Tekken TR Yönetim Bürosu > Kurallar & Dokümanlar

Yorum yazarken özellikle dikkat edilmesi gerekenler.

(1/1)

_Dream_Man_:
1) Forumdaki başlıklara yaptığınız yorumlara ve imza alanlarına kesinlikle MSN, xbox live id, PSN ID, e-mail, icq vb. iletişim bilgilerinizi yazmayın. İmza ve yorumlara yazdığınız bu bilgiler forum düzenini ciddi şekilde bozmaktadır. Her bilgi kendine ayrılmış bölüme girilmelidir.  Mesajlara daha önceden eklenen bu tür bilgiler mesaj sahibinin profiline eklenecektir. Daha sonra mesajlara aynı şekilde eklenecek iletişim bilgileri mesajla birlikte silinecektir.

Aynı zamanda bu gibi özel bilgilerinizi herkes tarafından (özellikle arama motorları) görülebildiğinden kendi güvenliğiniz içinde profilinizde gerekli alanlara ekleyin veya profilinize yazmak istemiyorsanız bağlantıya geçmek istediğiniz üye ile PM (özel mesaj) yolunu kullanın.

2) Beğendiğiniz, katıldığınız, aynı fikirde olduğunuz vb. mesajlara ekleyecek birşeyiniz yoksa; Saol, teşekkür ederim, katılıyorum, bencede vb... gibi yorum içermeyen mesajlar göndermeyin. Bu şekildeki mesajlar silinecektir. Bunun yerine mesaj yazarının avatarı altında yer alan kısımda kullanıcı puanları yer almaktadır. "Kullanıcı puanı nı yükseltebilir yada düşürebilirsiniz..."

3) Yeni yorumlar günde birkaç kez kontrol ediliyor. Kontroller yapıldığı sırada gözden kaçan uygunsuz, sayı arttırmaya yönelik vb. yeni mesajlar olabilir. Bu mesajlarla karşılaştığınızda yine her mesajın altında bulunan "Moderatöre Bildir" butonunu kullanarak yardımcı olabilirsiniz.Rahatsız olduğunuz mesajları Gerekçesiyle bildirdiğinizde kontrol edildikten sonra gerekli işlem yapılacaktır.

Navigasyon

[0] Mesajlar

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git