collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

Tekken 7 Online Türk Oyuncular Lider Tablosu Gönderen: Forest Law
[Bugün, 02:08:49 ÖS]

Karakterlere Karşı Sidestep Gönderen: Yuiostreez
[Ağustos 19, 2017, 10:16:32 ÖS]

Tekken - What's your next move? (iOS/Android için) Gönderen: Aora
[Ağustos 19, 2017, 07:11:59 ÖS]

Jack 7 Ceza Videosu Gönderen: jinemre
[Ağustos 19, 2017, 02:52:11 ÖS]

Site Masrafları Hakkında Gönderen: AngelRebellion
[Ağustos 19, 2017, 10:56:16 ÖÖ]

Tekken World Tour Gönderen: Aora
[Ağustos 19, 2017, 04:44:02 ÖÖ]

ArcSystem oyunları Gönderen: DasMetu
[Ağustos 18, 2017, 08:49:06 ÖS]

Marvel VS Capcom: Infinite Gönderen: Mr.X
[Ağustos 18, 2017, 04:27:02 ÖS]

[ The King Of Fighters: Destiny ] Gönderen: Mr.X
[Ağustos 17, 2017, 03:48:02 ÖS]

Oynadiginiz Table Toplar Gönderen: DasMetu
[Ağustos 16, 2017, 06:56:28 ÖS]

Uzun Zaman Sonra Gönderen: Forest Law
[Ağustos 13, 2017, 12:00:13 ÖÖ]

Customizelarimiz Gönderen: Yuiostreez
[Ağustos 12, 2017, 08:09:32 ÖS]

Tekken'e başlama hikayeniz Gönderen: Forest Law
[Ağustos 11, 2017, 07:18:05 ÖS]

Tekken 3 Online Resimli Anlatım Gönderen: Forest Law
[Ağustos 11, 2017, 07:13:38 ÖS]

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: Mr.X
[Ağustos 11, 2017, 06:34:31 ÖS]

Yuiostreez ile 15 dakikalık maç videosu Gönderen: Yuiostreez
[Ağustos 10, 2017, 01:35:53 ÖÖ]

Discord serveri actim hepinizi bekliyorum :D :D Gönderen: DasMetu
[Ağustos 09, 2017, 10:12:31 ÖS]

Tekken 7 Anketi: Bamco oyun hakkında düşüncelerinizi öğrenmek istiyor Gönderen: AngelRebellion
[Ağustos 09, 2017, 05:54:50 ÖS]

[ Hakan ] Gönderen: AngelRebellion
[Ağustos 08, 2017, 03:19:00 ÖS]

Tekken 7 PS4 Online Rank Battle Sorunu Gönderen: cinemaker
[Ağustos 08, 2017, 03:15:19 ÖS]

Gönderen Konu: SF X Tekken Eksileri  (Okunma sayısı 3333 defa)

ultimatesol

• Ziyaretçi
Re: SF X Tekken Eksileri
« Yanıtla #30 : Eylül 05, 2012, 11:41:55 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "bigmania"
arkadaşım ben mi yanlış anlıyorum yoksa sen tekken yapımcıları ile sf yapımcılarını mı kıyaslıyorsun.

SF fanatigi oldugum cok dogru, tıpkı senin Tekken fanatigi olman gibi. belkide SF x T oyunu hic olmasa bu sitenin varlıgından bile bihaber olcakdım, sırf onun icin geldim desem yalan olmaz. ama ne hikmetse elestiriye hic gelemiyorsunuz. ben bu "gozukor fanatizme" soyleyecek bir cift sozum oldugundan gelmedim aslında ama bu tarz baslıklarda benimde soylicek birseylerim var her ne kadar sitede cok aktif bir kullanıcı olmasamda. namı deger haradanız, "pre-order" yaptıgını belirten herkese tesekkur ve ovgu yagdırırken, oyuna dair en ufak bir olumsuz elestiriyi kabullenemiyor dahası onu aklınca "troll(!)" olmakla sucluyor. Valla ben online ortamda Capcom camiasından kimseyi gormedim boyle 'ucuz' ticari taktiklerle ugrasan.

dikattinede hayranım, lakin bahsettigin seyin ne oldugunu bilmedigimi yada hatırlamadıgımı soylemem lazım (o kadar cok oyun platformunda tartısmalara giriyomki unuttuysam affet, ama hickimse su ana kadar laflarımdan alınıp "mızıkcılık" yapmadı onu da bil yani) ama zaten bende en ufak bir nick vs degisikligi yapmaksızın gelip buraya uye oldum(gordugun uzere). lakin beni banlaman vs hicbirseyi degistirmez emin ol, bu beni yorumlarından taviz verdircek degil elbet. hatta yerinde olsam bu tarz tartısmalara acık ve objektif olmayı denerdim. bir oyunu sevmek ayrı sey, sempatizanlık apayrı birsey.

"banlarım ha! silerim ha" tabirleri cok aciz bi yaklasım. hm ? ne dersin ?
« Son Düzenleme: Ocak 01, 1970, 12:00:00 ÖÖ Gönderen: Guest »

Çevrimdışı Piskospat

« Yanıtla #31 : Eylül 05, 2012, 01:55:30 ÖS »
Burası Tekken platformu ultimateLOL kardeşim gelip burda SF propagandası yaparsan her mesajda tekkenciler sf oynayamaz yok elit oyunculardır felan diye itimsonik şeyler dersen objektiflikten bahsederek diğer yandan ne sevilirsin ne de saygı görürsün son derecede itici duruyorsun benim çok fazla sf oynayan arkadaşım var hepsi tekkene ah keşke mantığını anlayabilsem de bunu oynayabilsem zamanında keşke tekkenle başlasaydım şimdi yapamıyorum diyor sen de sf yi harika bi oyun gibi gösteriyosun hadouken ve charge hareketlerinden başka ne var sfde yıllardır aynı en ufak gelişme yok tekken boyutla başladı tag, bounce, assault her türlü gelişiyor sen daha geliyosun sf propagandası yapıyosun oylama yapılsın 100 de 99 siteden atılma oyu alırsın 1 i de kendine atılmama oyu atarsın bu yani yankee go home
Nesiller boyu güven yıllar boyu Tekken ]

Çevrimdışı son-of-a-hero

« Yanıtla #32 : Eylül 05, 2012, 02:28:35 ÖS »
adı gibi yazdıkları da psikopat kardeş klavyene sağlık valla tuşlarından öpüyorum
madem sfcisin git sf forumuna bunları ne düşündünde yazdın bilmemki :aptal:
hayat-tekken=0

Çevrimdışı Piskospat

« Yanıtla #33 : Eylül 05, 2012, 09:33:08 ÖS »
Estafurullah kardeşim Tekken'de biz eski hiçbir karakteri unutmayız tag2 de çoğu karakterin geri dönmesi efsane oldu, SF'de hikaye döngüsü adına birşey olmadığı için o kadar çok karakter girip çıktı ki kimsenin umrunda olmadı en basitinden explustaki karakterlerin yarısından çoğu yalan oldu, hadi onu da geçtim aynı karakterin bir oyunda ismi balrog diğer oyunda vega diğerinde bison ve adam sana bu oyunun daha iyi olduğuna inandırmaya çalışıyor rezil yemin ederim rezil
Nesiller boyu güven yıllar boyu Tekken ]

Çevrimdışı son-of-a-hero

« Yanıtla #34 : Eylül 06, 2012, 06:53:12 ÖÖ »
hakkaten yaaa sırf kazuya ile oynamak için tekken 2 oynadığımı bilirdim tekken tag çıkınca dualarıma cevap geldi diyebilirim.sf ex serilerindeki adamlardan mesela shadow geist,garuda ve kairi.adamlar süper ötesi ama ssf 4 oyununa o kadar gereksiz adam geldi bi bunlar gelmedi.daha da gelceklerini sanmam.oyun stil olarak kendini tekrar ediyor ama belli bir hikayesi yok.senaryoya göre kim daha güçlü falan.akuma ,ryu bison.sıra hep bu
hayat-tekken=0

ultimatesol

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Eylül 06, 2012, 03:27:27 ÖS »
Alıntı yapılan: "computerbl"
adı gibi yazdıkları da psikopat kardeş klavyene sağlık valla tuşlarından öpüyorum
madem sfcisin git sf forumuna bunları ne düşündünde yazdın bilmemki :aptal:

diger baslıklarda zaten tekken den konusyoruz.

Çevrimdışı son-of-a-hero

« Yanıtla #36 : Eylül 06, 2012, 04:11:34 ÖS »
sf konuş bende sf yi severim ama tekken forumunda tekkeni tabiri caizse itin kı*ına sok sonra bizden eyvallah bekle.tabii ki tepki göstereceğiz :fart:
hayat-tekken=0

Çevrimdışı ccr

« Yanıtla #37 : Ocak 01, 2014, 03:18:58 ÖS »
Alıntı yapılan: "bigmania"
Alıntı yapılan: "ultimatesol"

iddiaya filan girmemislerdir de , harada nın asırı paragoz ****** oldugundan pek tabi kendi yaptıgı oyunun cok satmasını isticekdir. ama sf x t nin daha cok satacagı kesin. (bkz: SF IV satısları)

arkadaşım ben mi yanlış anlıyorum yoksa sen tekken yapımcıları ile sf yapımcılarını mı kıyaslıyorsun. SF ciler yanında tekkencilere para göz diyorsan sen galiba körsün ! sf 4 de zaten tavan yapmışlardı hatırlarsan abuk subuk kıyafetleri bile parayla sattılar yetmedi sf x tk de daha beterini yaptılar ! tekken de ne yapıldı herşey beleş gördüğün gibi sf de olmayan bi sürü içerik tekkende zaten var hatta kat kat fazlasınıda bedava yapıyorlar SF ciler bunları yapsa 2 oyun parası daha isterler eminim. tekkencilerde sadece oyun daha fazla satılsın camiya daha da büyüsün derdinde . bizde bu mantıkda gerçek elit kişiler olduğumuzdan aşağıdaki yazıyı dikkatli oku ve idrak edebiliyorsanda benim vaktimi bi daha boşa harcatma !

geldiğin günden beri mesajlarını takip ediyorum , nasıl biri olduğunuda biliyorum zaten orası ayrı da ( tanımadığın kişiler hakkında ekranın karşısına geçip hakaret eden bir tipsin "twitter den takımımıza laf ettin unuttum sanma" = YÜZSÜZün tekisin ) yetmedi bide utanmadan sitemize gelip burda SF propagandası yapıyorsun her mesajında yok sf ciler elittir yok bilmem nedir ! madem tekkenle bi alakan yok beğenmiyorsun da, boşuna zahmet edipde burda yazılar yazma , çık git !  :down: bunu okuduktan sonrada abuk subuk bi mesaj yazman da gene bişey ifade etmiyecek bu sefer seni banlayıp mesajını sileceğim o yüzden boşa kendini yorma ! bu kafa yapısında bilirinin bu sitede işi yok . güle güle .

ultimatesol hadi anladik sf seviyosun oynuyosun turkiyede sf ye dair hic mi forum yok burda gecmis harada paragozde sf tekkenden daha iyide falan filan git sf ile ilgili bi foruma yap orda siyasetini madem buraya kayit oldun insanlarin zevkine karisma bende sf yi sevmiyorum gitsem bi sf forumuna sf yi kotulesem hos karsilanirmi sence bu yaptigina ayip denir ayip
« Son Düzenleme: Ocak 01, 2014, 03:20:02 ÖS Gönderen: ccr »

Yukarı Git