collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son Konular

Tekken 7'nin Olumsuz Özellikleri Hakkında Gönderen: leealex
[Bugün, 09:58:25 ÖÖ]

Karakterlere Genel Bakış Gönderen: leealex
[Bugün, 09:21:09 ÖÖ]

Ne düşünüyorsunuz Tekken 7 müziği hakkında? Gönderen: GERΛLT
[Bugün, 08:16:36 ÖÖ]

Tekken 7 - Scorpion vs Akuma Gönderen: DeadlyAssassin
[Haziran 21, 2017, 10:05:17 ÖÖ]

Tekken TNT Hayran İşleri Bölümü Gönderen: jinemre
[Haziran 21, 2017, 04:55:52 ÖÖ]

TekkenTR Köklü Yenilenme Süreci Gönderen: jinemre
[Haziran 21, 2017, 04:53:26 ÖÖ]

Tekken 7 Online Rank Battle Sorunu Gönderen: bigmania
[Haziran 20, 2017, 07:34:23 ÖS]

En Beğendiğiniz Tekken Oyunu? Gönderen: MagneticFrost
[Haziran 20, 2017, 12:24:43 ÖS]

Tekken 7 Tüm Karakterin Kıyafetleri Gönderen: DeadlyAssassin
[Haziran 20, 2017, 05:06:54 ÖÖ]

Tekken Serisi Gelişimi Gönderen: MagneticFrost
[Haziran 19, 2017, 05:51:19 ÖS]

Tekken'e başlama hikayeniz Gönderen: GERΛLT
[Haziran 19, 2017, 09:54:55 ÖÖ]

Nick Değişimi Hakkında (20 Temmuz Son) Gönderen: jinemre
[Haziran 19, 2017, 08:45:21 ÖÖ]

Tekken ile ilgili tüm çizgi romanlara burdan ulaşabilirsiniz Gönderen: Gufi
[Haziran 19, 2017, 02:05:17 ÖÖ]

Killer Instinct Gönderen: Aora
[Haziran 18, 2017, 04:36:53 ÖS]

Injustice 2 - Every Battle Defines You Gönderen: SİM[2003]
[Haziran 17, 2017, 06:15:50 ÖS]

Acayip Karakter Resimleri Gönderen: AngelJinKazama
[Haziran 17, 2017, 05:17:24 ÖS]

Tekken 7 Jin Kazama Kombo Video by Bigmania Gönderen: bigmania
[Haziran 16, 2017, 02:40:12 ÖS]

Miguel Profili Gönderen: Aora
[Haziran 15, 2017, 04:37:56 ÖS]

Tekken 7 Lili Rochefort Combo Video Part I-II Gönderen: MagneticFrost
[Haziran 15, 2017, 02:18:54 ÖS]

Leo Profili Gönderen: Gufi
[Haziran 15, 2017, 01:18:17 ÖÖ]

Gönderen Konu: Tekken'e başlama hikayeniz  (Okunma sayısı 7158 defa)

Şubat 02, 2017, 08:38:23 ÖÖ
Yanıtla #90

AngelJinKazama

• *
  • Information Bayan Çevrimdışı
  • Brawler
  • Üye Puanı: 31
  • Devil may cry..♥
    • Profili Görüntüle
  • XMB: AngelJinXiaoyu
  • Başladığı Oyun: Tekken 2
  • Favori Karakter: 1. Jin - Xiaoyu, Lars - Alisa 2. Asuka,Lili,Hwoarang
mavi kıyafetli olanın ismini unuttum çok iyi biliyordum ya bende onu seviyom ama mk yı tekken gibi oynayamıyorum zor geliyo
ジン カザマ www.twitch.tv/MarksMiss

Şubat 02, 2017, 08:41:38 ÖÖ
Yanıtla #91

SİM[2003]

• *
  • Information Bayan Çevrimiçi
  • Warrior
  • Üye Puanı: 45
  • "Please Don't Tell My Father..."
    • Profili Görüntüle
  • Başladığı Oyun: Tekken 3
  • Favori Karakter: Emilie De Rocheford- Steve Fox
Sub zero o dediğin

Şubat 02, 2017, 08:46:13 ÖÖ
Yanıtla #92

AngelJinKazama

• *
  • Information Bayan Çevrimdışı
  • Brawler
  • Üye Puanı: 31
  • Devil may cry..♥
    • Profili Görüntüle
  • XMB: AngelJinXiaoyu
  • Favori Karakter: 1. Jin - Xiaoyu, Lars - Alisa 2. Asuka,Lili,Hwoarang
hayır onun ismi biliyom zaten ha kitanaydı
ジン カザマ www.twitch.tv/MarksMiss

Şubat 02, 2017, 09:18:52 ÖÖ
Yanıtla #93

SİM[2003]

• *
  • Warrior
    • Profili Görüntüle
hayır onun ismi biliyom zaten ha kitanaydı
He yelpazeli olan unutmuşum onu yaw mavi kıyafrtli diyince aklına ilk sub zero geldi kitanayı unutmyşum

Şubat 26, 2017, 08:42:09 ÖÖ
Yanıtla #94

SİM[2003]

• *
  • Warrior
    • Profili Görüntüle
Valla ben duramicam çünki çok yazasım geldi uzın uZun
Yıl 2008 ben 5 yaşımdayken
Bizim amcamlarla ev mesefesi bi tanecik yokuştu her cumartesi oraya gidiyodum babamla
Amcam la hep tomb raider legend ya da anniversary bazen de king of fighters oynuyoduk amcamın hem ps1 i hem ps2 si vardı ps 3 çıktımı bilmiyorum ama ps3 ü yoktu
Amcam hangi makinayı tv ye kurayım ps1 mi 2 mi dedi ps1 beyaz olduğu için ilgimi çekmişti ps1 seçtim bana oyunlarını gösteriyodu o ara tekken 3 ü gördüm kapağında en önde hwo sonra xiao jin falan vardı hwo nun tipi çok tatlı gelmişti saç rengi çok hoşuma gitmişti hatta takma ismini harika saçlı abi koymuştum :icon_e_biggrin:
Tekken 3 ü seçtim amcam practice ye aldı ben hwo yu aldım karşıma da bryan ı şeçtim o an tipimi görseniz gülme krizine girerdiniz heralde önden 2 diş yok deli gibi tv ye bakıyodum ve tek yaptığım hareket 3333 tü bende çok iyi oynuyom diyodum amcamda bravo kimse seni yenemez diyodu sonra ben bu oyunu çok beğendim amcam tekken 1-2 yi gösterdi 1 de paul le oynadım (tabi hwo niye yok diyip ağladıktan sonra) tekken 2 de de jun la oynadım sonraki hafta cumartesi amcam tekken 4 almış bende introsunu izlerken steve i gördüm ve çok sevdim ilk onla oynadım galiba sonra da nina ve hwo 2 hafta sonra da kuzenimin evine gittim (kerem in evine) onla hep crash  titans silent hill RE ya da sf oynuyoduk onda ps2 vardı ona tekken i anlattım internetten video falan izledi hwo ya bayıldı benim kuzen sonra para biriktirip tekken 5 aldık annemlerden habersiz ve doyasıya oynadık ilk team battle yaptık 4 kişilik onda hwo nina paul yoshi vardı bende asuka jin steve hwo vardı maç sonucunu hatırlamıyorum ama ben kazanmışımdır heralde sonra da devil within oynadık o jin ölünce bi ses çıkıyo ya GAME OVER ekranına işte biz o sesten fena korkuyoduk yastıkların arkasına falan saklanıyoduk sonrasında da  bu yıla kadar tekken oynadım pc me emülatörlerle indirdim 10 yaşımda falan ken psp emü ile tekken 6 indirdim ve en srvmediğim kişi lili oldu sonra merak edip lili ile oynadım ve en srvdiğim lili oldu hatta main karakterim oldu
Kusura bakmayın tümmmmm tekken hikayemi anlattın buraya kadar sıkılmadam okuduysanız çok teşekkür ederim
« Son Düzenleme: Şubat 26, 2017, 08:50:12 ÖÖ Gönderen: SİM[2003] »

Mart 02, 2017, 09:23:00 ÖS
Yanıtla #95

Gufi

• *
  • Information Bay Çevrimdışı
  • Mentor
  • Üye Puanı: 16
  • But I'm a mountain, I am a killer...
    • Profili Görüntüle
  • XMB: KahunaGufi91
  • Favori Karakter: 1. Lili 2. Alisa 3. Lucky Chloe
Tekken 3'ü ilkokul arkadaşımda oynadığım ilk günden beri etkilenmişimdir.. Beni en çok etkileyense karakterler ve hikayesiydi tabii.. Hwoarang'a olan hayranlığımı da göz ardı edemem, taekwondoya başlama sebebimdi..  :icon_smile:

Mart 03, 2017, 06:09:12 ÖS
Yanıtla #96

Mr.X

• *
  • Information Çevrimdışı
  • Site Yöneticisi
  • Üye Puanı: 39
    • Profili Görüntüle
    • [ E:SC ] Kişisel Web Sitesi...
Bundan seneler evveli, çok sevdiğim bir ağabeyim bana "sen TEKKEN'i biliyor musun" diye sormuştu. Ben de o sıralar oynadığım Virtual Fighter ile karıştırmıştım. Sonraları onu biraz MK 2, biraz da TEKKEN 2 oynarken görüp, yanlış oyundan söz ettiğimi anlamış oldum. Öylece başladı benim TEKKEN macerası. Aradan biraz daha zaman geçti ve bir atari salonunda TEKKEN 2'yi gördüm. Seksi Nina, iri King, vurdu mu dağıtan Jack ve yere yatıp kalkmak bilmeyen Lei gibi karakteri gördüm. Tabii, bir dinozordan, ayıdan ya da kangurudan dövüşçü olduğunu da ilk kez görmüş oldum. Derken TEKKEN 3 ve TEKKEN TAG çıktı karşıma. Serinin üçüncü oyununda karizmatik Jin Kazama, King ve Hwoarang favorilerim oldular. Tag oyununda, Ankara Fantasy Land'de zor bela başını boş bulup girdiğim oyunda sanki beni yenmek ve oradan şutlamak isteyen kişiler takım hâlinde canıma okuyup, çift raunt Perfect çekip, oyunu sadece izlememi sağlıyorlardı. Sonra TEKKEN 4 (ki bir kostümde kısa saçlı, diğerinde normal Hwoarang ile bir kostümde kel, diğerinde saçlı Marduk hoşuma gitmezken Paul'ün bir kostümünde saçlarını geriye kaykıldıkça dalgalandırması hoşuma gitmişti), TEKKEN 5 (bir arkadaşla dadandığımız PS kafede paso kapışır, milleti başımıza toplamasak da en azından baktırırdık) ve TEKKEN 6 (yine Fantasy Land'de, orta katın en köşesinde 2 tane ve çift jetonla çalışan ve UMK3'ün arka, yan yana 4 tane olan multimedia sistemli SFIV'nin yan komşusuydu) geçti hayatımdan ve hepsi de bir başlangıç hikâyesi oldu.
:: TEKKEN TNT ::

Mart 06, 2017, 09:18:54 ÖÖ
Yanıtla #97

jinemre

• *
  • Site Yöneticisi
  • Üye Puanı: 49
  • Never back down!
    • Profili Görüntüle
  • PSN: jinemre_trm_
  • Favori Karakter: Jin Kazama
Tag oyununda, Ankara Fantasy Land'de zor bela başını boş bulup girdiğim oyunda sanki beni yenmek ve oradan şutlamak isteyen kişiler takım hâlinde canıma okuyup, çift raunt Perfect çekip, oyunu sadece izlememi sağlıyorlardı. Sonra TEKKEN 4 (ki bir kostümde kısa saçlı, diğerinde normal Hwoarang ile bir kostümde kel, diğerinde saçlı Marduk hoşuma gitmezken Paul'ün bir kostümünde saçlarını geriye kaykıldıkça dalgalandırması hoşuma gitmişti), TEKKEN 5 (bir arkadaşla dadandığımız PS kafede paso kapışır, milleti başımıza toplamasak da en azından baktırırdık) ve TEKKEN 6 (yine Fantasy Land'de, orta katın en köşesinde 2 tane ve çift jetonla çalışan ve UMK3'ün arka, yan yana 4 tane olan multimedia sistemli SFIV'nin yan komşusuydu) geçti hayatımdan ve hepsi de bir başlangıç hikâyesi oldu.

Ben de eski Fantasy Land oyuncusuyum. Aynı dönemlerde oynamışız karşılaşmış olma ihtimalimiz var mıdır acaba :)

Mart 06, 2017, 11:49:27 ÖÖ
Yanıtla #98

Mr.X

• *
  • Information Çevrimdışı
  • Site Yöneticisi
    • Profili Görüntüle
Kim bilir? Belki de bu bahsettiğim beni yenip gönderenlerden birisindir.

Mart 06, 2017, 01:16:26 ÖS
Yanıtla #99

SZR Kazuya

• *
  • Information Çevrimdışı
  • Mentor
  • Üye Puanı: 18
    • Profili Görüntüle
  • Başladığı Oyun: Tekken 1
  • Favori Karakter: Kazuya-King
Ben de Tekken i ilk Kadıköy Funcity de görmüştüm , yılı pek hatırlamıyorum ama 90lar.Ben Tekken i gördüğümde daha önce 3d oyun görmemiştim benim için ilk ti  :icon_biggrin: Nasıl hayranlıkla ekrana kitlendiğimi anlatamam üç boyutlu bi dövüş oyunu vaayy ne kadar gerçekçi ( Tekken 1  :icon_lol: ) Yanımda abim ve kardeşimde var cebimdeki jetonları onlara verdim abimler hadi gidelim diyene kadarda tekkenin başından ayrılmadım.Ben tabi Pendik teyim aradan bikaç ay geçti Tekken Pendik e de geldi ve Tekken geldikten sonra nerdeyse başka oyun oynamaz oldum o kadar ustalaşmıştımki bikeresinde hiç unutmam tek jetonla bi bayram günü öğlene doğru girdiğim makineden akşamın karanlığında ayrılmıştım oda oyunu satarak (Jeton karşılığı oyunu bırakıyosun)O zamanlar ateri salonlarının en Şaşalı zamanları oynarken arkamda abartısız 15 20 kişi birikiyordu oyunu seyrediyordu stadyum gibi  :icon_lol: Sonra zaten ateri salonları kapandı bende zaten kapanmadan çok önce gitmeyi bırakmıştım konsol da alıp hiç oynamadım yani anlayacağınız Tekken e çok açım  Tekken 7 ile bu açlığımı gidermeyi heyecanla bekliyorum

Mart 06, 2017, 01:19:40 ÖS
Yanıtla #100

SİM[2003]

• *
  • Warrior
    • Profili Görüntüle
yani anlayacağınız Tekken e çok açım  Tekken 7 ile bu açlığımı gidermeyi heyecanla bekliyorum
Abi tekken 7 çıkınca seni oyunun başından alamiycaz o zaman   :icon_lol:
Düşünsene sen oynarken birisi kolundan tutup çekiyo
Sende hayyırr bırakmam diye ekrana falan sarılıyon (kendimden örnek verdim)

Mart 06, 2017, 01:27:08 ÖS
Yanıtla #101

Mr.X

• *
  • Information Çevrimdışı
  • Site Yöneticisi
    • Profili Görüntüle
Evet, haklısın SZR Kazuya. Döneminin en muhteşem efsanesi olan atari salonlarını o tadı alıp da özlemeyenimiz yoktur herhâlde. Gönül isterdiki herkesler bizi izlesin ve "ooo, abi, adama bak yaa, muhteşem, ya nasıl yaptın onu, şu gizli karakteri nasıl çıkardın" filan gibi yorumda bulunup, bizle samimi olsun. Ancak atari salonlarını İnternet kafeler, İnternet kafeleri de konsol kafeler öldürdüğü için, bize kalan zamanında yaşadığımız güzel şeyler ile becerebildiğimiz kadar onları tekrar kendi platformlarımızda oynamak oluyor. Ah ulan ah, Lei ile TEKKEN 2'de yere yatıp, Yoshimitsu'nun harakirisi ile kendini öldürdüğü ve Lei'nin ne oluyor be gibi baktığını sandığım zamanlar geldi aklıma.

Mart 06, 2017, 01:43:25 ÖS
Yanıtla #102

SZR Kazuya

• *
  • Information Çevrimdışı
  • Mentor
  • Üye Puanı: 18
    • Profili Görüntüle
  • Başladığı Oyun: Tekken 1
  • Favori Karakter: Kazuya-King
Abi tekken 7 çıkınca seni oyunun başından alamiycaz o zaman   :icon_lol:
Düşünsene sen oynarken birisi kolundan tutup çekiyo
Sende hayyırr bırakmam diye ekrana falan sarılıyon (kendimden örnek verdim)
Artık eskisi gibi değil aralıksız 2 saat bile oynayamıyorum hemen sıkılıyorum , daha doğrusu sıkılmak değilde yeterli geliyo

Mart 06, 2017, 01:46:41 ÖS
Yanıtla #103

SİM[2003]

• *
  • Warrior
    • Profili Görüntüle
Artık eskisi gibi değil aralıksız 2 saat bile oynayamıyorum hemen sıkılıyorum , daha doğrusu sıkılmak değilde yeterli geliyo
Bende sıkılıyom da tekken 7 yi ilk aldığımda tüm endingleri açmadan bırakmam :)
O ekrana sarılma olayını da söliym:
Ben 9 yaşımda steve hayranıydın bayyaa hani bayyaa (gerçi şimdi de),tekken 4 oynarken habire övüyodum onu güçlü abimm benim falan. Sonra babam kızdı beni tuttu kolumdan çekti yeter çok oynadın diye (şakasına tabi) bemde ekrana atlamıştım hayırrrr bırakmaaaam diye  :icon_biggrin:
Tekken 7 çıkınca bayya oynicam ama o kesin

Haziran 19, 2017, 09:54:55 ÖÖ
Yanıtla #104

GERΛLT

• *
  • 8. Kyu
  • Üye Puanı: 0
    • Profili Görüntüle
  • Favori Karakter: Nina Williams
Ps1'de Tekken 3 ile başlamıştım. Crash Bandicoot, Street Fighter Ex 2 Plus, Mortal Kombat 4, Tomb Raider gibi efsanelerden sonra Tekken 3'ü oynadığımda çok hoşuma gitmişti. Komboların çeşitliliği, hareketler vs. çok hoştu. Özellikle Nina en sevdiğim karakterdi. :)

Yukarı Git