Tekken TR Yönetim Bürosu > Atari (Arcade) / Oyun (Console) Salonları

Tekken 6 BR İstanbul Cevahir Atlantis' de !!!

<< < (2/9) > >>

king_171:
azazel zormu? ki inş okul bu senede atlantise götürür  :roll:

_Dream_Man_:
Nacizane yorumlar ve bilgiler:

Mekanla ilgili...
Öncelikle Atlantiste Jeton ve benzeri şeyler kullanılmıyor. Oyun oynamak ve diğer eğlence imkanlarından faydalanmak için özel bir kredi kartına sahip olmamız gerekiyor. Bu kartı gişeden 2 tl depozito karşılığında temin edebiliyoruz. Aldığımız karta yine gişeden yüklettiğimiz kredilerle oyunu oynayabiliyoruz. Daha önceden söylediğimiz gibi Bloodline Rebellion tek bir oyun başına 3TL kredi istiyor. (Gerçekten çok pahalı.) Atlantis ortamı gayet hoş, güvenlikli ve konforlu. Tekken dışında birçok güncel oyun mevcut.

Oyun ile ilgili...
Tek kelime ile SÜPER!!! Kabinlerin orjinal olması tabiki çok büyük bir etken.  Bound sistemi ve kombo çeşitliliği mükemmel. Grafikler muhteşem. Yanlız arkaplana odaklandığımızda kaplamada bazı kırılmalar göze çarpıyor. Kabinin configürasyonu ile de alakalı olabilir. İlk kez oynuyorsanız birkaç maç vidyosu da seyretmişseniz pek fazla zorlanmıyorsunuz. Daha ne olsun

Detaylar...
Daha önceden ben farketmemiş olabilirim Azazelden önce jin kazama maçında jin direct rage olarak başlıyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Vidyolar da kısa sürede eklenecek. Kaliteli çekimler yapamadığımız için şimdiden özür dileriz.

Çok kaliteli olmasada;
[center:2ibfr11s]Resimler[/center:2ibfr11s]

_Undertaker_:
vay be bu bitek Ankara'damı var.  :D lütfen cevap yazın ona göre ben Ankara'dayım.  :D :D  :D  :D :D :D

doree:
başlıkta istanbul yazıyor :!:

DeadlyAssassin:
Türkiye'deki Tekken6 BR makinelerinden ilk maç videoları _Dream_Man_ ve Doree'den geliyor :D

Julia (CPU) VS Kazuya (Doree)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git