Tekken TR Yönetim Bürosu > Atari (Arcade) / Oyun (Console) Salonları

Tekken 6 BR İstanbul Cevahir Atlantis' de !!!

<< < (3/9) > >>

orochi-x:
Bu harika bir haber, bugün ilk iş Cevahir'e gitmek olacak bu durumda  :mrgreen:
Fotoğraf ve video çekimi mutlaka yapıp eklerim buraya  :mrgreen:

KoalaX:
Ankara FantasyLand'dan sonra demek İstanbul'a da Tekken 6 BR geldi. Geç haberim oldu ona üzüldüm. (siteye girmiyordum o yüzden) Ama artık bu saatten sonra gidip görmek istemiyorum. Direk evimde oynamak istiyorum Tekken 6 BR'ı. Heyecan olmak istiyorum daha çok. Birebir görürsem şimdi o kadar beklediğim 2 senenin heyecanı bi anda sönüp gidecek. Evimde de 42'' Full HDTV'de bu heyecanı birebir yaşamak istiyorum.

DevilNeverCryy:
Evet sonunda istanbul a geldi ama gitmicem şurada 20 gün sonra oyun çıkıyor o kadar sabrettim oyunu ilk evimde görücem  :lol: Tekken 6 nın istanbul a gelmesinden daha güzel bişe varsa oda oyunu getirdikten sonra gidip bakmamak  :lol:
Şaka bi yana arkadaşlarımı izledim onlarda benim gibi arcade pek aşina değiller herhalde özellikle Doree arkadaşım Kazuya ile Doree çekemedi hiç  :D  birde dikkatimi çeken bir sürü yeni hareket vardı çoğu hareketi bilmedikleri için yiyip durdular bizde öle olucaz bu kadar yeni adam hareket animasyonlar filan bakalım nasıl alışıcaz oyuna  :)

TIGERKARAKAAN:
TEKKEN hepimizin icinde yer etmistir.
Eh nede olsa TEKKEN'ciyiz,
Katiyen suphelenmeyiz,
Kaba olarak baslasakda,
En sonunda beceririz.
Nihayetinde dostum, TEKKEN'ciyiz. :twisted:

istanbul'da olmasakta; [dostlarimiz orada] ALLAH'IN izniyle alisir hallederiz.  :wink:  :D

doree:

--- Alıntı yapılan: "volkana" ---Evet sonunda istanbul a geldi ama gitmicem şurada 20 gün sonra oyun çıkıyor o kadar sabrettim oyunu ilk evimde görücem  :lol: Tekken 6 nın istanbul a gelmesinden daha güzel bişe varsa oda oyunu getirdikten sonra gidip bakmamak  :lol:
Şaka bi yana arkadaşlarımı izledim onlarda benim gibi arcade pek aşina değiller herhalde özellikle Doree arkadaşım Kazuya ile Doree çekemedi hiç  :D  birde dikkatimi çeken bir sürü yeni hareket vardı çoğu hareketi bilmedikleri için yiyip durdular bizde öle olucaz bu kadar yeni adam hareket animasyonlar filan bakalım nasıl alışıcaz oyuna  :)
--- Alıntı sonu ---

ya aşina değilde hiç kullanamıyorum stick :(  ama öğrenmek gerek mutlaka :!: ps de alışmak kolay olucak gibi. zaten harika bir oyun gelde alışma.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git