collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Bugün, 12:35:04 ÖS]

Play Station Tekken 7 için klavye bağlamak mümkün mü ? Gönderen: burakilson
[Şubat 27, 2020, 09:54:33 ÖS]

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: Mr.X
[Şubat 26, 2020, 02:09:33 ÖS]

Dead Or Alive 6 Gönderen: Mr.X
[Şubat 26, 2020, 02:05:41 ÖS]

Knee VS Mishimaster & Shochan Gönderen: Mr.X
[Şubat 25, 2020, 05:37:11 ÖS]

Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Şubat 25, 2020, 05:34:45 ÖS]

Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Şubat 24, 2020, 04:02:00 ÖS]

[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Şubat 20, 2020, 06:08:59 ÖS]

TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2 Gönderen: Mr.X
[Ocak 30, 2020, 10:17:44 ÖÖ]

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Gönderen: Mr.X
[Ocak 29, 2020, 11:18:32 ÖÖ]

Marslahh law Dragon charge ile ilgili soru Gönderen: jinemre
[Ocak 21, 2020, 11:11:37 ÖÖ]

Season pass 3 comboları hakkında soru Gönderen: jinemre
[Ocak 21, 2020, 11:08:33 ÖÖ]

TekkenTR WhatsApp Grubu Gönderen: jinemre
[Ocak 21, 2020, 10:59:48 ÖÖ]

Turnuva Videoları Gönderen: Mr.X
[Ocak 17, 2020, 11:58:53 ÖÖ]

Mortal Kombat 11 Gönderen: Mr.X
[Ocak 17, 2020, 11:10:31 ÖÖ]

Bandai Namco Studios'taki Japon Oyun Programcısının Hayatındaki Bir Gün Gönderen: jinemre
[Ocak 17, 2020, 08:36:45 ÖÖ]

Steam TekkenTR Grubu Gönderen: jinemre
[Ocak 14, 2020, 01:04:12 ÖS]

Genel Haberler Gönderen: Mr.X
[Aralık 28, 2019, 07:05:52 ÖS]

Tekken 7 Rematch ve Deluxe edition farkı nedir? Gönderen: Mr.X
[Aralık 26, 2019, 01:36:05 ÖS]

Favori Arka Plan Müziğiniz Hangisi? Gönderen: Mr.X
[Aralık 21, 2019, 11:15:37 ÖÖ]

Gönderen Konu: Xbox Live oyuncuları buraya!  (Okunma sayısı 13288 defa)

mahserr

• Ziyaretçi
Re: Xbox Live oyuncuları buraya!
« Yanıtla #30 : Mart 02, 2012, 03:01:06 ÖS »
monawar fazla Canimizi sıkma, simdi Nextdevil ile seni bi aramiza aliriz fena halde pataklariz : )   Ee insan kardesini bazen sever bazen pataklarmis,, ; )
« Son Düzenleme: Ocak 01, 1970, 12:00:00 ÖÖ Gönderen: Guest »

Çevrimdışı nextdevil

« Yanıtla #31 : Mart 02, 2012, 03:17:14 ÖS »
İnsan sevdiğini Yerden yere vururmuş sen bilmiyormusun yoksa?   :D  mahser al bir tane ps3 de rahatla

mahserr

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Mart 03, 2012, 06:40:39 ÖS »
Himm, evet bir ps3 bulmak lazim, suan biraz maddi krizdeyim alamiyorum : )  bu arada yeni bir video koyuyorum nextdevil  bu seferki rakiplerim epey bir guclu, bakalim bu oyunculara ne diyeceksin kazuya cidan kotu sopa yedim, digeride alisa , kendisinin kiz oldugunu soyluyor, bilmem dogrumudr bu kizlarda tekkende cok tehlikeli olabiliyor,kazanma orani yuzde 90 in ustunde ustelik. bir kac video da sen koy surayada izleyelim Nextdevil olmazmi?

manowar0679

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Mart 03, 2012, 11:09:01 ÖS »
Valla şu an ps3 üm yok.Gerçek hayatta da yaşım 32. boy 186 kilo 105.Yani hertürlü beni pataklama şansınız başka bahara kalıyor  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Çevrimdışı nextdevil

« Yanıtla #34 : Mart 06, 2012, 07:09:01 ÖÖ »
mahser kardeşim güzel oynuyorsun kabul ediyorum ediyorum gart almayı kapmışsın ama birazcıkda boyutu kullan çoğu kişi bunu kullanmayı bilmiyor ben bu sayede bilmediğim bir karakterle bile farklı sonuçlar alıyorum ayrıca Rank olayına gelince sizde Rankı Makina kendiliğinden veriyor Ghost Battle oyna zmnla alıyorsun zaten ps3 de Rank olayıda maç işide çok zor online olmadan 1 rd Dan dan yukarı çıkmıyorsun online oynamak zorundasın rank istiyorsan Bizim Konsolda Mentor,Master, Rogue Rankından başlar tehlikeli oyun oynayanlar ayrıca eddy ile %75 deyim aylardır Rogue deyim bir tane Rank Maçına çıkamıyorum denk gelmiyor Birde üstüne 15 yada 20 vins arası yenilmeden maç kazanıyorum her türlü ranktan kişiye ama rank maçına kolay vermiyor Tehlikeli oynayan Kadınlarda var alisa gibi karakterlerle biliyorum düz dövüş ve gartta iyisin boyut vurma boyut kaçıp yakalama filan dene biraz ekleme filan yap Bu Oyunda En Çok Nefret Ettiğim KARAKTER ZAFİNA Kadının Vucudunda Kemik yok Yılan Gibi Maşallah Dövüşmüyor yerlerde Pas Pas Misali sürünüyor Sürüngen gibi yerde yatarak dövüş tekniğimi olur  Birde Şişman Bob oda Fizik Kurallarını Alt üst ediyor O İri Kalıp göbekle Taklalar atıp, uçmalar, Tekmeler halbuki o kiloda birisi 10 basamaklı bir merdiven çıksa yorgunluktan ölür hareket edinceye kadar karşındaki kaç defa vurur Bizim oyunun en çok gerçekçiliği ile övünürdüm her zmn umarım Bandai ve namco daha dikkatli karakterler yaparlar bizim bursada herkez tekken oynayamazdı zmnında atari salonlarında iken kalibiliyet isteyen iş diyen arkadaşlarımız olurdu yada oturup iyi oynayanları seyrederlerdi Tekken Tag 2 kısa sürede çıkması dileğiyle

mahserr

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Mart 06, 2012, 06:23:15 ÖS »
Dogrusu tam ustune bastin, benimde nefret ettigim 2 karakter var zafina ve bob, tamam zafina nin guzelligine bir diyecek yok :) ama tekkenden cikarsalar sunu hic uzulmem yani, Bob da ayni, mantik isimi o kilo ile bu hareketleri yapabilsin, neyse dikkat edersen ben iyi oynuyorum die bir iddada bulunmadim, ben boyle bir iddayi ancak ulusal bir turnuvaya katilip 1 olursam bulunurum, oda ohoo olme esegim olme , yasimiz kac olmus zaten cok zaman ve calismak gerekli bunun icin, zaten tembel bir adamim:) su zamana kadar tembellik ten pratik moda giripte calismadim,, kapisarak ogrendim bu oyunu ve ole gidiyor, bu arada su konuda yaniliyorsun nexdevil , xbox da ranklari sadece online rank da kapisirken veriyor, keske dedigin gibi olsaydi suana kadar tekken lord olmustum, xbox dada ps3 de oldugu gibi sadece 1. Dan a kadar makina ofline kapistiginda veriyor gerisini ise sadece online rank da veriyor, neyse ee bunda kapisamazsak seninle tekken tag 2  da kapisiriz ins ;)

Çevrimdışı nextdevil

« Yanıtla #36 : Mart 07, 2012, 07:15:18 ÖÖ »
pratice mod kullan tavsiye ederim zayıf olduğun dayak yediğin adamlarla kapış ultra hard mode seviyesinde eğlenceli oluyor başta dayak yiyon sonra açılıyon gart almayı öğreniyorsun kardeşim sizde rank olayı basittir eminim bizde ben %75 lerde oynuyorum 1,5  2 aydır Rank maçı vermiyor Sen Düşün artık ya kullanıcı yok yeteri kadar bizde artık galiba ondanda oluyor yada hep aynı adamla oynuyoruz diye vermiyor bende anlamadım o yüzden bıkkınlık veriyor TekkenTag 2 çıksında bir Rahatlasak Psp, ve Xbox da Rank olayında  online olma zorunluluğu yok diye biliyorum ben bir oynayamadık senle

mahserr

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Mart 12, 2012, 05:51:19 ÖS »
Nextdevil   Tavsiyene uyup bende su kesme hareketlerine alissam mi die dusundum, ama sonunda kavradimki bu haraketin bana yarardan cok zarari var : )  neden dersen, butun kavga oyunlarinda guard alma var ama kesme yok, ben sadece tekken oynayan biri degilim butun kavga oyunlarini oynamak hosuma gider. Simdi ben kesmeye kendimi sartlandirirsam kesme olmayan diger kavga oyunlarinda ise reflexsel olarak kesmeye calirim, ustelik tekkende yerden korundugunda adam sana vurunca sersemliyor havaya kaldiriyrsn kesmede goturdugun enerjinin 2 katini goturuyrsun bana gore..kesmeli haraket yapip gorsel show yapcam die neden boyle bir riske gireyim! Neyse evet bir turlu  kapisamadik kapisiriz ins birgun, ve umarim benden cok daha iyi oyuncusundurda beni guzel bir pataklarsin bu sayadede sendende biseyler ogrenirim,asil istedigim bu, yok eger benden kotuysen seni yerlerde pas pas yapacagim , sen gorursun :)

Çevrimdışı nextdevil

« Yanıtla #38 : Mart 13, 2012, 06:47:51 ÖÖ »
mahser kardeşim kusura bakma örnek vericem sana demek istediğimi anlamadın şimdi daha iyi anlarsın ben zmn zmn nina ile oynamaya çalışıyorum çok seri bir karakter örneğimi iyi oku demek istediğimi anlarsın bunu kullanıcı olarak lag sorunu yaşamadığın online oyuncularla yaparsan çok etkili oluyor karşındaki saldırırken bir kaç kere geldiğiminde aldığı cvp tan dolayı yine aynısını yerim diye çekiniyor karşındaki kişi

Geri aynı anda yakalama tuşuna basıcaksın kingin yumrukla başlayan combosu 1,2,1,1,1,3,4, legende göre bu esnada hemen yumruk veya tekmesini kesebilirsin bir başka örnek olarak paul olsun genelde paulle oynayan kişiler yumruğu çok kullanır JACK  gibi yumruklarla vurmaya başladığında hemen kesebilirsin bu iş tabi yetenek isteyen bir iş siteden ben NinaForever var onunla bir kaç maçta örnek gösterdim uyguladımda elinin pratikliğine kalmış bişey tabi bunu eddy,cristie,asuka,lili gibi karakterlerle uygulamaya kalkma en rahat yapabileceğin karakter ise STEVE boksor sürekli zaten yumruk atıyor :) Ganyru da iyi bir örnek rakibin kazuya ise geri 2, 4,1 son hareketini kesebilirsin zaten başıda sonuda belli hareketler için yap bunu tabi sen jinle oynuyorsun jinin buna benzer bildiğin dövüşürken rakibinin jin olduğunu düşün pratice moda jin, jin de biraz pratik yap zaten hareketlerini nerede nasıl yapıldığını biliyorsun bildiğin vuruşları keserek karşındakine zarar verebilirsin pratice modda bir denersen elin alışacak bundan sonra yapmaya başlicaksın kendi kendine Tabi üstüne basa basa diyorum Dirsek,Diz hareketleri kesilmiyor ör: Paul un aşağı 4+2 si gibi

Çevrimdışı sero1247

« Yanıtla #39 : Aralık 24, 2012, 05:46:15 ÖÖ »
ozan senmısı hacı epeydir gözükmüyon ya  :D

Çevrimdışı MagneticFrost

• Brawler
  • *
  • Total likes: 4
  • Üye Puanı: 27
  • A man chooses, a slave obeys.
      • Profili Görüntüle
    • PSN: MagneticFrost_TR
    • Başladığı Oyun: Tekken 3
    • Favori Karakter: Anna, Lili, Jun, Dragunov, Lars, Bryan
« Yanıtla #40 : Ocak 20, 2013, 05:06:51 ÖS »
Alıntı yapılan: "sero1247"
ozan senmısı hacı epeydir gözükmüyon ya  :D

Türk oyuncu kıtlığından dayanamadık, maalesef turbokick' le (mahserr) Ps3' e geçtik biz başkan =) Artık ilerde sende geçersen sabahın körüne kadar tekken kasmaya devam ederiz =D
We Are TEKKEN!

Çevrimdışı tekkenustasi

« Yanıtla #41 : Eylül 28, 2014, 03:05:12 ÖS »
Arkadaşlar ben murat .Tekken Turkey takımından.
ps3 de kullanıcı adım exmurat dı
ps3 de tekkende rakip gelmiyor diye ps3 ü sattım
şuan xbox kullanıyorum. rankedde müthiş  hızlı rakip geliyor
ben xbox ve Xkey kullanıyorum. Bütün oyunları netten bedava indirip online veya single oynuyorum.
tekken dünya birincisi yapmak için günde 14 saat bu oyunu oynadım ve birinciliğe ulaştık. artık sizlere uzun kombine backdash wave dashler, Side step taktikleri king bruce vs gibi oyuncuların çoklu kapma taktiklerinin çok kısa ve kolay gibi şekilde göstericem. xbox oynayan arkadaşlar beni ekleyin.
xbox ID   tekkenustasi   ekleyin oynayalım. herkese iyi eğlenceler.

Yukarı Git