collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Eylül 14, 2019, 03:29:45 ÖS]

[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Eylül 11, 2019, 03:30:17 ÖS]

Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Eylül 10, 2019, 03:18:11 ÖS]

selamun aleyküm Gönderen: game67boss
[Eylül 08, 2019, 08:17:11 ÖS]

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: game67boss
[Eylül 08, 2019, 07:34:45 ÖS]

KOF XIV Yeni Başlayanlar Gönderen: Mr.X
[Eylül 05, 2019, 06:26:16 ÖS]

Mortal Kombat 11 Gönderen: Mr.X
[Eylül 05, 2019, 05:53:39 ÖS]

Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Eylül 05, 2019, 05:30:54 ÖS]

Tekken 7 Türkçeştirme üzerine Gönderen: CagePaul561
[Ağustos 14, 2019, 12:53:06 ÖÖ]

Selamun Aleyküm, Tekken 7 Team :) Gönderen: CagePaul561
[Ağustos 14, 2019, 12:41:07 ÖÖ]

Selamlar Gönderen: Kindablu3
[Temmuz 24, 2019, 03:19:07 ÖS]

Dead Or Alive 6 Gönderen: Mr.X
[Haziran 10, 2019, 11:08:58 ÖÖ]

Turnuva Videoları Gönderen: Mr.X
[Haziran 05, 2019, 05:32:52 ÖS]

Fighting EX Layer Gönderen: Mr.X
[Haziran 05, 2019, 12:38:43 ÖS]

TEKKEN MOBİL KAPATILDIMI Gönderen: sinasi
[Haziran 03, 2019, 02:17:58 ÖÖ]

Mortal Kombat oynanış videoları Gönderen: Mr.X
[Mayıs 26, 2019, 05:55:55 ÖS]

Turnuva Gönderen: canavar8686
[Mayıs 26, 2019, 02:38:57 ÖS]

TEKKEN X Street Fighter Gönderen: Mr.X
[Mayıs 08, 2019, 01:05:57 ÖS]

Karakterlerinizi Neye Göre Seçmiştiniz? Gönderen: MegitsuneSan
[Mayıs 06, 2019, 07:20:36 ÖS]

Tekken World Tour Gönderen: Mr.X
[Mart 13, 2019, 04:31:52 ÖS]

Gönderen Konu: Turnuva Sonrası "13.02.2011 kadıköy"  (Okunma sayısı 7045 defa)

Çevrimdışı leealex

Re: Turnuva Sonrası "13.02.2011 kadıköy"
« Yanıtla #15 : Şubat 20, 2011, 07:42:15 ÖS »
bigmania vs ewo yarı final maçı savunma açısından derslik bir maç izlemenizi tavsiye ederim
« Son Düzenleme: Ocak 01, 1970, 12:00:00 ÖÖ Gönderen: Guest »
turnuva masraflari ve site giderleri icin lutfen reklamlari tiklayalim

Çevrimdışı DevilNeverCryy

« Yanıtla #16 : Şubat 22, 2011, 12:55:49 ÖÖ »
Arkadaşlar forum ve konu temizlenmiştir burada turnuva görüntülerine ve oyuncu yorumlarına yer verilecektir diğer mesajlar temizlenicektir bilginize !
Son of Sparda Legendary Dark Knight Dante

Çevrimdışı okiler

« Yanıtla #17 : Şubat 23, 2011, 07:29:18 ÖS »
bir tekken turnuvasında bulunmak güzeldi. düzenleyen ve kafa patlatan (başta fatih ve emre olmak üzere) herkesin eline sağlık.

*ali'yi tebrik ediyorum. sadece oyuncu olacak değil, kişiliğiyle de süper bir insan. hak ettiğini aldı.

*fatih beklediğimden çok daha kötü bir oyun sergiledi. açık ara 1nci olur diye bekliyordum.

*ewo sade ama akıllıca bir oyun sergiledi, bence hak ettiği yerde bitirdi turnuvayı, onur gibi. onur zannettiğim kadar iyi bir oyuncu değilmiş, ya da turnuvada kendini sergileyemedi fatih gibi, bilemiyorum.

*deadlyAssassin'e söyleyecek bir şey bulamıyorum. atak oyunuyla hepimizi mest etti. kendisine 2 kez yenilmiş olmaktan hiç rahatsızlık duymuyorum ve burdan tekrar tebrik ediyorum.

*salihh, hwomet ve shaoKahn'la oynamak ve onları tanımak büyük keyifti. hepsi kişilikli süper insanlar. çok fazla kapma yaptığım için hepsine özürlerimi iletiyorum buradan.

*biz takım olarak (ankara tayfası) vasatı aşamadık, zaten iddialı da değildik. turnuvanın keyfini çıkarmaya gelmiştik. kendi oyunumuzu pek sergileyemedik ama olsun, tecrübe kazandık.

ELEŞTİRİLER:

*turnuva salonu çok geç açıldı.

*salonun bodrumda olması ve turnuvanın çok uzun sürmesi mental açıdan bizi bitirdi. uzun yoldan gelmiş olmak da cabasıydı tabii. rotarlar en aza indirebilirdi.

*elinde hiç bir konsol bulunmayan ve 5-6 aylık bir tekken oyuncusu olarak; turnuvadaki oyunların ve oyuncuların çoğunun vasatı aşamadığını düşünüyorum. istisnalar yarı final ve final maçlarında görülüyor zaten. açıkçası fazlasını bekliyordum.

*takım oyununda ikili eleminasyon sistemi uygulanmasına karşın bir karışıklık olduğu kanısındayım. teamtrm 2 kez yenilmesine rağmen elenmedi (fatih'in son maçlarda ewo ve DevilNeverCryy'a kaybettiği takım oyunları). sistemle alakalı olabilir belki. yanlışım varsa aydınlatırsanız sevinirim.

*turnuva duyurulduğu zaman ferruh'un adı anılmıştı sanırım "çağıralım da o da gelsin" mahiyetinde. ferruh gelseydi o yarı final ve final maçlarındaki çekişmeyi de göremezdik. keza ferruh o turnuvanın bir kaç basamak üstünde bir oyuncu. fatih başta olmak üzere kimse kusura bakmasın.

*upload edilen videolar nedense hep tek taraftan çekilmiş videolar. daha objektif olunmalıydı.
okiler

Çevrimdışı bigmania

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 5
  • Üye Puanı: 13
  • Team TRM
      • Profili Görüntüle
      • http://www.tekkentr.com
    • PSN: Fatih-TRM
    • XMB: bigmaniatrm
    • Başladığı Oyun: Tekken 2
    • Favori Karakter: MOKUJIN
    • Steam ID: bigmania
« Yanıtla #18 : Şubat 23, 2011, 09:03:37 ÖS »
@okiler

1-Kötü bir oyun sergilediğimi nerden çıkarıyorsun,anlaşmış değilim .kaç kiş benim kestiğim cezaları kesti,kaç kişi benim açtığım kapmaları açtı vs vs..bi hatırla bakalım+++saatlerce ayakta ordan oraya koşturduk görmedin sanırım bunlarla uğraşırken oturup maçlarımı yapıyordum,takım turnuvasında finalde oyun vermedim , bireysel finalde 3-2 yenildim o da lee nin 223 ü ne karşılık veremedim kabahat bende . Chaomist kazandı tebrik ediyorum.ama chaomist benden iyi bir tekkenci olduğunu düşünmüyorum.hatta Math ogün oynayamadı,Ewo çok fazla açık verdi,bu adamlar da bence chaomist i yenecek kapasitedeler,Takım arkadaşlarımdan jinemre hiç oynayamadı,DeadlyAssassin in tam oyununu oynayabilseydi finali ikimizin oynayacağından emindim nerdeyse,ama turnuvada herşey yolunda gitmeyebiliyor.
2-Takımlı turnuva sistemi kore crash usulü yapıldı. 8 takım 4-4 olmak üzere kura ile iki grup a ayrıldı her grupta ayrı ayrı çift eliminasyon sistemi oldu,bu iki grubun kaybedenler ve kazananlar tarafından gelen 2 şer takım toplam da 4 takım büyük finale çıktı diğer 4 takım elendi.TRM olarak ilk grupta 2 ci karşılaşmada WillofD ye yenildik kaybedenler tarafına düştük,(bahsettiğin devilnevercryy a yenildiğimiz) burda kaybedenler taragında VurucuTeam ile karşılaştık yendik ve büyük finale yükseldik.Büyük finalde ilk maçta "kadıköy bulls" a yenildik (bahsettiğin ewo ya yenildiğimiz) kaybedenler tarafına düştük,burda bu sefer will of D  yendik ardındanda ESES i yendik, ve finale çıktık,Kadıköy bulls ile finalde hatırlarsan 2 şer maç üzerinden sırayla 2şer kere yendim ben toplamda finalde 2 kez kadıköy bulls u yenmiş olduk ve takım turnuvasında 1. olduk.Burda ne karışıklık var şimdi ben çözemedim,hem daha fazla oyun oynadık hem finali 2 kez yenmiş olduk kanımca hakettik gayette iyi oynadım finali izledinmi bilmiyorum =?  sadece takımlı değil tüm turnuva boyunca en adil şekilde olması için elimizden geleni yaptık,grup liderlerini mümkün olduğunca en sonlarda karşılaşıcak şekilde,diğer oyuncularıda grup puanlarına göre , en adil yerlere koyduk.takım finali 2 şer maç üzerinden oynandı,bireysel finali 5 wins üzerinden oynanıcaktı itiraz geldi 3 wins üzerinden 2 kez oynansın dendi kabul ettik 5wins bile 1 fazla iken ben 2 wins fazladan kazanırsam 1. olacaktım bunu kabul ettim ama kaybettim orası ayrı.başka bir turnuvada 3 wins ile grandfinal kazanıldığını hatırlamıyorum varsa yanlışım düzeltin.
3-Elimizden gelen bu kadar şimdiye kadar düzenlenmiş en güzel organizasyon olduğunu düşünüyorum,ben elimdeki maçları attım kısa zamanda,bi bunun kadar daha orada bulunan arkadaşların kaydettikleri olması lazım artık ne zaman paylaşırlar bilemiyorum insanların işi gücü war.
4----Üzerine basa basa başta fatih kusura bakmasın ne demek ? turnuva da ferruh varmıydı ? yoktu dolayısı ile benim rakibimde değildi,bu güne kadar da olmadı,varmı ferruhun katıldığı bir yer ,insanlar turnuvada soruyodu ya ferruh die biri varmış hani nerde göremedik ??? herkesin işi var gücü var bilmem nesi var ,madem bu kadar iyi oyuncu olduğunu düşünüyorsun tutup kolundan getirseydin ki bu sözleri sarfedebiliyorsan bunu yapmanı beklerdim senden.ayrıca biz kimseyi turnuvaya falan davet etmek zorunda da değiliz , insanların işi gücü çıkıyor gelemiyor ama genede destek veriyor. bir çok kişide sorumsuzluk yapıyor.gelemiycem turnuvaya bile demiyor adamlar.ha bunları geçtim ferruhu bizzat ben bir kaç defa davet ettim zaten.iyi bir oyuncu olabilir muhakkak yıllardır ben onun oyununu biliyorum ancak ferruh turnuvaya katılsada senin dediğin gibi açık ara falan yapamazdı.orada herşey etkili,mekan,zaman,kullandığın kol,tv ler,oyundaki ayarlar,etraftan milletin konuşmaları,açlık tokluk,yorgunluk,kafanı taktığın birşey,vs vs,bunları hiç düşündünmü ? hop bir bakmışsın kaybettin,bilmediği görmediği şey hakkında nerden nasıl böyle yargıda bulunabilir bi insan,ve bu kadar yüceltebilir bir oyuncuyu.hepsinden ziyade 5-6 aylık oyuncuyum diyen birisini buna zaten karar veremez benim fikrim budur ! 5-6 ay tekken için çok çok kısa bir süredir,bir kaç sene sonra bu yorumlarını hatırlarsın.
5-yazında anticilik sezdim,bilmiyorum belki yanlışta düşünüyo olabilirim öyle ise kusura bakma,ancak üzerine basa basa söyleyince insan durup düşünüyor.ankara dan kalkıp geldiniz sevindik,turnuva sonrası neler konuşulduğunu ben tahmin edebiliyorum ankara tayfası arasında.ciğerini biliyorum hepsinin."turnuva bittikten sonra ferruha ne dediniz artık orasınıda ben bilmiyorum ? mekandan cıkarken de böyle şeyler duyduk... " herneyse hala varsa böyle durumlar anticilik sevmemezlik çekememezlik hiç problem değil,eskiden zaman zaman tartışmalarımız olmuştur bazı arkadaşlarla ank-ist vs.herkes için sölüyorum,şu an kimseyle benim bir problemim yok olamazda ben oyunumu oynar geçerim,isteyen istediğini söylesin  :wink:

Çevrimdışı leealex

« Yanıtla #19 : Şubat 23, 2011, 10:03:09 ÖS »
turnuvayi degerlendirecek olursak bence bu gune kadar ki turnuvalar icinde en fazla oyuncu kalitesi bu turnuvadaydi herkes kendine bisiler katmis  oyunculara bakarsak ilk 4teki oyuncular sampiyonlugu hakeden oyunculardi ozellikle final maci icin arkadaslarim mucizeyi basardigimi soyluyorlar cunku fatih gercekten turnuvanin en iyisiydi kapma acma ve savunma acisindan ders verdi final macinda fatihin cok iyi tanidigim steve ile oynamasi ve mactan once volkan ile yaptigim pratik etkili oldu final macida adina yarasir oldu kapma acmali ve cekismeli onur ve kaan ile yaptigim pratiklerde ustun gelmislerdi sansimdan onlarla karsilasmadim :) finale kadar tek kaybettigim tur ismini hatirlayamadim ama ankaradan ve cok iyi kapma acan vairondu savunmasi ile beni deli etti zar zor 2-1 aldim ;) kulagi cinlasin katilan arkadaslar turnuvada haksizlik olmadi trm nin kaybettigi macin biri gurup maciydi sanirim ve ikinci olarak ciktilar ve bize kaybettiler kaybedenler tarafindan final macinda bizi yendiler bizim takim bireyselde ilk 4 yapti ama takimda fatihi gecemedik sanirim isinamadik :) goze carpan diger oyuncular shaokahn cash hwo vairon dream man deadlyasassin gibi yetenekli oyunculardi herkese tebrikler boyle bi turnuvada sampiyon olmak gurur verici
'okiller'
tesekkur ederim dostum teveccuhunuz
turnuva masraflari ve site giderleri icin lutfen reklamlari tiklayalim

player

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Şubat 24, 2011, 12:27:12 ÖÖ »
beyler turnuwa hakkında yorum yapmıcam ama zaten sonuclar asagı yukarı bellıydı cekısme 1 2 kısı arasında gectı neyse fatıhe demıstım zaten gelemıcemı onda sorun yok ama anlamadıgım koca koca adamlar daha dorusu adam benım arkamda dalga gecer gıbı konusmus sankı ben korkmusum falan gulusmusler bıde,dıyecegım şu ki bana laf soluyosalar bu kısı once bı ılk 3 e gırsın dusunun 1.lıgıde gectım sadece ılk 3 e gırsın ıcım yanmıycak!!yanı şunu dıyıcem yok ıllede dedıgınde dıretıyorsa gelır benımle oynar ama bosa oynamam, ciğerine kalbine böbreğine oynuyalım,bakın ozaman 2 dakkada nasıl zengın oluyorum!!anlamadıgım benım derdım mılletımı germıs kapa cenenı oyununu oyna,gelmedım ıste dahası warmı ısım wardı yada herhangıbır sey bunu zaten fatıhe taa ne zamanda soledım bılıyo o benı ama baskaları hala konusuyo yaa, beyler unutmayın bu bı oyun koca adam olduk mılletın arkadasından konusulmasın lutfen!!! buarada alıyle fatıhı tebrık edıyorum zaten burdakı arkadaslarada solemıstım asagı yukarı tahmın ettıgım sonuclar cıktı ben fatıhı 1. , alıyı 2. olarak dusunuyodum ama alı daha sanslıydı we kazandı tebrıkler ıste bukadar yaa!!
« Son Düzenleme: Şubat 24, 2011, 12:54:01 ÖÖ Gönderen: player »

Çevrimdışı orochi-x

« Yanıtla #21 : Şubat 24, 2011, 07:54:39 ÖÖ »
Kim kimi yendi, kim olsa kimi yenerdi muhabbeti yapmaya gerek yok. Eldeki imkanlar zorlanarak, güzel bir organizasyon gerçekleştirildi. TekkenTR ekibini bu çabalarından dolayı tebrik ediyorum.

Çevrimdışı orochi-x

« Yanıtla #22 : Şubat 24, 2011, 08:01:38 ÖÖ »
Bu arada, eğer bende turnuvaya katılmış olsaydım, açık ara birinci olurdum  :mrgreen:  ama orda değildim. Bu yüzden sonuncu bile olamadım  :lol: Sonuncu bile olamamışken, birinci olacağım üzerine konuşmam pek doğru olmaz şimdi :lol:

Çevrimdışı bigmania

• Site Yöneticisi
  • *
  • Team TRM
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : Şubat 24, 2011, 01:45:11 ÖS »
kimse kimsenin arkasından konuşmadı,dalgada geçmedi,ferruh merak etme olmazda öyle bişey zaten ne sebeple öyle bişey yapsın insanlar herkesin oraya gelme amacı belli.orası fantasyland değildi,bir ara fantasyland sanıp bana bir iki laf atan oldu oyun ortasında şaşırmadım,aldırışda etmedim  :ma:

Çevrimdışı math_

« Yanıtla #24 : Şubat 26, 2011, 12:58:52 ÖS »
Ferruh yazdiklarinda beni kastediyorsun saniyorum. Ben acik acik bana yazmani isterdim zira , birbirimizi taniriz biliriz uzun suredir bir dostlugumuz arkadasligimiz var.  Oncelikle arkadan konusmak gibi birsey kesinlikle yok. Bu laflari benden sana senden bana tasiyan Alp ( vairon ).

Alp geldi bana , hic birsey yokken ortada "ferruh diyor ki , bu turnuvada beni kimse yenemez yense yense Fatih yener o yuzden turnuvaya katilmiyorum" seklinde bir lafini aktardi. Eger bu laf gercekten senin agzindan cikti ise bu cok cirkin bir laf sana yakistiramiyorum... Bircok yerden insan katiliyor , insanlar kazanmak icin keyif almak katilyor bu tip ifadeler kullanilmaz.

Ben buna karsilik su ifadeyi kullandim, ferruh bize laf atmis ancak kendisini nasil boyle yukarilarda goruyor sasiyorum. Ben daha once dilim elverdigince yuzune de soyledim, simdi de soyluyorum daha hic katilmadigin turnuvalarda kendini ilk 2 de goruyorsun ancak bence kendini cok abartiyorsun. Laflara cok fazla anlam yukluyorsun , ben senin turnuva ve gercek hayattaki basarili oyunun ile akillarda yer etmeni isterdim.

Subat 2011 turnuvasinda Fatih ve Ali gunundelerdi , Ali Fatihi yendi 1. oldu, fatih 2.  ewo 3.
Ekim 2010 turnuvasinda ewo , beni i yendi , ben fatihi,  1. ewo oldu , 2. math , 3. fatih
Mayis 2010 turnuvasinda (fatih yoktu) ben ewo yu ve ali yi yendim , 1. math , 2. ewo , 3. blacksnake

Su an Fatihin formda oldugu ortada... Ali de o gun fevkalede guzel oynadi ( turnuvanın bir aksam oncesi bizim evde ona karsi sayi lazim degil wins yaptim desem kimse inanmaz :) ) Benim moralim bozuktu o gun. Derecem hic onemli degil oynadigim oyundan dolayi cok uzuldum. Yani herkes herkesi yenebilmis, oyununu ustlere tasimiz, guzel olan taraf insanlar buyuk bir istekle hevesle biraraya gelmis... alinmadan gucenmeden oynamis.
Ben cevap hakkimi kullanmis oldum. Seni severim sayarim bilirsin, kisiligin beyefendiligin hakkinda tek bir lafim olmaz. Ancak internetten / agizdan agiza tasinan laflar samimiyeti olduruyor.

sevgiler
-math ( onur)
« Son Düzenleme: Şubat 26, 2011, 01:04:49 ÖS Gönderen: math_ »

player

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : Şubat 26, 2011, 07:20:02 ÖS »
banada hersey cok farklı aktarıldı!! bu yuzden acayıp kızdım..

amaannn artık basım agrıdı walla yaaa beyler kusura bakmayın,uyelıklerımıde sılıyorum(yada admınler sılsın benı ıkı sıtedende) kımseylede tekken oynamıcam artık bıkac kısı harıc,zaten onlınedede bıcok kısı sıldım.bu saatten sonra kımsede oynamasın benle sızlerde sılın benı artık cok basım sıstı cunku, benım gıbı bırı yada player yokmus gıbı dawranın.

Çevrimdışı Ewo

« Yanıtla #26 : Şubat 26, 2011, 07:31:47 ÖS »
team_trm ekibi böle bir organizasyon yapmak için hiç bir masraftan kaçınmayıp buralara kadar geldi ayrı bir teşekkürü hak ediyor..saolun arkadaşlar.. :D

gelelim turnuva yorumlarına ...

-Chaomist :"Şampiyon" 1.liğini kutluyorum:wink: o gün performans açısından çok iyi sayılmazdın senınle yaptığımız pratiklerde çok heyecanlıydın açıkcası turnuvanın en heyecanlı oyuncusu sendin :D nasıl yaparıs da bu adamın heyecanını alabiliriz die math le kara kara düşündüğümüzü biliyorum :D turnuva ortalarına doğru baya açıldın o heyecanını attın ve çok güzel oyunlar sergiledin biraz defansif oynadın ceza kesmeye çalıştın işede yaradı bazı combo kaçırmaların dışında oyunun gayet iiydi tekrar şampiyonluğunu kutluyorum dostum ..

-Bigmanina :Gördüğüm en defansif oyuncu sensin dostum. herzamnki gibi iiydin zafina ya çok pratic yapmıssın belli ettin yani :D seninle yaptığımız maçta zafinayla nerdeyse hiçbirşey yapamadım. bu yüzden julia yı tercih ettim turnuva boyunca :D chomist le yaptığın final maçında biraz heyecanlandın sanki ve çok low yedin genel olarak iiydin 2.liğini tebrik ediyorum..

-Ben  : bütün tekkenciler olarak zafinama yaptığınız praticlerden dolayı ilk önce hepinizi teker teker tebrik ediyorum  en çok oynamaktan zevk aldığım karaktere herkez deli gibi pratik yaparak gelmiş mundar ettiniz karakterimi oyüzden hiç zafinayı seçmedim :D turnuvada çok iyi oyun sergilediğimi düşünmüyorum o gün pek havamda deildim ve çokta pratik yapmamıştım o hafta.. Big e karşı çok ceza verdim ve 3. oldum.. en azından her düzenlenen turnuvada kendimi ilk 3 e sokmak da bi başarıdır die düşünüp kendimi teselli ediyorum  

-Math : Ortak ogün hiç havanda olmadığın çok belli gerçekten.. asla yemez dediğim hareketleri yedin çok combo kaçırdın ve oyun içersinde çok heyecanlandın .. kendini oyuna veremeyip oyuna konsantre olamadın..birdahaki turnuvada bu arayı kapatcağına şüpem yok  :wink:

-Deadlyassassian : Zorlandığım bir diğer oyuncuda sendin alisayı pek bilmediğim için bazı taktiklerinin resmen üstüne atladım. yalnız kapma açmaların zayıf  bu konunun biras üstüne gittiğin taktirde çok başarılı bir oyuncusun.saldırarak oynuyorsun alisanın nerden gelceğini bilmediğimden saldırılarını kesmek ve kendimden uzaklaştırmak için seninle oynadığım maçlarda  kapma yaparak oynadım... genel olarak iyi bir oyuncusun julia ya karşı pek pratik yapmamıssın sanırım...oyun tarzın hoşuma gitti  :D

-Jinemre : emre seninle oynayamadım ya en çok ona üzülüyorum :(

Çevrimdışı math_

« Yanıtla #27 : Şubat 27, 2011, 12:09:53 ÖÖ »
Arkadaşlar videoları buraya yapıştırayım dedim hata verdi.
Bizim siteden ya da aşağıdaki kısayoldan erişebilirsiniz.

http://www.youtube.com/user/mathsLaw

iyi seyirler.
Onur

Çevrimdışı bigmania

• Site Yöneticisi
  • *
  • Team TRM
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : Şubat 27, 2011, 03:01:05 ÖS »
math ( law ) vs bigmania ( ste )

ewogreen ( jul ) vs bigmania ( ste )

chaomist ( lee ) vs bigmania ( ste)

math ( law ) vs volkana ( steve )

math ( law ) vs bigmania ( ste )

ewogreen ( jul ) vs bigmania ( ste )

ewogreen ( jul ) vs deadlyassasin ( alisa )

chaomist ( lee ) vs deadlyassasion ( alisa )

chaomist ( lee ) vs jinemre ( lee )

chaomist ( lee ) vs nomak ( dra )

chaomist ( lee) vs abhazahan ( leo )

math ( law ) vs nomak ( dra)

math ( law ) vs cashhwo ( hwo )

math ( law ) vs deadpsycho ( bry )

math ( law ) vs devilberkay ( kaz )

math ( law ) vs devilberkay ( kaz )

math ( law ) vs dreamman ( pau )

math ( law ) vs cashnomak ( hwo )

chaomist ( lee ) vs cashhwo ( hwo )

chaomist ( lee ) vs nomak ( dra )

chaomist ( lee ) vs abhazahan ( leo )

math (law) vs dreamman ( paul )

Çevrimdışı jinemre

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 68
  • Üye Puanı: 56
  • Never back down!
      • Profili Görüntüle
    • PSN: jinemre_trm_
    • Favori Karakter: Jin Shaheen
« Yanıtla #29 : Mart 02, 2011, 09:32:59 ÖS »
Arkadaşlar öncelikle turnuvadan çok uzun zaman sonra mesaj yazabildiğim için kusuruma bakmayın, evime yeni gelebildim :)

Turnuva Türk Tekkencileri adına gayet iyiydi. Ha birdaha böyle bir organizasyon gerçekleşir mi bilmiyorum  :|  Malesef hiçbirşeyde olamadığımız gibi Tekken'de de organize olamıyoruz... Daha turnuva gerçekleşmeden hala narsistliğine mağlup olan arkadaşlar var... Neyse herşeye rağmen olumlu şeyler olumsuzlardan üstündü oyüzden güzel turnuvamızdan başka birşey konuşmak istemiyorum.

Takımlı oyunda bir yanlışlık veya hile yapıldığı düşünülmüş ama fatih çok açık bir şekilde açıklamış umarım akıllardaki karmaşıklık giderilmiştir. Eğer hala merak edenler varsa çok daha açık bir şekilde anlatıcam.

Bireysel Turnuva

Her oyuncunun kazanmak için oynadığı, gerek kapma gerekse alttan vurmaların oyunun kalitesini artırdığı bir dal idi. Kapmalar ve alttan vurmalar fantasyland'da hala bir hayli sorun ediliyor belliki  :mrgreen:

Hiçbir başarı asla tesadüf değildir. Ali birinciliğini tebrik ediyorum :wink:  Stiğin hayırlı olsun güle güle kullan  [Lee] Tekken Tag 2'yi umutla bekliyorum bakalım.

Yukarı Git