collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

Play Station Tekken 7 için klavye bağlamak mümkün mü ? Gönderen: burakilson
[Şubat 18, 2020, 07:37:42 ÖS]

Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Şubat 16, 2020, 03:16:02 ÖS]

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: Mr.X
[Şubat 12, 2020, 04:56:49 ÖS]

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Şubat 10, 2020, 02:13:08 ÖS]

TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2 Gönderen: Mr.X
[Ocak 30, 2020, 10:17:44 ÖÖ]

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Gönderen: Mr.X
[Ocak 29, 2020, 11:18:32 ÖÖ]

[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Ocak 25, 2020, 07:54:59 ÖS]

Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Ocak 25, 2020, 07:54:22 ÖS]

Marslahh law Dragon charge ile ilgili soru Gönderen: jinemre
[Ocak 21, 2020, 11:11:37 ÖÖ]

Season pass 3 comboları hakkında soru Gönderen: jinemre
[Ocak 21, 2020, 11:08:33 ÖÖ]

TekkenTR WhatsApp Grubu Gönderen: jinemre
[Ocak 21, 2020, 10:59:48 ÖÖ]

Turnuva Videoları Gönderen: Mr.X
[Ocak 17, 2020, 11:58:53 ÖÖ]

Mortal Kombat 11 Gönderen: Mr.X
[Ocak 17, 2020, 11:10:31 ÖÖ]

Bandai Namco Studios'taki Japon Oyun Programcısının Hayatındaki Bir Gün Gönderen: jinemre
[Ocak 17, 2020, 08:36:45 ÖÖ]

Steam TekkenTR Grubu Gönderen: jinemre
[Ocak 14, 2020, 01:04:12 ÖS]

Genel Haberler Gönderen: Mr.X
[Aralık 28, 2019, 07:05:52 ÖS]

Tekken 7 Rematch ve Deluxe edition farkı nedir? Gönderen: Mr.X
[Aralık 26, 2019, 01:36:05 ÖS]

Favori Arka Plan Müziğiniz Hangisi? Gönderen: Mr.X
[Aralık 21, 2019, 11:15:37 ÖÖ]

TEKKEN X Street Fighter Gönderen: jinemre
[Aralık 14, 2019, 09:07:21 ÖÖ]

TEKKEN 7 Karakter Hikâyeleri Gönderen: Mr.X
[Aralık 10, 2019, 05:04:28 ÖS]

Gönderen Konu: Xbox Live oyuncuları buraya!  (Okunma sayısı 13134 defa)

Çevrimdışı nextdevil

Re: Xbox Live oyuncuları buraya!
« Yanıtla #15 : Şubat 28, 2012, 11:54:00 ÖÖ »
kardeş bizdede giriliyor 1 uzak doğulularla kapışılıyor bende böyle bir sıkıntı yok karşıma pek denk gelmedi kardeş bu adam usta diyorsun bence usta filan değil düz dövüşüyorsunuz hiç kesme boyut kaçma gibi şeylerde bulunmuyorsunuz o dikkatimi çekti kapişmak isterdim senin le ama ps3 ün yok çok iyi oynayan türk rakipler bulursun ps3 de
« Son Düzenleme: Ocak 01, 1970, 12:00:00 ÖÖ Gönderen: Guest »

mahserr

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Şubat 28, 2012, 04:25:45 ÖS »
Ooo boyut diyorsun, kesme diyorsun, boyle konustuguna gore sen iyibir tekken oyuncusu olmalisin, sevindim buna, iyi oyuncularla oynamak tekken tecrubemin artmasi icin gayet faydali oluyor, insallah bi ara arkadastan ps3 u gecici olarak alabilirsem seninle kapisalim arkadasim,sana haber ederim. psn neydi senin? Bu arada sunu belirtmek isterim, bir adamki bana bob la 3 el kolayca yensin, ama kazuya ile  

Bu videodaki adam gibi pespese elektirikli yada ne diyorlar iste wavedasmi  onu yapamasin  o adam benim icin usta degildir, ben burdaki kazuya ciya usta dediysem beni yendigi yada yenildigi icin demedim, elektiriklileri ve wavedash lari hizli yaptigi icin  dedim kardes, cunku benim icin ustalik anlayisi budur, haa dogrumudr bu dusuncem, o ayri konu bu tartisilir, fakat herkezin ustalik anlayisida farklidr sonucta.. Evet ben boyutlara ve kesmelere alismamis biriyim, ve sen eger bu alanda uzmanlasmissan eger seninle kapismak beni mutlu eder, cunku bu alanda uzmanlasmakta elektirikli ve wavedash gibi  biraz emek ve zamanlama ister   ; )

Çevrimdışı Piskospat

« Yanıtla #17 : Şubat 28, 2012, 08:51:20 ÖS »
Yalnız wave dash zamanlamayla alakalı değil "juggle" dediğimiz cambazlık yapmakla alakalı bişi, ustalık konusu açmışsınız, kapma açma,gard,rush,punish,juggle kombo vs bunları yutmuş insan usta olur çok geniş kapsamlı bi konu yani ne kadar iyi oynarsan oyna ustayım diyemezsin çünkü el elden her zaman üstündür. Ayrıca hep şöyle bişi der ve geyiğini yapardık hâlen de yaparız: "oyunu yapanlar en iyi oynar" :lol: kumarı oynatan kazanır misali
Nesiller boyu güven yıllar boyu Tekken ]

HwoarangBRS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Şubat 28, 2012, 09:42:21 ÖS »
Alıntı yapılan: "mahserr"
Ne dediniz! Ps3 online da hiz acisindan xboxtan iyimidir,  asagidaki video da asyali bir kazuya oyuncusu ile yaptigim bir mac var, anten kirmizida 1 cekiyor, fakat bakin bakalim oyunda lag gorebilcenizmi, ps3 de kirmizida yerinden bile kipirdayamiyorsun pek, ama varya bu kazuyaci oynadigim en İyi kazuyacilardan

kafayı yicem adamın bağlantısı 1 kademe lag yok.. benimki 5 kademe ama lag dan oynanmıyor.. bu uydunetin ta... eğer uydunete geçmeyi düşünen olursa hiç bulaşmasın..

Çevrimdışı nextdevil

« Yanıtla #19 : Şubat 29, 2012, 07:37:00 ÖÖ »
mahser kardeşim bak ben Law,Eddy, Bryan,King, Alisa ile oynayan birisiyim bu sıralarda asukaya merak sardım tek düze dövüşüyorsun dediğimde kızmamışsındır inş. PSN ismim rumuzumdaki gibi farklı değil anlicağın yine nextdevil  eğer ben paul, jin, gibi adamlarla oynuyor olsaydım izlediğim maça örnek olarak kazuya ile kapışmalarında vuruş hareketleri belli hep eğer o kadar hızlı ise o konsolun zmnlamayı iyi yapman önemli ama karşındaki kişi dövüşürken hareketlerini kestirebilirim dersen geri yakalama tuşları ile aynı anda basarsan adamın yumruğunu tekmesini kesersin ama şunu unutma diz ve dirsek hareketlerinin kesmesi olmuyor örnek olarak bir tane karakterin dizini söylim bruce yada bryanın eğilirken kolu serbest bırakıp x,o tuşları ile hızlıca yaptılan tip hareketler paulun aşağı O tuşu gibi hareketleri yani senin xbox joysticikinde bryanda eğilmeyi bırak A hemen ardından B tuşu gibi paulun aşağı B tuşu gibi hareketlerin kesmeleri pek olmaz sakın böyle bunu deneyim deme bunların dışında yerden atılan yumruk ve tekme dışında hertürlü hareket kesilebilir ayrıca boyutu kullanmak ise çok ustalık isteyen bir şey değil  bence adamın dibinde boyutu kullanmicaksın yakın dövüşte tekme yumruk yakalama gibi hareketleri kullan boyutu kullanmak istiyorsan rakip ile aranda herzmn bir çelme mesefasi diyip raund başladığındaki mesefaden az daha geri boyutu kullanıp vuruşunu yapman lazım o esnada rakibin yakınına bu kadar çabuk gelemeyeceğini düşünüp normal hareket eder sende bu esnada ona vurmuş olursun boyut herzmn adama daha yakınlaşıp vurmanı sağlar bunu unutma ama adamla iç içe iken bunu kullanma birde eksik olmicak noktan iyi bir gart alma işini kavraman lazım burada bu sistemde bu şekilde dövüşen kişiler çok var eğer jin gibi herkezin oynamayı bildiği sevdiği bir karakterlede oynicak olursan bu gart alma işini iyi yapman lazım hareketleri en çok bilinen karakterler paul,jin,eddy,law ,king, hworang gibi çok kişinin oynadığı karakterlerin dikkatli oynaman lazım bu adamların nerede ne yapacakları genellikle bellidir

Çevrimdışı nextdevil

« Yanıtla #20 : Şubat 29, 2012, 07:53:03 ÖÖ »
aklımda iken söylim şu günlerde 41 tane karakteri olan oyunumuzun her geçen seride yeni bir ila üç oyuncu arası karakter eklendiğini düşünürsek bu kadar karakterin hareketlerini bilip savunma alıp gart alma işini geliştirmek ise ayrıca bir dert haline gelebiliyor ama bunun üstesinden şu şekilde gelebilirsin pratice moda girip mode select tuşunu basıp Difficulty Level seçeneğini Ultra Hard bölümüne getirip iyi dövüşemediğin karakteri seçip karşına onun sana vurmasını bekleyip gart almayada bir süre çalışıp çalışıp sonra aldığın gartlardan sonra karşı koyup vurmayı deneyebilirsin tabi zmn ve dikkat isteyen bir uğraş kendini geliştirmen açısından bunu yapabilirsin tabi şunu belirtmek isterim bizde rank olayı oldukça zordur rankı almak istiyorsan online rank maçlarında alıcaksın xbox360 da böyle bir uygulama yok yani Master sonraki karşına rakip çıkan kişiler dişli olur

mahserr

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Şubat 29, 2012, 08:53:25 ÖÖ »
nextdevil
     Sana kizmadim kizmamasinada, eger online da karsima cikarsan seni fena halde pataklamak icin elimden geleni yapacagim, simdiden hazirligini yap, : ) ayrica verdigin bilgiler icin sagol.   Hawarang ; dusunuyorumki belki senin sorunun upload ile alakalidir, online oyunlarda download kadar uploadda onemli , uydunette download yuksek belkide ama upload degerleri dusuk olabilir, bir arkadasta turk net vardi online oyunlardada ondada seninkine benzer bir sorun vardi, senin upload ini ttnet in upload inkiyle bi karsilastir bakalim.

Çevrimdışı nextdevil

« Yanıtla #22 : Mart 01, 2012, 08:07:22 ÖÖ »
baya bir alıştırma yapman lazım pataklama yapman için çok iyi ustaları çok evire çevire dövdüğüm oldu Rankları Sage, Tekken Lord larıda dövdüğüm çok oldu günde 3 saatimi artık Gart alma ya harcama başladım çok sıkı çalışmanı tavsiye ederim   önceleri yapmadığım bir şeyi geliştirmeye çalışıyorum Psn id.aynı istediğin zmn ekle msj at akşamları 20:00 den sonra 23:00 arası nette olurum kim kimi pataklar bilmiyorum

manowar0679

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Mart 01, 2012, 10:40:07 ÖÖ »
Tekken oyuncularının en önemli özelliğinin alçakgönüllük olması gerekir.Birbirinizi tabiri caizse "pataklamak" için bence uğraşmayın.Bu durumda aklıma gelen tek söz "maluptur bu yolda galip olan " sözüdür.Hepinize bol tekkenli günler dilerim.

mahserr

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Mart 01, 2012, 10:42:12 ÖÖ »
Himm.. Peki  Nextdevil   Beni taniyan bilir 10 wins yenildigim olmustur yinede oyuna zevkle devam etmisimdir, cunku iyibir oyuncu tarafindan surekli yenilgiye ugratilmak bu oyunu ogrenmek acisindan en iyi yontem oldugunu dusunenlerdenim,yani senle karsilasirsak bana hic acimayasin, gozumun yasina bakma, bende sana acimayacagim, elimden geldigince tabi,  bu arada senin xbox alma durumun yokmu? Birtanede xbox alsan nasil olur :) bak 2 tanedaha turk oyuncu bulmusum onlarda cok iyi oynuyor, valla birde sen gelirsen super olur ;)

Çevrimdışı nextdevil

« Yanıtla #25 : Mart 01, 2012, 11:51:18 ÖÖ »
valla güzel kardeşim bende Nintendo Wii, Psp Go, Playstation3 hepsi var xbox 360 vardı önceden kırıktı makina o tekkenin orjinali varsa elinde fazladan alırım bir tane çünkü onun orjinalini bulmakta zor tekken 6 yı hediye ederim dersen bursa da konsol satan arkadaşlarım çok var nitekim kopya oyunla bağlandım mı banı yer makinayı perte çıkarırım ayrıca ben ps3 de çok mutluyum herşeyi ile türkçe oyunları olan bir konsol xbox bize bir türkçe oyun sunmadı şimdiye kadar bana bu hizmeti sunan sadece ps3 oldu o yüzden oyun oynarken ne konuşulduğunu anlayıp ne yapmam gerektiğini hemen anlayan bir oyun kullanıcı olarak xbox ın daha konsol olarak doğru düzgün bir dispiratörü ve satış sonrası hizmeti v.b. gibi şeyleri yerleşmemiş bir makinayı alıp neden başıma bela edeyim diye düşünmüyor değilim Türkçe oyunlara örnek; Pesler, Killzone 3, uncharted 3 , İnfamous 2 v.b. daha çok oyun var bence sen değişim yap pişman olmicaksın takasa gir yada sat makinayı üstüne para ekle 120 gb yada 160 gb 250 gb lık makina al daha ekonomik oluyor 320 gb makinalara göre ve istediğin oyunu rahatlıkla heryerde takas yapabilirsin yada bir arkadaşınla bir hafta sonu ps3 ile xboxını takas yap tekken 6 sı olan tercih senin

mahserr

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Mart 01, 2012, 02:46:38 ÖS »
Alıntı yapılan: "manowar0679"
Tekken oyuncularının en önemli özelliğinin alçakgönüllük olması gerekir.Birbirinizi tabiri caizse "pataklamak" için bence uğraşmayın.Bu durumda aklıma gelen tek söz "maluptur bu yolda galip olan " sözüdür.Hepinize bol tekkenli günler dilerim.

manovar cim   Pataklamayi isteyen, pataklanmayi da kabullenirse , pataklandiginda sucu karsisinda degilde kendisinde gorurse, ve ben neden pataklandim acaba die kendine sorarsa bir soru, hic bisey olmaz sen merak etme, suan nexdevil ve ben birbirimizi pataklamak istiyoruz , sunu bir guzel benzeteyim diyoruz icimizden, neden ! Egomuzu tatmin etmek icinmi? Sayginlik kazanmak icinmi ? Hayir sadece ve sadece oyun zevki icin ve tekkeni daha iyi ogrenmek icin, degilmi nexdevil kardesim?  Ve Nextdevil uzulerek soyluyorumki elimde bir tane orjinal tekken var, oda xbox la hediye verdiler zaten: ) ama ben buyuk marketlerde cok defa orjinal tekken xbox icin satilana rasladim.

Çevrimdışı nextdevil

« Yanıtla #27 : Mart 01, 2012, 03:23:38 ÖS »
valla hiç niyetim yok konsolu değiştirmeye artık liveda parada vermek istemem şahsen üstüne yokmu ps3 olan samimi arkadaşın kapışak:) onun identi ile ekle beni akşamları netteyim 20:00 den sonra varsa öyle bir arkadaşın misafiri oluver

manowar0679

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Mart 01, 2012, 07:47:38 ÖS »
Vallahi bir insan gel seni pataklayayım diye bir cümle kurduğunda benim aklıma iyi niyet gelmez.Bu tabirler size normal geliyorsa yapacağım bir şey yok.Ben sadece aranızdaki konuşmaların gidişatından endişelendm ve iyi niyetli olarak bir uyarı yapma ihtiyacı duydum.Ama siz pataklama laflarından rahatsız olmayıp benim kibarca eleştirimen rahatsız olduysanız o da sizin sorununuz.Teşekkürler.

Çevrimdışı nextdevil

« Yanıtla #29 : Mart 02, 2012, 07:58:44 ÖÖ »
yok be kardeş lafın gelişi galipte gelirsin yenilirsin bu gayet normal iddialı ve rankı yüksek kişilerle mac yapmak eğlenceli ve geliştirmelik oluyor

Yukarı Git