Tekken: Oyun Listesi > Tekken

Team TrM

(1/2) > >>

tekken1sever:
Ya arkadaşlar bazılarınız bahsediyor Team Türk Masters(TrM) diye.Ne demek bu TrM.Tekken mafyası filan mı???Üyeleri kimler?Jinemre DevilMyCryyy ve Bigmania'nın bu grup veya mafya ile ne alakası var?Birisi açık bir cevap verebilirmi artık :x

jinemre:
Team Türk Masters (TrM) nedemek?

İsminden de anlaşılacağı gibi ülkemizde Tekken'e gönül vermiş, oyunu ciddi bir şekilde takip eden kişilerden kurulu, düzenli olarak kombo videolar, tekken eğitimi üzerine videolar yapan, turnuvalar düzenleyen-ulusal turnuvalara katılan, oyun içeriğiyle ilgili detaylı frame data (kasılan hareketler, ceza hareketleri vs...) makaleleri düzenleyen 6 kişilik (bu sayı değişken sabit değil) bir gruptur.

TrM Tekken mafyası filan mı???

Mafya nedir? Önce buna ufak bir açıklık getirelim ''Arapça kökenli bir sözcük olan mafya ilk kez karşımıza 16.yüzyılın sonlarına doğru Sicilya’nın güney bölgelerinde çıkmaktadır. Sözlük anlamı kahramanlık, cesaret olduğu kadar kendine güven ve kibirdir.Mafya veya akademik tabiri ile organize suçlar esasen kazanmayı ve çıkar sağlamayı amaçlar.''

Mafyanın tanımından da anlaşılacağı üzere TrM'nin Tekken Mafyası ile uzaktan yakından alakası yoktur. TrM kendine her daim güvenir fakat asla kibirli bir davranış sergilememiştir bugüne kadar ve çıkar sağlamak gibi bir amacıda yoktur. En büyük amacı; Türkiye'de bu oyunu ciddi şekilde öğrenmek isteyenlere sonuna kadar yardım etmektir. Kısaca Mafya ve TrM'nin tanımları birbiri ile tamamen tezattır.

TrM'nin Üyeleri Kimler?

Bigmania, jinemre, DeadlyAssassin, Doree, DevilNeverCryy, Ceb

Jinemre DevilNeverCryy ve Bigmania'nın bu grup ile ne alakası var?

jinemre, Bigmania ve DeadlyAssassin TrM'nin kurucularıdır. DevilNeverCryy,DOree ve Ceb, ise TrM'ye daha sonradan dahil olmuş kişilerdir.

Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur :)

bigmania:
Allah'ım sen akıl fikir ver, daha ne deyim ki .

DevilNeverCryy:
Şimdide mafya olduk oda ayrı güzel çeteyi toplayalım haraç almaya gidicez site masrafları nasıl çıkıyor sanıyorsunuz...

Ewo:
lol  :lol:

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git