Tekken Harici Konular > Konsollar

ps4 oyuncuları buraya

(1/2) > >>

TURKANIUM:
merhaba arkadaşlar ps4 psnetwork'te adım TURKANIUM  beni tabi şimdi eklerseniz aktif göremezsiniz kutusuna koydum dinlensin şimdilik :icon_e_wink: tekken 7 çıkana kadar ama belki diğer oyunlar biraz daha ucuzlarsa erken çıkabilir kutusundan  :D

Gufi:
Selam millet,
Uygun başlık ve başlık açacak yer bulamadığım için buradan nemalandım..  :icon_e_smile:
DLC'lerle ilgili ciddi bir sorun yaşıyorum.. Kutulu oyunum var ve indirdiğim tüm dlc'leri kurmak istediğimde uygulama bulunmadı hatası alıyorum.. Çözümü var mı, varsa nedir..?  :wut:

jinemre:
@Gufi

Selamlar uzun zaman oldu görüşmeyeli :) oyunun ilk sahibi sen misin?  Oyunun eğer ilk sahibi sensen, oyunu ilk indirdiğin hesap ile açıp ordan psn’e girmeyi deneyebilirsin.

_Dream_Man_:
Arkadaşlar merhaba

Uzun bir aradan sonra ( Yani şey... God Of War'un çıkmasıyla  :icon_mrgreen: ) Ps4 Pro ve Tekken 7 aldım. Yarın akşamdan itibaren aşağıdaki PSN hesaplarımdan beni ekleyip epeydir uzak kaldığım Tekken'de bana ustalık edebilecek özellikle eski arkadaşları bekliyorum. :) Bir hoşgeldin alırım artık.

D-r-e-a-m-M-a-n
DreamManTurk

bigmania:

--- Alıntı yapılan: _Dream_Man_ - Nisan 24, 2018, 07:07:08 ÖS ---Arkadaşlar merhaba

Uzun bir aradan sonra ( Yani şey... God Of War'un çıkmasıyla  :icon_mrgreen: ) Ps4 Pro ve Tekken 7 aldım. Yarın akşamdan itibaren aşağıdaki PSN hesaplarımdan beni ekleyip epeydir uzak kaldığım Tekken'de bana ustalık edebilecek özellikle eski arkadaşları bekliyorum. :) Bir hoşgeldin alırım artık.

D-r-e-a-m-M-a-n
DreamManTurk

--- Alıntı sonu ---

Tekrar hoşgeldin İbrahim. Bol ohaa lı günler dilerim  :paul1: :paul2: bende şuan ps4 yok aldığımda görüşelim canım sen o sırada biraz talim yap  :deviljin2: :deviljin1:

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git