collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: Mr.X
[Kasım 14, 2019, 04:14:04 ÖS]

[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Kasım 14, 2019, 04:11:20 ÖS]

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Kasım 13, 2019, 02:16:44 ÖS]

Tekken ile ilgili tüm çizgi romanlara burdan ulaşabilirsiniz Gönderen: Mr.X
[Kasım 12, 2019, 04:47:15 ÖS]

KOF XIV Yeni Başlayanlar Gönderen: Mr.X
[Kasım 12, 2019, 04:41:22 ÖS]

Hadi Tanışalım Gönderen: jinemre
[Kasım 09, 2019, 07:19:40 ÖÖ]

Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Kasım 07, 2019, 05:46:43 ÖS]

EVO 2017 | Tekken 7 Dünya Turnuvası 14-16 Temmuz'da! Gönderen: Mr.X
[Kasım 07, 2019, 05:45:05 ÖS]

Mortal Kombat 11 Gönderen: Mr.X
[Ekim 01, 2019, 06:03:11 ÖS]

Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Eylül 26, 2019, 11:29:03 ÖÖ]

Tekken 7 Türkçeştirme üzerine Gönderen: INDIE
[Eylül 26, 2019, 09:33:16 ÖÖ]

Dead Or Alive 6 Gönderen: Mr.X
[Eylül 21, 2019, 06:26:43 ÖS]

Street Fighter V Oynayanlar var mı ? Gönderen: INDIE
[Eylül 21, 2019, 09:46:01 ÖÖ]

Karakterlerinizi Neye Göre Seçmiştiniz? Gönderen: INDIE
[Eylül 21, 2019, 09:13:34 ÖÖ]

Fighting EX Layer Gönderen: INDIE
[Eylül 21, 2019, 08:23:33 ÖÖ]

selamun aleyküm Gönderen: game67boss
[Eylül 08, 2019, 08:17:11 ÖS]

Selamun Aleyküm, Tekken 7 Team :) Gönderen: CagePaul561
[Ağustos 14, 2019, 12:41:07 ÖÖ]

Selamlar Gönderen: Kindablu3
[Temmuz 24, 2019, 03:19:07 ÖS]

Turnuva Videoları Gönderen: Mr.X
[Haziran 05, 2019, 05:32:52 ÖS]

TEKKEN MOBİL KAPATILDIMI Gönderen: sinasi
[Haziran 03, 2019, 02:17:58 ÖÖ]

Gönderen Konu: hwoarang ın yeni kostümü  (Okunma sayısı 3041 defa)

Çevrimdışı KEREM[2003]

• 2. Dan
  • *
  • Total likes: 10
  • Üye Puanı: 15
      • Profili Görüntüle
    • Başladığı Oyun: tekken 5
    • Favori Karakter: Hwoarang- Paul Phoneix- Lili- Julia Chang
hwoarang ın yeni kostümü
« : Ocak 28, 2017, 08:31:38 ÖS »
meraba bugün üye oldum arkadaşlar ben kerem doğan 13 yaşındayım bana bu siteyi kuzenim [sim2003] önerdi o da dün üye olmuş 5 yaşımda kuzenim amcam ve ben tekken çok oynardık kuzenim simayla hastası olduk oyunun tekkene özellikle hwoarang a bayılırım işte ilk konuyu hwo. yu çok sevdiğim için onun yeni kostümüyle açmak istedim ve fikirlerinizi almak istedim
Tutku= Tekken

Çevrimdışı AngelRebellion

• Brawler
  • *
  • Total likes: 16
  • Üye Puanı: 32
  • Devil may cry..♥
      • Profili Görüntüle
    • XMB: AngelJinXiaoyu
    • Başladığı Oyun: Tekken 2
    • Favori Karakter: 1. Jin - Xiaoyu, Lars - Alisa 2. Asuka,Lili,Hwoarang
Ynt: hwoarang ın yeni kostümü
« Yanıtla #1 : Ocak 28, 2017, 10:12:07 ÖS »
hoş geldin kerem iyiki geldiniz. Bende simayla dünden yakın arkadaş oldum sağolsun tekken 6 kurmama yardım etti baya. Adım Melek bu arada 19 yaşındayım. Benim rakimsin o zaman çünkü ben Jin hastasıyım :jin1: :icon_lol: Neyse ben hwo nun yeni kostümünü çok beğenmedim serseri korsan gibi bişey olmuş gereksiz geldi bana bu kostüm yani asıl kostümünde değişiklikler yapabilirdi bence
ジン カザマ www.twitch.tv/MarksMiss

SİM[2003]

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ocak 28, 2017, 10:39:09 ÖS »
Hoşgeldin  kuzen ben hwoarang in göz bandı ve saçı hariç kalanları sevdim bide tişörtü sadece beyaz olaymış iyiymiş...  Ama bilirsin biz hwoarang i her haliyle severiz kankimizdir bizim

Çevrimdışı SZR Kazuya

« Yanıtla #3 : Ocak 29, 2017, 09:48:57 ÖÖ »
Hoşgeldin gerçi bende yeni üye oldum.Tekken 7 ye kadar nasıl zaman geçecek diyordum ama sizlerle geçer

Çevrimdışı Aora

« Yanıtla #4 : Mart 02, 2017, 07:23:23 ÖS »
Neden sağ gözünü kapattığını bilen var mı aranızda? Sadece görüntü için mi yoksa hikayede gözünü falan mı kaybediyor acaba

SİM[2003]

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mart 02, 2017, 07:46:42 ÖS »
Neden sağ gözünü kapattığını bilen var mı aranızda? Sadece görüntü için mi yoksa hikayede gözünü falan mı kaybediyor acaba
Ben bu sorular içim bi başlık açmıştım orda Gufi nin cevabı çok mantıklıydı tekken 6 ending de azazel in topunu sağ eliyle tutuyodu o yüzünü kapayan güç gözünü kör etmiş olabilir ama şöyle bişi var: 2. Köstümde gözü açık

Çevrimdışı Gufi

• Master
  • *
  • Total likes: 12
  • Üye Puanı: 18
  • I'm still dreaming ...
      • Profili Görüntüle
    • PSN: KahunaGufi
    • XMB: KahunaGufi91
    • Başladığı Oyun: Tekken 3
    • Favori Karakter: 1. Lili 2. Alisa 3. Lucky Chloe
« Yanıtla #6 : Mart 03, 2017, 01:42:14 ÖÖ »
Ben bu sorular içim bi başlık açmıştım orda Gufi nin cevabı çok mantıklıydı tekken 6 ending de azazel in topunu sağ eliyle tutuyodu o yüzünü kapayan güç gözünü kör etmiş olabilir ama şöyle bişi var: 2. Köstümde gözü açık
Öncelikle yeni kostüme bayıldım.. Bu ceketi omuza asma olayı oralarda yeni moda sanırım, izlediğim birçok animede de bunu gördüm..  :icon_lol:
Simay, ikinci kostüm derken hangisinden bahsettiğini anlayamadım..? Yeşil yelekli olandan bahsediyorsan klasik kostümü o, T3'ten beri var.. Tabii, benimki sadece bir teori, öyle olmaya da bilir..  :icon_smile:

SİM[2003]

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mart 03, 2017, 04:18:39 ÖÖ »
Öncelikle yeni kostüme bayıldım.. Bu ceketi omuza asma olayı oralarda yeni moda sanırım, izlediğim birçok animede de bunu gördüm..  :icon_lol:
Simay, ikinci kostüm derken hangisinden bahsettiğini anlayamadım..? Yeşil yelekli olandan bahsediyorsan klasik kostümü o, T3'ten beri var.. Tabii, benimki sadece bir teori, öyle olmaya da bilir..  :icon_smile:
Hayır o kostüm tekken 3 te yok eski tekken7 deki kostümü yani saçını siyaha boyamadan önceki kostümü ben baya dikkat ettim değişiklikler var rengi tekken 5 den almışken kıyafetin modeli tekken 6 dan geliyor sonra ne oldu yok göz bandısı geldi saçını siyaha boyadı filan. Hwo nun tekken de ilk göz ağrım olmasının sebebi saç rengiydi ilgimi çekmişti. Şimdi o mükemmel rengin siyaha dönmesi üzücü ama hala yakışıklı bence kötü değil sadece insan alışmakta zorlanıyo. teorin çok mantıklı geldi bana ama oyunu kazanamamıştır büyük ihtimal. hwo daha önce şampiyon olmadı daha önceki tüm endingler alternatif sonlar ama tekken 6 da lars kazandığına göre zafina da ölmemiştir hwo da azazel e ulaşamamıştır. Eğer öyleyse baek de ölmemiştir ama tekken 7 de yok ilk başta baek öldü diye hwo bi gözünü kesti falan sandım deli bu yani bizim hwo ya belli olmaz :)
Bide ben hwo nun kimsesiz olduğunu öğrendiğimde çok üzüldüm tekken 7 de ailesiyle ilgili bişi olamaz mı olsa da hwo pek umursamaz bence normalde de çok umurssıyor gibi gözükmüyo o hep jini yenme derdinde. İnşallah tekken 7 de de derdi jin falan olmaz ama jin olmasa ne olcak baek ölse baek in intikamını falan olabilir ama kimden
« Son Düzenleme: Mart 03, 2017, 04:21:59 ÖÖ Gönderen: SİM[2003] »

Çevrimdışı Gufi

• Master
  • *
  • Total likes: 12
  • Üye Puanı: 18
  • I'm still dreaming ...
      • Profili Görüntüle
    • PSN: KahunaGufi
    • XMB: KahunaGufi91
    • Başladığı Oyun: Tekken 3
    • Favori Karakter: 1. Lili 2. Alisa 3. Lucky Chloe
« Yanıtla #8 : Mart 04, 2017, 01:35:06 ÖÖ »
Tabii T3'de biraz ayrıntı ve bazında değişiklik oluyor, genel dizayn aynı demek istemiştim.. Endingler konusunda da bazı karakterlerin endingleri hikayenin devamlılığını sağlamak adına veya farklı amaçlardan ötürü doğru sunulduğunu görmüştüm birkaç karakterde.. Oradan da böyle bir teori geldi aklıma.. :icon_razz:

SİM[2003]

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Mart 04, 2017, 11:08:11 ÖÖ »
Tabii T3'de biraz ayrıntı ve bazında değişiklik oluyor, genel dizayn aynı demek istemiştim.. Endingler konusunda da bazı karakterlerin endingleri hikayenin devamlılığını sağlamak adına veya farklı amaçlardan ötürü doğru sunulduğunu görmüştüm birkaç karakterde.. Oradan da böyle bir teori geldi aklıma.. :icon_razz:
Bence çok mantıklı bi teori. Haklısın Tekken3 kostümündeki dizayn aynı öyle demek istediğini anlamamıştım. Acaba tekken 7 ye niçin katılcak? İnsanlar artık hwo nun jin derdinde olmasından bıktı harada da bunub farkında olmalı... Ama niçin katılabilceğini bilemiyorum jin dışında bi fikrin varmı?

Çevrimdışı Aora

« Yanıtla #10 : Mart 04, 2017, 01:43:04 ÖS »
ama şöyle bişi var: 2. Köstümde gözü açık
Belki oyunun başında o kostümü kullanır ama gözünü kaybedip ikinci kostüme geçer? Diğer hikayeli dövüş oyunları da yapıyor bunu, Mortal Kombat 9 mesela, hikayenin başında Cyrax ve Sektor farklı kostüm kullanıyor, hikayenin yarısında diğer kostümlerine geçiyorlar

Kostümlerle ilgili dikkat ettiğim başka bir şeyse Eddy zengin gibi duruyor, kolyeler falan ama önceki oyunlarda fakir olduğunu hatırlıyorum. Senaryoda bayağı bir şeyler olacak gibi duruyor

SİM[2003]

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Mart 04, 2017, 01:45:26 ÖS »
Belki oyunun başında o kostümü kullanır ama gözünü kaybedip ikinci kostüme geçer? Diğer hikayeli dövüş oyunları da yapıyor bunu, Mortal Kombat 9 mesela, hikayenin başında Cyrax ve Sektor farklı kostüm kullanıyor, hikayenin yarısında diğer kostümlerine geçiyorlar

Kostümlerle ilgili dikkat ettiğim başka bir şeyse Eddy zengin gibi duruyor, kolyeler falan ama önceki oyunlarda fakir olduğunu hatırlıyorum. Senaryoda bayağı bir şeyler olacak gibi duruyor
Gerçekten çok merak ediyorum neler olacak. Eddy baya ihtişamlı hwo zaten evrim geçirmiş ilk görüşümde çok şaşırmıştım. Yahu saçını niye siyaha boyuyon ya :) ama görünüşten de kapamış olabilir bunu bilmiyoruz (ayyy heyecanlanıyorum gittikçe haziran a ne kadar var yahu)

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #12 : Mart 04, 2017, 02:06:47 ÖS »
Hwoarang'ın yeni kostümü o kadar hoşuma gitmedi. Ama adamlar bayağı üzerinde durmuş ve mantolanan bina misalî bir Hwıarang imajı oluşturmuş. Acaba diyorum, o korsan gözlüğü ile Sagat'a gönderme mi yapıyor kendisi?

SİM[2003]

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Mart 04, 2017, 02:52:54 ÖS »
Hwoarang'ın yeni kostümü o kadar hoşuma gitmedi. Ama adamlar bayağı üzerinde durmuş ve mantolanan bina misalî bir Hwıarang imajı oluşturmuş. Acaba diyorum, o korsan gözlüğü ile Sagat'a gönderme mi yapıyor kendisi?
Bak bu da mantıklı
Biz gufi ile azazel den sebeb bi gözünü kaybetmiş olabilir diye düşündük ama bu da mantıklı :)

Çevrimdışı 1murat1

« Yanıtla #14 : Mart 04, 2017, 03:07:25 ÖS »
Olaya farklı bir açıdan bakıyorum. Hwoarang'ın imaj değişikliğinin sebebi gizli bir istihbarattan dolayı. Saçını boyatıp, göz bandı takmasının sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Jin'e suikast düzenlemeyi düşünüyor olabilir.

Yukarı Git