Tekken TR Yönetim Bürosu > Atari (Arcade) / Oyun (Console) Salonları

Fantasyland İstanbulda açıldı!

(1/7) > >>

burhanmizrak:
Oyun severlerin sıklıkla dile getirip e-potalar ile talep ettikleri Fantasyland’in İstanbulda da açılma fikri nihayet gerçekleşti.

İstanbul 4. Levent Metro İstasyonu'na 300 metre uzaklıkta yeni açılan Krempark AVM içersinde 400 m2 alanda hizmet vermeye başlayan Fantasyland’de hediye makineleri, çocuklara yönelik gruplar, yetişkinlere yönelik aparatlı video oyunları, boks, basket makineleri ve benzeri çeşitli oyun aletleri ile birlikte orijinal ithal kabinde Super Street Fighter IV Arcade Edition ve Tekken 6 Bloodline Rebellion gibi oyunlar da mevcuttur.

Adres: Eski Büyükdere Caddesi, Bilek Hotel yanı, Krempark AVM Levent - İstanbul

REsimler

bigmania:
fantasyland den artık benim bir beklentim yok . oyunları  konsol çıkışlarından daha sonra getiriyorlar. ha açtığı bu yeni şube belki bir kaç kişinin ilgisini çeker aramıza yeni tekkenciler katılır vs.vs.

jinemre:
Ülkemizdeki arcade kültürünün devam etmesi ve gelişmesi açısından çok güzel bir haber. Arcade ülkemizde umarım daha çok yaygınlaşır.

Ayrıca Tekken makinalarındaki tuş dizaynı yanlış :D Biran önce düzeltilse iyi olur :D

DeadlyAssassin:
Aaa çok güzel, Levent'e sık yolumuz da düşer, TR'ye dönünce Emre'yle gideriz, zevkine oynarız bi de inceleme videosu da çekeriz üstüne diyordum Kİ tuş dizilimini görünce şok oldum :lol:  Street Fighter'ınki düzgün gerçi :P Hayırlı olsun bu arada.

math_:
Bu biz İstanbullu tekkenciler için geç gelmiş bir DEVRİM :) Allah yüzünüzü kara çıkarmasın.

Mekan olarak Alışveriş merkezleri biraz problem yaratsa da (örneğin eski topraklar pek rağbet edemiyor :) ) yine de burayı daha çok ziyaret edeceğiz inşallah.

Bu arada sizden Tekken Tag 2 yi bekliyoruz Burak bey,  
Tekrar teşekkürler,

saygılar
-math

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git