collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

TEKKEN 7 Karakter Hikâyeleri Gönderen: Mr.X
[Bugün, 05:04:28 ÖS]

TekkenTR Köklü Yenilenme Süreci Gönderen: Mr.X
[Bugün, 03:36:13 ÖS]

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: Mr.X
[Bugün, 03:12:41 ÖS]

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Aralık 08, 2019, 01:56:43 ÖS]

Genel Haberler Gönderen: Mr.X
[Aralık 03, 2019, 10:18:11 ÖÖ]

KOF XIV Yeni Başlayanlar Gönderen: Mr.X
[Aralık 03, 2019, 10:10:57 ÖÖ]

Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Aralık 01, 2019, 11:45:49 ÖÖ]

Bandai Namco Studios'taki Japon Oyun Programcısının Hayatındaki Bir Gün Gönderen: Mr.X
[Aralık 01, 2019, 11:44:20 ÖÖ]

Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Kasım 26, 2019, 02:01:57 ÖS]

Mortal Kombat 11 Gönderen: Mr.X
[Kasım 16, 2019, 03:42:00 ÖS]

[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Kasım 14, 2019, 04:11:20 ÖS]

Tekken ile ilgili tüm çizgi romanlara burdan ulaşabilirsiniz Gönderen: Mr.X
[Kasım 12, 2019, 04:47:15 ÖS]

Hadi Tanışalım Gönderen: jinemre
[Kasım 09, 2019, 07:19:40 ÖÖ]

EVO 2017 | Tekken 7 Dünya Turnuvası 14-16 Temmuz'da! Gönderen: Mr.X
[Kasım 07, 2019, 05:45:05 ÖS]

Tekken 7 Türkçeştirme üzerine Gönderen: INDIE
[Eylül 26, 2019, 09:33:16 ÖÖ]

Dead Or Alive 6 Gönderen: Mr.X
[Eylül 21, 2019, 06:26:43 ÖS]

Street Fighter V Oynayanlar var mı ? Gönderen: INDIE
[Eylül 21, 2019, 09:46:01 ÖÖ]

Karakterlerinizi Neye Göre Seçmiştiniz? Gönderen: INDIE
[Eylül 21, 2019, 09:13:34 ÖÖ]

Fighting EX Layer Gönderen: INDIE
[Eylül 21, 2019, 08:23:33 ÖÖ]

selamun aleyküm Gönderen: game67boss
[Eylül 08, 2019, 08:17:11 ÖS]

Gönderen Konu: TekkenTR Uzakdoğu'da -Sürekli Güncel  (Okunma sayısı 11719 defa)

Çevrimdışı jinemre

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 73
  • Üye Puanı: 57
  • Never back down!
      • Profili Görüntüle
    • PSN: jinemre_trm_
    • Başladığı Oyun: Tekken 2
    • Favori Karakter: Shaheen Leroy Zafina
TekkenTR Uzakdoğu'da -Sürekli Güncel
« : Kasım 27, 2009, 06:54:13 ÖS »
Uzuuuun bir aradan sonra tekrardan merhaba TekkenTR. Ne çok özledik sitemizi :)

DeadlyAssassin ve ben şuanda uzakdoğuda yani Çin'deyiz. Bulunduğumuz mekanda inanılmaz bir Tekken potansiyeli var. Henüz buraya geleli 2 hafta olmasına rağmen okadar çok muhteşem oyuncularla tanıştıkki hiç bukadar hızlı gelişeceğini sanmıyorduk açıkcası. Bulunduğumuz yere çok yakın bir yerde büyük bir Arcade Salonu da bulunuyor. Çinli oyuncuların yanısıra bir okadar da Kore'li ve Japon oyuncularda bulunuyor burada. Buradaki oyuncular okadar mütevazilerki kelimelerle anlatmak mümkün değil, bu mütevazi kişiliklerinin altında da tam ters orantıda Oyun içi acımasızlık yatıyor  :twisted:  Rakipler okadar acımasızki size kesilmesi gereken en büyük cezayı tam zamanında ve yerinde hiç hata yapmadan kesiyor. O kadar fazla iyi oyuncu varki daha ben kötü oyuncuya hiç rastlamadım. İşin en güzel yanı ise buradaki arkadaşlarımız Türkiye'ye gelmeyi de çok istiyorlar. Belli mi olur yaza bu arkadaşların bir kısmı ile Türkiye'ye gelebiliriz... Ayrıca buradan Japon'ya da çok yakın bize. 4 saatlik bir mesafedeyiz Japonya'ya. Yılbaşı tatilinde eğer maddi olarak durmumuzu ayarlayabilirsek Tokyo'lu oyuncuları bizzat mekanlarında görüp onlarla da tanışma fırsatımız olacak.

Şuan halen buraya yerleşme aşamasında olduğumuz için malesef ne bir maç videomuz ne de resimlerimiz var ama yerleşmemiz tam olarak netleştiğinde bolbol resim ve bolbol maç videoları ile karşınızda olacağız inşallah.
« Son Düzenleme: Ocak 01, 1970, 12:00:00 ÖÖ Gönderen: Guest »

koray_devil_jin

• Ziyaretçi
Re: UzakDoğu Artık Çok Yakın!!!
« Yanıtla #1 : Kasım 27, 2009, 07:27:22 ÖS »
İlk önce Çin'de iyi tatiller :) Merak ettim nasıl oynuyorlarki acaba en yakın zamanda maç videolarını isteriz  :D Çin nasıl biyer orayıda sizin gözünüzden öğrenmek isterim :) Çin'ce biliyomusunuz oradakilerle nasıl anlaşıyosunuzki :D Burdan Çin'de gurbetteki Türklere selamlar  :lol:

Çevrimdışı jinemre

• Site Yöneticisi
  • *
  • Never back down!
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Kasım 27, 2009, 07:36:07 ÖS »
Şuan Çin'de tatilde değiliz :D Dİl eğitimi için geldik buraya :) Buradaki oyuncularla maç videolarımız yakında gelcek kısmet olursa hiçkimse merak etmesin  :wink:  Çince öğrenmeye geldiğimiz için şuan ben çok fazla değil ama Şeyda anlaşabilecek kadar biliyor. Çin çok güzel biryer çok gelişmiş bir ülke... Eğer isterseniz burada civarında resimlerini çeker yollarız :) Uzunca bir süre burada kalmayı düşünüyoruz. Bulunduğumuz yerin nüfusu 10 milyon Çin'in en sakin şehiri. Sıcak bir yer, tropikal bir iklime sahip.

koray_devil_jin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Kasım 27, 2009, 07:45:33 ÖS »
Anladım o zaman iyi öğrenmeler :D Çin'in nüfusu baya çokmuş ya buranın en fazla nüfuslu ülkesi oranın en az nüfuslu ülkesiymiş :) Evet ben hep Japonya ve çevresini merak etmişimdir orda tabelalar falan nasıl hiç anlaşılmaz heralde :D binalar falan gökdelen gibi mi yada çok fazla mı abartıyorum :D Ya bide bayramı orda geçirmek kötü olmuştur heralde ordada kurban kestiniz mi  :D

_Asuka Kazama_

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Kasım 27, 2009, 07:50:07 ÖS »
Alıntı yapılan: "jinemre"
Şuan Çin'de tatilde değiliz :D Dİl eğitimi için geldik buraya :) Buradaki oyuncularla maç videolarımız yakında gelcek kısmet olursa hiçkimse merak etmesin  :wink:  Çince öğrenmeye geldiğimiz için şuan ben çok fazla değil ama Şeyda anlaşabilecek kadar biliyor. Çin çok güzel biryer çok gelişmiş bir ülke... Eğer isterseniz burada civarında resimlerini çeker yollarız :) Uzunca bir süre burada kalmayı düşünüyoruz. Bulunduğumuz yerin nüfusu 10 milyon Çin'in en sakin şehiri. Sıcak bir yer, tropikal bir iklime sahip.
çince öğrenmek baya zordur eminim :)  maç videolarınızıda kesinlikle çok merak ettim eğer gelirse hepsini izlerim oradakilerin nasıl oynadığınıda merak ettim baya zorlu rakipler anlaşılan :D

Çevrimdışı jinemre

• Site Yöneticisi
  • *
  • Never back down!
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Kasım 27, 2009, 07:58:27 ÖS »
Alıntı yapılan: "koray_devil_jin"
Anladım o zaman iyi öğrenmeler :D Çin'in nüfusu baya çokmuş ya buranın en fazla nüfuslu ülkesi oranın en az nüfuslu ülkesiymiş :) Evet ben hep Japonya ve çevresini merak etmişimdir orda tabelalar falan nasıl hiç anlaşılmaz heralde :D binalar falan gökdelen gibi mi yada çok fazla mı abartıyorum :D Ya bide bayramı orda geçirmek kötü olmuştur heralde ordada kurban kestiniz mi  :D

Çin dünyanın en yoğun nüfusuna sahip bir ülke. Japonya benimde hayalim... Tabelalar full Çince, yani kanji alfabesi. Latin alfabesiyle tek bir kelime bile yok tabelalarda. Valla binalar konusunda abartmıyorsun aslında :D Bizim yaşadığımız ev 35 katlı bir bina :D Buradaki bütün evler aşağı yukarı 35 - 40 katlı. Bayramı burada geçirmek kötü olmadı anne babadan ayrı olmak tabi burukluk yaşatıyor... Buradaki  yaşayan müslümanlar isterlerse kurban kesebiliyorlar ama biz kesemedik malesef maddi durumlar bu aralar biraz sınırları zorluyor.

Çevrimdışı bigmania

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 5
  • Üye Puanı: 13
  • Team TRM
      • Profili Görüntüle
      • http://www.tekkentr.com
    • PSN: Fatih-TRM
    • XMB: bigmaniatrm
    • Favori Karakter: MOKUJIN
    • Steam ID: bigmania
« Yanıtla #6 : Kasım 28, 2009, 08:34:04 ÖÖ »
Takım arkadaşlarım - Kardeşlerim Çin de way bea :) çok seviniyorum sizin adınıza . inş ilerde gezmek amaçlıda olsa gelebilirim.

Herşey bir yana uzak doğu da dünya nın en popüler tekkencilerinin olduğu yerlerde bizi-bizleri temsil ediceğiniz için çok mutluyum.

Çevrimdışı DevilNeverCryy

« Yanıtla #7 : Kasım 28, 2009, 08:35:15 ÖÖ »
Emre kardeşim Türkiyeyi çok iyi temsil edin orada size güveniyoruz türk gücünü gösterin onlara bizden neden bu kadar çok korktuklarını ve çin seddini neden inşa ettiklerini hatırlatın Türk gücü  :twisted:
« Son Düzenleme: Kasım 28, 2009, 08:36:03 ÖÖ Gönderen: DevilNeverCryy »
Son of Sparda Legendary Dark Knight Dante

Çevrimdışı jinemre

• Site Yöneticisi
  • *
  • Never back down!
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Kasım 28, 2009, 11:49:22 ÖÖ »
Hepiniz çok sağolun :) Biz burada TÜrkiye'yi TekkenTR ve Team TrM adına temsil ediyoruz zaten :) Elimizden gelenin en iyisini yaparız inşallah. Şuana kadar herşey çok iyi. Ayrıca Türkler'in Tekken oynadıklarından hepsi haberdar... Amerikalı ve Avrupa'lı artiz oyuncular gibi değiller ki ben zaten Amerika ve Avrupa'lı oyuncularla uzakdoğulu oyuncuları mukayese bile edemiyorum :D :D

Çevrimdışı DevilNeverCryy

« Yanıtla #9 : Kasım 28, 2009, 11:57:48 ÖÖ »
Hepiniz çok sağolun :) Biz burada TÜrkiye'yi TekkenTR ve Team TrM adına temsil ediyoruz zaten :) Elimizden gelenin en iyisini yaparız inşallah. Şuana kadar herşey çok iyi. Ayrıca Türkler'in Tekken oynadıklarından hepsi haberdar... Amerikalı ve Avrupa'lı artiz oyuncular gibi değiller ki ben zaten Amerika ve Avrupa'lı oyuncularla uzakdoğulu oyuncuları mukayese bile edemiyorum :D :D
Hem mükemmel oyuncular hemde o kadar alçakgönüllüler bu çok iyi . Ayrıca türk oyunculardan haberdar olmaları çok iyi neyse bi kaç tane kapıp getirinde bi turnuva yapalım  :lol:
Son of Sparda Legendary Dark Knight Dante

Çevrimdışı dangerousnina

« Yanıtla #10 : Kasım 28, 2009, 03:46:04 ÖS »
benimde gidesim geldi oo onlarada söyleyin bi ara online kapışırız  :D  emre abi 35 kat abartmadınmı   :lol:

Çevrimdışı NinaForever

« Yanıtla #11 : Kasım 28, 2009, 04:32:57 ÖS »
Emre abi Şeyda ablaya de Zafina kombolarını bana bıraksın :D İnşallah yükseklik korkunuz yoktur.35 kat çok fazla

Çevrimdışı chocolategirl

« Yanıtla #12 : Kasım 28, 2009, 05:39:52 ÖS »
Sizin adınıza çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum :) Dünyanın en ilginç ve "benim düşüncemde" en güzel ülkelerinden birine dil eğitimi almaya gittiniz. Tabi herkese en güzeli anavatanıdır ama xD Orada birsürü usta Tekken ci vardır ya. Eminim ülkemizi en güzel şekilde temsil ediyorsunuzdur. I love TrM :D :dance:

Çevrimdışı jinemre

• Site Yöneticisi
  • *
  • Never back down!
      • Profili Görüntüle
Re: TekkenTR Uzakdoğu'da -Sürekli GÜncel-
« Yanıtla #13 : Aralık 04, 2009, 11:42:27 ÖS »
Uzak doğudan son dakika gelişmelere devam ediyoruz sayın TekkenTR sakinleri :) Artık bu başlıktan Tekkenin kalbi olan uzak doğudaki güncel haberleri elimizden geldiğince sürekli vermeye çalışacağız.

Eveeet Çin'de Tekkenci ne gezer diyenlere gelsin bu haber :D :D  :mrgreen:

Şuanki bulunduğumuz evin yalnızca metro ile 2 durak ilerisinde buranın en büyük alışverişmerkezlerinden birisinin 6. katının full Arcade Salon olduğu bir yer keşfettik. Ve henüz 3 ay önce  Namco sponsorluğunda Tekken'in yapımcısı olan ''HARADA'' nın yönetmenliğinde aşağı yukarı 45.600 TL ödüllü devasa bir turnuvaya ev sahipliği yapmış bir mekan burası.

Çin'de çok iyi oyuncu olmasına rağmen neden tanınmıyorlar? Kendilerine sorduk ve öğrendik. Burada youtube, facebook, twetter, blogspot, googlevideo, google.image, google, imageshack ve benzeri pek çok siteye devlet tarafından erişim yasak, girmeye çalışanlara da çok ciddi cezalar var ve halk da gerçekten devletten çok korkuyor. Kısaca Çin'de dışarıya açılım yasak. Dünyanın en güçlü devleti kendilerinin olduğunu söyleyen haberler çıkıyor burada yerel TV lerde sürekli. Buradaki oyuncular youtube a gereksinim duymuyorlar nekadar çinli tekkenci oyuncu varsa okadar da kore ve japon oyuncu var burada, sürekli geliştirmişler kendilerini.

Ben hayatımda hiç bukadar gelişmiş, büyük, temiz ve Tekken'e bukadar önem veren bir mekan görmedim. Fantasy'i bilenler için söylüyorum Fantasy'nin abartmıyorum 10 katından daha fazla büyüğünü hayal etmeye çalışın...

Neyse fazla lafı uzatmadan resimleri paylaşalım hemen  8)

Nin@Z

• Ziyaretçi
Re: TekkenTR Uzakdoğu'da -Sürekli GÜncel-
« Yanıtla #14 : Aralık 05, 2009, 08:53:53 ÖÖ »
Burada youtube, facebook, twetter, blogspot, googlevideo, google.image, google, imageshack ve benzeri pek çok siteye devlet tarafından erişim yasak, girmeye çalışanlara da çok ciddi cezalar var ve halk da gerçekten devletten çok korkuyor.
Vayy be kurallar sıkıymış :o Peki maç videoları yinede gelecekmi :) Bizde de youtube yasak ama yasağı kafasına takan bi insan bile yok :lol:

Yukarı Git