Tekken: Oyun Listesi > Tekken

Tekken 1

(1/3) > >>

tekken1sever:
Tekken 1'i hiç özleyen var mı?Ben özledim.Biz boss diye Ogre'yi Azazel'i değil Heihachi'yi gördük.O azda olsa karakterleri açma çabanızı aklınızın kenarından geçirdiniz mi hiç?Rütbe vb. şeyler olmasada adamları dövdüğünüzü düşündünüz mü hiç. O zaman Kazuya daha karizmaydı şimdi yüzüne bakan yok.Adam açmak için 10 Stage oynardık.Şimdi adam açma diye bişey bile yok bence Tekkken giderek çürüyor.Bence Tekken'in en nefret edilecek serisi Tekken 6.Benim düşüncem böyle.Bu arada birkaç görüntü:

jinemre:
Bazı noktalarda sana aynen katılıyorum bende. Mesela rütbe olayı geldi bir de yanına wins lose oranı koydular malesef insanlar tekkeni oyundan daha çok gurur meselesi haline getirmeye başladılar. Rütbe tamam belki iyi olabilir ama wins lose - oranı ve yüzde oranı belirtilmemeli. Bırakın insanlar kaç kez yenilirse yenilsin.

Kazuya bence hala karizma. Ama oynaması çok zor ve  ondan çok daha güçlü karakterler olduğu için kimse yüzüne bile bakmıyor doğru.

Boss konusunda da katılıyorum sana. Bu oyuna hayvan ve türevlerini koymak olmuyor be namco... Ara videolarda gösterilebilirler kuma panda roger vs ama oyun için de bir de çok güçlü yapılmaları çok mantıksız.

Karakter açma olayı bence de tekrar getirilmeli... Bunu sadece kapışmaya yönelik bir oyun haline getirmeleri çok güzel ama oyunda uğraşılacak birşey olmayınca da bir süre sonra keyif vermiyor Arcade mode, story mode...

Seride bende en çok iz bırakan oyun Tekken 2 ve Tekken 4 oldu. En sevemediğim oyun ise Tekken 6.

Bir de Tekken 6'nın bende en büyük hayal kırıklığı yarattığı nokta karakter sonu videoları 10 sn. bile sürmüyor malesef. Koskoca bluray doldur gitsin neden çekiniyorsun? Tekken 4'ün bitiş videoları gibi bitiş videoları nerdeee?

mishima jin:
ilk göz ağrımız vay bee kazuya ile az oynayan yoktur baba oğul kavgası olsun diye.size katılıyorum tekken 6 tekken 4 ve 2 ye göre daha zevksiz görsellik var ama  :(

BogacChristie:
Bence unutulmaz olan tekken 3 ile tekken 4 :D
 tekken ilerlemeli bir oyun haline getirselere daha iyi olabilirdi seri

tekken1sever:

--- Alıntı yapılan: "BogacChristie" ---Bence unutulmaz olan tekken 3 ile tekken 4 :D
 tekken ilerlemeli bir oyun haline getirselere daha iyi olabilirdi seri
--- Alıntı sonu ---
Yok bee zaten Tekken 3'te bozuldu.Jin diye kendini bişey sanan bi apti geldi Hoplayan zıplayan ama koskoca adam olan Eddy çıktı.Liseli olmasına rağmen Tekken'e burnunu sokan Xiaoyu.Teakwando yaptığı bile belli olmayan portakal kafa Hwoarang geldi.Nerde Jun Kazama,nerde Michelle,nerde Kunimitsu.Heihachi de ise hal bile kalmamış saçları beyazlamış.Jun Kazama taklalar atması gerekirken mezarda yatıyor.Michelle kayboldu.Ortaya çıkmayada niyeti yok.NAMCO DÜZELT ARTIK ŞU ÇÜRÜYEN TEKKEN'İ.Ayrıyeten niye en az tekken 5 resimlerini kullanıyoruz.Niye Tekken 2 yok?????Admin sana söylüyorum.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git