collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

Türkiyede Tekken 7 Arcade var mı ? Gönderen: leealex
[Ekim 21, 2017, 11:10:25 ÖS]

[ The King Of Fighters: Destiny ] Gönderen: Forest Law
[Ekim 17, 2017, 05:49:51 ÖS]

TReal'den merhabalar Gönderen: jinemre
[Ekim 16, 2017, 11:27:01 ÖS]

[ Forum Oyunu: Son Harften Kelime Türet ] Gönderen: Gufi
[Ekim 16, 2017, 06:24:24 ÖS]

Tekken Kadın Karakterler. Gönderen: Gufi
[Ekim 16, 2017, 06:20:32 ÖS]

Funko Pop MKX Figürleri Gönderen: Mr.X
[Ekim 16, 2017, 02:18:22 ÖS]

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Ekim 16, 2017, 02:16:48 ÖS]

TekkenTR WhatsApp Grubu Gönderen: melih182
[Ekim 15, 2017, 10:36:53 ÖÖ]

[ Forum Oyunu: Sıradaki Gelsin ] Gönderen: konohali
[Ekim 15, 2017, 09:09:29 ÖÖ]

2017-2018 TEKKENTR turnavaları ligi (Tekken 7) Gönderen: JannJinRyu
[Ekim 12, 2017, 09:44:53 ÖÖ]

Merhaba Gönderen: JannJinRyu
[Ekim 12, 2017, 08:46:13 ÖÖ]

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: Aora
[Ekim 10, 2017, 05:40:35 ÖS]

Mr. Naps(Bryan) vs Jeondding(Lucky Chloe) Gönderen: cinemaker
[Ekim 10, 2017, 01:27:01 ÖS]

Tekken 7 Online Türk Oyuncular Lider Tablosu Gönderen: jinemre
[Ekim 10, 2017, 12:16:08 ÖÖ]

Turnuva Dışı Etkinlik Gönderen: konohali
[Ekim 09, 2017, 03:15:40 ÖS]

Kof ultimate mugen shoryuuken show! Gönderen: konohali
[Ekim 09, 2017, 02:29:18 ÖS]

23 Eylül Cumartesi Kadıköy Turnuvası Gönderen: cinemaker
[Ekim 08, 2017, 08:15:38 ÖS]

Forum hakkında öneri ve istekleriniz...#2 Gönderen: bigmania
[Ekim 08, 2017, 04:42:27 ÖS]

[ Forum Oyunu: Seçim Senin ] Gönderen: Mr.X
[Ekim 08, 2017, 02:17:21 ÖS]

Genel Sohbet (Makara İçerir) Gönderen: konohali
[Ekim 08, 2017, 10:25:15 ÖÖ]

Gönderen Konu: Yuiostreez ile 15 dakikalık maç videosu  (Okunma sayısı 185 defa)

Çevrimdışı Yuiostreez

• 3. Kyu
  • *
  • Total likes: 15
  • Üye Puanı: 2
  • This should be fun.
      • Profili Görüntüle
    • PSN: Yuiostreez
    • Başladığı Oyun: Tekken3
    • Favori Karakter: Nina Williams
Yuiostreez ile 15 dakikalık maç videosu
« : Ağustos 08, 2017, 05:58:43 ÖS »

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere ilk ve yeni maç videomu atmak istedim izleyenlere teşekkür ederim  :nina2:

Öncelikle Nina ve @deadlyassassin'den çok özür diliyorum Nina ile yaklaşık oynayalı bir ay oluyor zaten ondan önce hiç Nina ile oynamamıştım bu bir ayda zaten tüm move listi silip süpürdüm öncelikle ben Tekken 6'da Lars ve Alisa karakterlerini çok sever ve çok kullanırdım ama Tekken7'de biraz değişmiş bana Tekken 6 daki kadar hızlı ve seri hareketleri bu seride çok ağırlaşmış diye düşünüyorum ana karakterimi değiştirdim bu yüzden hangi karakterle kendimi geliştirsem diye düşünüp direk gözüme çarpan Nina oldu çünkü daha önce hiç almadığım karakterlerden biriydi ilk Simple kombolarını çözdüm ondan önce komboda kullanılan hareketleri normal şekilde denedim nasıl vuruyor nereye vuruyor hangisi seri diye düşündüm sonra Counter attacklara baktım derken bugüne kadar oynadığım Nina'dan sonuç bu kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Bu oynadığım kişiyle oynamadan önce biriyle oynadım sana ayar oldum falan dedi bir abi var iyi oynuyor falan dedi bende iyi oynayalım dedim geldi işte oynadık kombodan çok kapma hareketlerini kullanıyor zaten aldığı winsler hep kapmayla oldu bazen Nina dışında farklı karakter kullandım ordan yendi bir nevi avans gibi birşey oldu en sonunda maç 28 e 19 bitti xD Ben eğlencesindeydim hırs yapıp yenecek biri olsaydım Nina dışında karakter almazdım
« Son Düzenleme: Ağustos 08, 2017, 06:09:31 ÖS Gönderen: Yuiostreez »

The following users thanked this post: jinemre

Çevrimdışı jinemre

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 61
  • Üye Puanı: 56
  • Never back down!
      • Profili Görüntüle
    • PSN: jinemre_trm_
    • Başladığı Oyun: Tekken 2
    • Favori Karakter: Jin Shaheen
Ynt: Yuiostreez ile 15 dakikalık maç videosu
« Yanıtla #1 : Ağustos 09, 2017, 03:37:32 ÖÖ »
Maç videonu bizlerle paylaştığın için ben teşekkür ederim  :balloons: Bu tarz paylaşımların artması forumda eğlenceli dakikalar geçirmemizi sağlıyor. Umarım daha da artar maç paylaşımları :)

Maçı az önce izledim, gayet güzel oynuyorsun. Nina'nın zor kombolarını yapabiliyorsun. Bana göre bu oyunun en zor karakterlerinden birisi Nina. Kendine zor bir karakter seçmişsin ama böyle giderse karakterin hakkını verecek bir oyun potansiyelin var  :thumbsup:

Rakip rage durumuna geçtiğinde daha seyrek saldırmanı tavsiye ederim. Rage art'ların %90'ı kaldırmalık kasıldığı için rakibin rage art kullanmasını bekle gard aldıktan sonra kaldırıp kombonu yap. Havadan en az 70 damage :D
« Son Düzenleme: Ağustos 09, 2017, 06:42:10 ÖÖ Gönderen: jinemre »

Çevrimdışı DeadlyAssassin

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 22
  • Üye Puanı: 19
  • "This should be fun"
      • Profili Görüntüle
      • http://www.tekkentr.com
    • PSN: Tekken_Girl
    • Favori Karakter: Nina
    • Steam ID: XueDa
« Yanıtla #2 : Ağustos 09, 2017, 06:55:30 ÖÖ »
Hic de ozur dileme :icon_biggrin: Ninaci oldugun icin ayri bi kardesim olarak goruyorum seni, cok zor kombolari (qcf1 iceren) ve hareketleri (evil mist) hic zorlanmadan yapiyorsun, hatasiz hemde... boyle devam et, ne kadar cok mac yaparsan o kadar cok gelistireceksin.

Kapmalarla ilgili sunu soyleyim, kapildigini anladigin zaman  :kare: yada  :ucgen: e bas, ozel kapma degilse digerlerini acmasi cok kolay. Ozel kapmalar iki elle yapiliyor ve acmasi  :kare:+ :ucgen: (en azindan cogunun oyle) baslangicta biraz zor gelecek ama zamanla olur. Devam devam :applaud:
PSN:Tekken_Girl
Team Turk Masters ☆ DeadlyAssassin_TrM ☆ T7FR Maclarim icin tiklayin www.youtube.com/KillerLady7

Çevrimdışı Yuiostreez

• 3. Kyu
  • *
  • This should be fun.
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ağustos 09, 2017, 07:13:07 ÖÖ »
@jinemre abi güzel yorumun için teşekkür ederim o an zaten farketmişsindir ki tam vuracağım anda yapıyor normalde alabilme durumum var ama şans eseri denk geldi rahatlıkla diyebilirim zaten normalde bu kadar çok saldırmıyorum bundan önceki maçlarda çok kapma kullandığı için kapmasın diye fazla ofansif oynadım yine de Rage yemiş oldum sürekli kapması gıcığıma giden bir hareket fazla zaman alıyor ve sürekli aynı hareketleri yaptım şaşırtmak için ki şaşırttığım birçok komboları yedirdim bir güzel :D kombolar içinse karakteri daha iyi kavramak kendi stratejime göre hangi moveları yaparak daha uzun komboya gidebilirim nasıl daha çok damage alabilirim kendimi denemiş olduğum maçlardan bir tanesi zaten daha sonradan kendi kombolarımla kendime özgü saldırı stili edinerek yola devam etmeyi düşünüyorum daha iws1 ve cancel hareketlerini baya bir pratik ve parmaklarımı baya serileştirmem gerekiyor ara sıra bu tarz videolarımı paylaşıp zaman zaman kendimce karşılaştırma yapacağım

@deadlyassassin ben qcf1 ve evil misk için çok çalıştım özellikle bana çok yardımcı olacak movelardan zaten Nina'nın hakkını vermek istediğim için tüm kapmaları hareketleri ve sample komboları zorlanmadan yapıyorum benim guardım çok kötü bu yine Paul'u kavramış halim sağolsun oynadığım arkadaş bana bu konuda çok yardımcı oldu Paulun bir çok yerden vuruşlarından kaçabiliyorum :D Ranked maçlarda hiç zorlanmıyorum refleks açısından da eksiğim var bir anda kapınca o an genellikle komboya gireceğim an oluyor yetişemiyorum hemen hemen saniseler oynuyor ama alışacağım artık izlediğiniz için teşekkür ederim ayrıca kardeşin olarak görmen beni çok mutlu etti  :nina2:
« Son Düzenleme: Ağustos 09, 2017, 08:15:35 ÖÖ Gönderen: Yuiostreez »

Çevrimdışı jinemre

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 61
  • Üye Puanı: 56
  • Never back down!
      • Profili Görüntüle
    • PSN: jinemre_trm_
    • Başladığı Oyun: Tekken 2
    • Favori Karakter: Jin Shaheen
« Yanıtla #4 : Ağustos 09, 2017, 09:48:19 ÖÖ »
Kapma yemek evet çok fazla can götürdüğü için açılmadığı taktir de sinir bozabiliyor. Ama sakın bunlara takılıp oyununu bozma, bu da bir strateji. Kapma açma olayı zamanla oynadıkça oturacak merak etme. Tekken 7'de kapma açmalar eski Tekken serilerine göre çok daha iyi.

Çevrimdışı Yuiostreez

• 3. Kyu
  • *
  • This should be fun.
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ağustos 10, 2017, 01:35:53 ÖÖ »
Git gide kendimi geliştiriyorum bazı karakterler artık çok kolay geliyor yenmek çünkü birçok hareketlerini öğrendim özellikle Paul ve Bryan'ı yenmek çok kolay benim için bir strateji öğrendim bununla ilgili Nina'da geriye kaçarken geriye takla atabiliyor bu yüzden yaptığı anda zaten çok takla kullandığım için birçok yerden vuruşlardan kaçabiliyorum ve çok rahat bir şekilde ceza kesebiliyorum

Yukarı Git