Karakterlerin suratları, kıyafetleri dümdüz.
PS3 oyunu desem kimse itiraz etmez. :)

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #33 : Mart 04, 2021, 05:24:17 ÖS »
Ben KoF hayranıyım. İlk oynadığım '94 ve 2k1'e kadar olan oyunların hemen tamamını beğenirim. Her oyunu bir öncekinden daha iddialı, karakter dizaynı ilgi çekici, her ne kadar merkezi Orochi olsa da üçleme şeklinde giden orijinal hikâyesi muhteşem ve kendine has havasıyla tekten bir seri olarak yorumlarım. XII faciasından sonra hikâyeyi XIII ile tamamına erdiren yapımcılar bana keşke bu tarz karakter ve mekân modellemeleri kullanmasaydınız, aslınıza bağlı kalsaydınız dedirtti. Sevenleri var ama ben sevmeyenler tarafındayım. Ama bu son 2 oyunun görselliği o beğenemediğim tarzı aratmadı değil. Son Samurai Shodown oyununda kullanılan oyun motoru sanırım KoF için de kullanılıyor, umarım bir an önce bundan vazgeçerler.

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #34 : Mart 04, 2021, 05:49:22 ÖS »
Andy Bogard The King Of Fighters XV İçin Açıklandı:

SNK The King Of Fighters XV için KOF serisinin başlıca isimlerinden Andy Bogard'ı açıkladı. Andy'nin 1 dakikalık oyun fragmanı klâsik tekniklerinin ve saldırılarının çoğunu göstermekle kalmayıp Mai Shiranui'nin hızlı bir kamera hücresini bile içeriyor.

Çevrimdışı INDIE

« Yanıtla #35 : Mart 05, 2021, 08:06:53 ÖÖ »
Ben KoF hayranıyım. İlk oynadığım '94 ve 2k1'e kadar olan oyunların hemen tamamını beğenirim. Her oyunu bir öncekinden daha iddialı, karakter dizaynı ilgi çekici, her ne kadar merkezi Orochi olsa da üçleme şeklinde giden orijinal hikâyesi muhteşem ve kendine has havasıyla tekten bir seri olarak yorumlarım. XII faciasından sonra hikâyeyi XIII ile tamamına erdiren yapımcılar bana keşke bu tarz karakter ve mekân modellemeleri kullanmasaydınız, aslınıza bağlı kalsaydınız dedirtti. Sevenleri var ama ben sevmeyenler tarafındayım. Ama bu son 2 oyunun görselliği o beğenemediğim tarzı aratmadı değil. Son Samurai Shodown oyununda kullanılan oyun motoru sanırım KoF için de kullanılıyor, umarım bir an önce bundan vazgeçerler.

Valla hocam çok sıkı KOF takipçisi değilim ama 94 ten 2003 e kadarki tüm oyunları oynadım.
98 bence en keyiflisi. 2000 den sonra seri kendini bir türlü yeni nesle adapte edemedi.
Bu gidişlede edemeyecek gibi görüyor. Tabi asya pazarına bakmak lazım. Acaba orada durumlar nasıl? :)

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #36 : Mart 05, 2021, 10:10:44 ÖÖ »
Asya tarafları nasıl bilmiyorum ancak görünenden anladığım işlerin yolunda gittiği. İlk Orochinagi üçlemesi ve ardından gelen '98 her yönden çok iyiydi. NESTS Saga ile arkada bekleyen adamların kaldırılışı, bazı karakterlerin hareket listelerinin değişimi ve 4 kişilik takım olayı kolay kabul edilemedi ve kimi KoF hayranları bu duruma alışamadı. KoF 2k1 seçim ekranı ve win pose çizimleri gözüme en dandik gelen seri oyunu. Sonra 2k2 geldi, '98 gibi hikâyesi ve toplama kadrolu ki onu da sevemedim. Tekrar 3'e 3 mantığına bu sefer tek raunt üstünden geçti seri, Tales Of Ash / Ash Saga hikâyesi geldi, ben işte bu dedim ve oyun motoru ile genel dizayn değişti yine sarmadı bazı şeyleri. Ama ne olursa olsun KoF benim için apayrı bir yerdedir.

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #37 : Mart 28, 2021, 06:21:34 ÖÖ »
Yuri Sakazaki KOF XV Tanıtım Fragmanı + Ekran Görüntüleri:

SNK The King Of Fighters XV için seri emektarlarından Yuri Sakazaki'yi açıkladı. KOF XV'ye katılan ilk Art Of Fighting Team üyesi olan Yuri'nin oynanış fragmanında hamlelerinin bir kısmı ve tamamen yeni olan Pao Pao Cafe sahnesini ortaya çıkıyor.

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #38 : Mart 28, 2021, 06:57:27 ÖÖ »
Terry Bogard, The King Of Fighters XV İçin Duyuruldu:

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #39 : Mart 28, 2021, 07:48:35 ÖÖ »
Yashiro, The King Of Fighters XV İçin Açıklandı:

SNK, The King Of Fighters XV için başka bir karakter tanıtım fragmanını sundu. Bu son fragman, bir süredir görmediğimiz bir karakteri; geri dönen KOF '97 emektarı Yashiro Nanakase'yi ortaya çıkarıyor! Bu, Yashiro'nun 3D grafiklere sahip bir dövüş oyunundaki ilk görünümünü de işaret ediyor.

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #40 : Nisan 01, 2021, 08:02:25 ÖÖ »
The King Of Fighters XV İçin King Görüldü:

Bu gece SNK, The King Of Fighters XV için King'i resmen açıkladı. AOF ve KOF serisinin emektar savaşçısı KOF XV tanıtım fragmanında ikonik Muay Thai tarzını sergiliyor. King'in oynanış fragmanı yepyeni "Haunted House (Perili Ev)" sahnesini de sunuyor.

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #41 : Nisan 08, 2021, 12:35:36 ÖS »
Mai Shiranui, The King Of Fighters XV İçin Açıklandı:

SNK, Mai Shiranui için The King Of Fighters XV oynanış videosunu yayınladı. İkonik Fatal Fury/KoF kahramanı olan harikulâde Mai, orijinal KOF XV Dünya prömiyeri fragmanında kısaca göründü ve bu bize yetti. :)

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #42 : Nisan 15, 2021, 11:03:34 ÖÖ »
Shermie, The King Of Fighters XV İçin Duyuruldu:

The King Of Fighters XV için yeni bir karakter daha ortaya çıktı! SNK, KOF XV için klâsik "New Face Team" üyesi Shermie'yi yeni bir oyun fragmanı ve KOF '97 emektarı için güncellenmiş bir görünümle duyurdu. Shermie, ilk duyurulan Yashiro'dan sonra KOFXV için açıklanan ikinci "CYS" grubu üyesi oldu (ekstra olarak Chris'in yakında geri dönüş yapacağı doğrulandı).

Yukarı Git