Tekken: Genel Bakış > Tekken Terimleri

ewgf??

(1/4) > >>

jinKazama07:
ewgf yapmanın Kısa yolu varmı nette bazı videolar izledim adamlar çok rahat ewgf yapabiliyor yoksa onlar da mı normal .... yapıyorlar.... walla sıra sıra 12 tane ewgf yapmak çok zor...bence....Hilesi nedir..? :?:

leealex:
hilesi falan yok adamlar piskopat :D

DevilNeverCryy:
Ful pratik dostum sitemizde en iyi tekken oyuncularından ( ismini hatırlamıyorum ) biriyle olan bir röportaj vardı adam her gün en az 4 saat tekken oynadığını söylemişti . O adam yapmasında benmi yapayım . Bende çok aradım bir hilesi sırrı kolay yolu vardır diye ama yok full pratik bnede pratik yapa yapa kendimi geliştirdim artık bayağı yapabiliyorum ama hala çok eksiğim var daha fazla pratik yapmam lazım  :D

Steve_2:

--- Alıntı yapılan: "volkana" ---Ful pratik dostum sitemizde en iyi tekken oyuncularından ( ismini hatırlamıyorum ) biriyle olan bir röportaj vardı adam her gün en az 4 saat tekken oynadığını söylemişti . O adam yapmasında benmi yapayım . Bende çok aradım bir hilesi sırrı kolay yolu vardır diye ama yok full pratik bnede pratik yapa yapa kendimi geliştirdim artık bayağı yapabiliyorum ama hala çok eksiğim var daha fazla pratik yapmam lazım  :D
--- Alıntı sonu ---
Sanırım Qudans'ı diyorsun.Oyunun hakkını veren oyunculardan biridir.Maçlarda ewgf çektiğini pek görmedim ama yapıncada sıralıyo  :lol:  :lol:  Bolca pratik lazım.Ben kendimi kasınca 2 tane yapıyom  :lol:  :lol:

DevilNeverCryy:
evet dediğin arkadaş o . bende kasınca 3 tane filan yediriyom :lol:

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git