collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

Tekken 7 Türkçeştirme üzerine Gönderen: CagePaul561
[Ağustos 14, 2019, 12:53:06 ÖÖ]

Selamun Aleyküm, Tekken 7 Team :) Gönderen: CagePaul561
[Ağustos 14, 2019, 12:41:07 ÖÖ]

Selamlar Gönderen: Kindablu3
[Temmuz 24, 2019, 03:19:07 ÖS]

[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Haziran 13, 2019, 03:28:06 ÖS]

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Haziran 13, 2019, 03:27:38 ÖS]

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: Mr.X
[Haziran 12, 2019, 02:43:57 ÖS]

Dead Or Alive 6 Gönderen: Mr.X
[Haziran 10, 2019, 11:08:58 ÖÖ]

Turnuva Videoları Gönderen: Mr.X
[Haziran 05, 2019, 05:32:52 ÖS]

Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Haziran 05, 2019, 12:44:35 ÖS]

Fighting EX Layer Gönderen: Mr.X
[Haziran 05, 2019, 12:38:43 ÖS]

TEKKEN MOBİL KAPATILDIMI Gönderen: sinasi
[Haziran 03, 2019, 02:17:58 ÖÖ]

Mortal Kombat 11 Gönderen: Mr.X
[Haziran 01, 2019, 02:37:20 ÖS]

Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Mayıs 29, 2019, 12:22:07 ÖS]

Mortal Kombat oynanış videoları Gönderen: Mr.X
[Mayıs 26, 2019, 05:55:55 ÖS]

Turnuva Gönderen: canavar8686
[Mayıs 26, 2019, 02:38:57 ÖS]

TEKKEN X Street Fighter Gönderen: Mr.X
[Mayıs 08, 2019, 01:05:57 ÖS]

Karakterlerinizi Neye Göre Seçmiştiniz? Gönderen: MegitsuneSan
[Mayıs 06, 2019, 07:20:36 ÖS]

KOF XIV Yeni Başlayanlar Gönderen: Mr.X
[Mart 24, 2019, 02:03:04 ÖS]

Tekken World Tour Gönderen: Mr.X
[Mart 13, 2019, 04:31:52 ÖS]

TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2 Gönderen: Mr.X
[Mart 02, 2019, 12:13:29 ÖS]

Gönderen Konu: Tekken Unlimited Tag Tournamanet 2  (Okunma sayısı 10929 defa)

Çevrimdışı jinemre

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 68
  • Üye Puanı: 56
  • Never back down!
      • Profili Görüntüle
    • PSN: jinemre_trm_
    • Başladığı Oyun: Tekken 2
    • Favori Karakter: Jin Shaheen
Re: Tekken Unlimited Tag Tournamanet 2
« Yanıtla #60 : Ağustos 18, 2012, 01:27:06 ÖS »
Alıntı yapılan: "ultimatesol"
oyuna akıllarına gelirse habure birsey entegre ediyolar.

simdide "tunes" diye bir secenek eklemisler ( sanırım fanların istegi gene bunda etkili oldu ). herhangi bir oyun icin gayet orjinal ve guzel fakat oyun artık corba oldu farkındaysanız. nerdeyse oyunu namco degil fanlar tamamlıcak. alısık oldugumuz oyun cizgisinden ve standardından cok uzak.

Söylediklerine  katılmıyorum.

Oyun yapımcımız Harada-San eskiden beri fanlarını dinleyip O'na göre hareket eden bir yapımcı. Bunun neresi kötü olabilirki? Bilhassa 14 yıllık bir tekkenci olarak bu benim çok hoşuma gidiyor.

Alışık olduğumuz Tekken sisteminin dışına Tekken 3'den buyana çıkılmadı. Tarz hep aynı sadece yeni hareketler var ve kombo biraz daha uzun sürüyor, duvar eklentisi, çevrenin oyun içerisine tepkisi geliştirildi (duvar kırılma, zemin çökmeleri) Bunlar da oyunun standardından sapması değil kendini yeni nesile monte etmesi anlamına gelmez mi?
« Son Düzenleme: Ocak 01, 1970, 12:00:00 ÖÖ Gönderen: Guest »

Çevrimdışı DeadlyAssassin

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 23
  • Üye Puanı: 19
  • "This should be fun"
      • Profili Görüntüle
      • http://www.tekkentr.com
    • PSN: Tekken_Girl
    • Başladığı Oyun: Tekken3
    • Favori Karakter: Nina
    • Steam ID: XueDa
« Yanıtla #61 : Ağustos 18, 2012, 03:41:49 ÖS »
Alıntı yapılan: "ultimatesol"
oyuna akıllarına gelirse habure birsey entegre ediyolar.

simdide "tunes" diye bir secenek eklemisler ( sanırım fanların istegi gene bunda etkili oldu ). herhangi bir oyun icin gayet orjinal ve guzel fakat oyun artık corba oldu farkındaysanız. nerdeyse oyunu namco degil fanlar tamamlıcak. alısık oldugumuz oyun cizgisinden ve standardından cok uzak.

Senin gibi düşünenler çoooook az, benim gibi düşünenler çok fazla olduğu için oyuna sürekli güzel yenilikler ekleniyor. Tekken eskiden beri yeniliklerin oyunu, beğenmiyorsanız neden hala oynuyosunuz ki? T4'den beri sürekli güzel yenilikler eski sisteme adapte edilliyor ve her seride daha çok Tekkenci aramıza katılıyor, demekki işte yarıyor bu :wink:

Tunes dediğin şey, orda bi müzik çalar yani arkafondaki müziği değiştirmene yarıyor, bunda bu kadar rahatsız eden ne var hiç anlamadım :lol: Müzik çalarla oyun standartından uzaklaşmak ne alaka şimdi :lol:
PSN:Tekken_Girl
Team Turk Masters ☆ DeadlyAssassin_TrM ☆ T7FR Maclarim icin tiklayin www.youtube.com/KillerLady7

ultimatesol

• Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : Ağustos 18, 2012, 07:13:14 ÖS »
Alıntı yapılan: "DeadlyAssassin"
Senin gibi düşünenler çoooook az, benim gibi düşünenler çok fazla olduğu için oyuna sürekli güzel yenilikler ekleniyor. Tekken eskiden beri yeniliklerin oyunu, beğenmiyorsanız neden hala oynuyosunuz ki? T4'den beri sürekli güzel yenilikler eski sisteme adapte edilliyor ve her seride daha çok Tekkenci aramıza katılıyor, demekki işte yarıyor bu :wink:

Tunes dediğin şey, orda bi müzik çalar yani arkafondaki müziği değiştirmene yarıyor, bunda bu kadar rahatsız eden ne var hiç anlamadım :lol: Müzik çalarla oyun standartından uzaklaşmak ne alaka şimdi :lol:

ne kadar klişe bir cevap. tekken fanatiği oldugun apacık ama bırakda bizde oyunu bir "oyun" olarak yorumlayalım. sırf iyi bir oyun yapmak icin sagdan soldan surekli birseyler katılması yada araklanması mı gerekir ? kaldıki Tekken kendi cizgisinden taviz vermesine gerek olmayan bir oyun. Gel gorki unlu bir rapcinin oldugu stage, rakip bir dovus oyunundan alınmıs bikiniler, son olarakda mgs den bildigimiz tunes olayı. ben entegre ettikleri seyleri degil, gereksiz yere yırtınmalarını elestiriyorum. İyi bir oyun yapacagız diye oyunu karman corman etmenin hali yok. hali hazırda yeterince fanatikleri doyuracak bir oyun, kasmanın manası ne.

bir baska boardda da bu durumu ti ye alan bir yorum yazdım zaten. heralde oyun cıkmasına ramak kala baska seylerle bulandırmazlar oyunu.

Çevrimdışı bigmania

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 5
  • Üye Puanı: 13
  • Team TRM
      • Profili Görüntüle
    • PSN: Fatih-TRM
    • XMB: bigmaniatrm
    • Başladığı Oyun: Tekken 2
    • Favori Karakter: MOKUJIN
    • Steam ID: bigmania
« Yanıtla #63 : Ağustos 18, 2012, 09:27:22 ÖS »
oyunu sattırmak için yapılan şeyler bunlar çokda onaylamıyorum aslında mesela şu snoop dogg  olayı bana ters biraz ama özellikle amerika da satışları etkileyeceği düşünüldü ki yapıldı.tekken in ana hatlarında gameplay ile ilgili abuk subuk değişiklik yapılmadıkça bunları oyunu bulandırma olarak ele alamayız ! tekken tunes in de basit bi hali oyun içinde menu olarak olmasada kısmen yapılıyordu zaten vardı yani müziği açıp oynuyorduk şimdi bu hale getirdiler. Zaman ilerledikçe istekler artmakta oyuncu potansiyelinde sadece pro oyuncular için bu içerikler çok önemli değil ama dışardan bu oyunu gören birisinin bi şekilde ilgisini çekebilmeliki oyun satılsın ! fanlar nede olsa gözü kapalı alıcak .... ve muhtemelen ps3 e başka tekken çıkmayacak namco da çok uzun soluklu bir oyun olsun istiyordur o yüzden de bu kadar reklam içerik vs vs ...

deadlyassassin in cevabı bence klişe değil basit ve doğru bir cevap, eklenilen şeylerin oyun standartları ile alakası yok

Çevrimdışı DeadlyAssassin

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 23
  • Üye Puanı: 19
  • "This should be fun"
      • Profili Görüntüle
    • PSN: Tekken_Girl
    • Başladığı Oyun: Tekken3
    • Favori Karakter: Nina
    • Steam ID: XueDa
« Yanıtla #64 : Ağustos 19, 2012, 03:04:01 ÖÖ »
Nerden biliyorsun boştan yere yırtındıklarını, her zaman amaç daha çok oyun sattırmak, bunun için bikinide koyar oyuna isterse Soul Calibur'daki gibi Kratos da gelir, parayı sen kazanmıyorsun sonuçta. Bunlar pazarlama stratejisi, oyunu daha iyi yapma çabası değil. Oyunun fanatikleri doyuracağını da biliyorsun daha bi de kalkmış oyunluktan çıktı diyorsun, sen ne dediğini iyice bi düşün ondan sonra yaz buraya bence :wink:
PSN:Tekken_Girl
Team Turk Masters ☆ DeadlyAssassin_TrM ☆ T7FR Maclarim icin tiklayin www.youtube.com/KillerLady7

Çevrimdışı DevilNeverCryy

« Yanıtla #65 : Ağustos 19, 2012, 03:47:16 ÖS »
Oyunun ana mekaniğini oynanışını bozucak bişi yapmadıkları sürece tunes da eklesinler snoop da eklesinler ( Bölümü kastediyorum tabiiki oynanabilir karakter olarak koymasınlar ) Ayrıca ben eski soul calibur'lardaki gibi 1 ve 2. oyundaki ekstra modlar olmasını çok isterim harita üzerinde ilerleyelim foto video açalım tek bar enerji ile 5 karakter yenelim ve eski SC lerdeki en sevdiğim şey karakterler kendi bölümlerinde Tekken 3 açılışındaki Jin misali çalışma hareketleri filan yapsınlar. Yani Tekken Tune oyuna bir eksi katmıyor bunda takılınıcak bişi yok onun dışında ben oynadığım prologue dan değer biçiyorum oyunu müthiş akıcı yapmışlar hareketler çok iyi çıkıyor geriside beni çok ilgilendirmiyor. Tek sıkıntım Emre nin yazmış olduğu enerji dengeleri oldu prologue da gayet iyiydi ama o kadar fazla gitmesi çok çok kötü olmuş evde arkadaşlar arasında enerji barları 100/150 yapıp oynanabilir ancak turnuvalar için sıkıcı bir durum  :down:
Son of Sparda Legendary Dark Knight Dante

Çevrimdışı Piskospat

« Yanıtla #66 : Ağustos 20, 2012, 01:40:31 ÖÖ »
Evde Tekken oynarken çoğu zaman oyunun sesini kapar; dışarıdan pcden felan müzik açarım, bence bu Tunes gerçekten de yapılması gereken birşeydi. Zaman geçiyor, yenilikler sürekli boy gösteriyor yapılan yeniliklerden hoşnut olmayanlar yenisini oynamasın illâ böyle bir kaide yok eskilerden devam etsin bu kadar basit yani.
Nesiller boyu güven yıllar boyu Tekken ]

ultimatesol

• Ziyaretçi
« Yanıtla #67 : Ağustos 25, 2012, 08:05:22 ÖS »
yeni "customization" oldukca genis gorunuyor ama fiyat puanları hayli yuksek oldugundan bir karakteri custom etmek hayli zor ve yorucu olcak.

su videonun sonundanda anlasılacagı uzere sanırım eski Tekken lerin "ending-opening" leri de "Gallery" ye dahil edielecek. Bu ne zamandır gormek istedigim birseydi

« Yanıtla #68 : Ağustos 26, 2012, 09:03:02 ÖÖ »
Bu çok güzel olmuş inşallah eski endingler biraz parlatılmıştırda HD tv de çok kötü durmaz . Ayrıca oyunun tam menüsünü ilk defa gördüm şu mavi ton çok hoşuma gidiyor çokta güzel oturmuş ve dolu dolu bi menü bide menülere göre konulan arka planlar çok güzel olmuş Customize de arkada alışveriş merkezi galery de müze filan iyi olmuş son olarak çıksada oynasak artık .

Çevrimdışı burakakul

« Yanıtla #69 : Ağustos 26, 2012, 04:47:29 ÖS »
Selam benim tag olaylarıyla hiç aram yok en azından alışana kadar oynamam çünkü tekken 6da bile yeni sayılırım bu 1vs1 dediğiniz tagsız modu onlinedada kullanabilecekmiyiz yoksa sadece offline için tasarlanmış bir modmu?
You sure, you wanna fight me ?

Çevrimdışı son-of-a-hero

• Mentor
  • *
  • Total likes: 0
  • Üye Puanı: 1
      • Profili Görüntüle
    • Başladığı Oyun: Tekken 1
    • Favori Karakter: Law
    • Steam ID: LandBlood
« Yanıtla #70 : Ağustos 27, 2012, 07:12:24 ÖÖ »
"1 vs 1" modu sadece offline de kullanılır benim bildiğim kadarıyla.ama taglı olayada alışırsın.en iyi bildiğin 2 adamı seç değişip değişip oyna
tekken 3 de çok derdim "ah elimde law olsa görürdün" diye.tekken tag 1 de bi nevi hayalim gerçekleşti.artık bu oyunda neler yaşarım bilmiyom.harika bi oyun gibi görünüyo :o

« Yanıtla #71 : Ağustos 27, 2012, 01:21:30 ÖS »
Arkadaşlar gördüğüm en iyi Tag 2 Kombo videosu kesinlikle izleyin özellikle 5:08 e dikkat :)

[youtube:bevts5xk]http://www.youtube.com/watch?v=c-J_BAlVpTM&feature=youtu.be[/youtube:bevts5xk]

Yukarı Git