Tekken TR - Tekken ve diğer dövüş oyunlarıyla ilgili bilgiler veren hayran forumu

Tekken: Oyun Listesi => Diğer... => Konuyu başlatan: Mr.X - Aralık 25, 2018, 10:15:57 ÖÖ

Başlık: TEKKEN X Street Fighter
Gönderen: Mr.X - Aralık 25, 2018, 10:15:57 ÖÖ
(http://www.avoidingthepuddle.com/storage/txsf-harada-750srkimg.png?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1545546825316)

Daha önce çıkan ve epey ses getiren "Street Fİghter X TEKKEN" oyununun devamı niteliğindeki "TEKKEN X Street Fighter" oyunu bir süredir hakkında gelişme yaşanmayan oyundu ki 22.12.2018 tarihinde yapılan bir açıklamayla şu an "beklemede" olan oyunun %30'luk kısmının tamamlandığı duyuruldu.

Önceki oyunun SF IV tarzı görselliğe sahip olması söz konusuyken bu oyununun tamamıyla TEKKEN tarzı olacağı gibi serilerdeki as karakterlerin kesinleşen oynanabilir karakterler olması şu an için bilinen diğer şeyler ve yapılan araştırmalara göre birçok hayran uzunca süredir bu oyunun gelmesini sabırsızlıkla bekliyormuş (!).
Başlık: Ynt: TEKKEN X Street Fighter
Gönderen: Mr.X - Mayıs 08, 2019, 01:05:57 ÖS
Harada, TEKKEN X Street Fighter'ın Çıkışıyla İlgili Duraksamasının Ayrıntılarını Verdi:

Harada VGC'ye, TEKKEN X Street Fighter'ın çıkışının zorlaşması konusunu "haklı çıkaracak" açıklamalarda bulundu. Aslında bu konu, 2010'daki ilk açıklamayı duyduğundan beri bekleyen hayranların duymak istemeyeceği bir şey olsa da Dövüş Oyunları için mevcut pazara bağlanabilir.

"Capcom Street Fighter V'i piyasaya sürdükten sonra TEKKEN 7'yi piyasaya sürdük. Ki bunlar, şimdiye kadarki en iyi dövüş oyunlarından bazıları olarak çok başarılı oldular. [...] Sonra merak etmeye başladım, gerçekten rekabet etmek istiyor muyum diye? Bu devasa imtiyazlar? Bunlar topluluğun bölünmesiyle bile sonuçlanabilir. Bu, pazarlama açısından ciddî bir konu."

Harada, TEKKEN X Street Fighter'la ilgili çalışma konusundaki isteğini her şeyin yolunda gitmesi durumunda projeye devam etme tutkusu ve heyecanı olduğunu söyleyerek teyit ediyor. Diğer detayları ve Harada'nın TEKKEN X Street Fighter hakkında söylediklerini VGC'nin ilgili sayfasından okuyabilirsiniz:

https://www.videogameschronicle.com/news/tekken-x-street-fighter-becoming-harder-to-justify-says-harada/
Başlık: Ynt: TEKKEN X Street Fighter
Gönderen: Mr.X - Aralık 13, 2019, 03:14:46 ÖS
Harada TEKKEN X Street Fighter'ın Gerçekten İstenip, İstenmediğini Bilmek İstiyor:

(http://www.avoidingthepuddle.com/storage/tkxsf-ryu-chun-li.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1576236713518)

XBox Series X ve Holiday 2020 için PlayStation 5'in duyurulmasıyla birlikte, gelecek nesil oyun konsolları için heyecan büyüyor. 2010 yılında tekrar duyurulmuş olan Tekken X Street Fighter projesi şu an ilk duyurusundan bu yana iki konsolun tamamını atlıyor gibi görünüyor. Harada, hâlihazırda aktif topluluklarla birlikte hem TEKKEN 7 hem de Street Fighter V ile birlikte TEKKEN X Street Fighter'ı çıkarma fırsatının geliştirme yönlü uzun "bekleme" durumu nedeniyle çok daha zorlaştığını açıklıyor. Hâl böyle olunca, büyük patron Harada bunca zamandan sonra TEKKEN X Street Fighter hâlâ bekleniyor mu sorusuna Twitter sayfasında yayınladığı anketle yanıt bulmak istiyor.

[ https://twitter.com/Harada_TEKKEN/status/1205330571880095744 ]
Başlık: Ynt: TEKKEN X Street Fighter
Gönderen: jinemre - Aralık 14, 2019, 09:07:21 ÖÖ
Bazen Harada gerçekten boş yapıyor  :naş: