collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Ekim 06, 2019, 02:24:14 ÖS]

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: Mr.X
[Ekim 04, 2019, 05:41:27 ÖS]

KOF XIV Yeni Başlayanlar Gönderen: Mr.X
[Ekim 02, 2019, 12:19:24 ÖS]

Mortal Kombat 11 Gönderen: Mr.X
[Ekim 01, 2019, 06:03:11 ÖS]

Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Eylül 26, 2019, 11:29:03 ÖÖ]

Tekken 7 Türkçeştirme üzerine Gönderen: INDIE
[Eylül 26, 2019, 09:33:16 ÖÖ]

Dead Or Alive 6 Gönderen: Mr.X
[Eylül 21, 2019, 06:26:43 ÖS]

Street Fighter V Oynayanlar var mı ? Gönderen: INDIE
[Eylül 21, 2019, 09:46:01 ÖÖ]

Karakterlerinizi Neye Göre Seçmiştiniz? Gönderen: INDIE
[Eylül 21, 2019, 09:13:34 ÖÖ]

Fighting EX Layer Gönderen: INDIE
[Eylül 21, 2019, 08:23:33 ÖÖ]

[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Eylül 11, 2019, 03:30:17 ÖS]

selamun aleyküm Gönderen: game67boss
[Eylül 08, 2019, 08:17:11 ÖS]

Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Eylül 05, 2019, 05:30:54 ÖS]

Selamun Aleyküm, Tekken 7 Team :) Gönderen: CagePaul561
[Ağustos 14, 2019, 12:41:07 ÖÖ]

Selamlar Gönderen: Kindablu3
[Temmuz 24, 2019, 03:19:07 ÖS]

Turnuva Videoları Gönderen: Mr.X
[Haziran 05, 2019, 05:32:52 ÖS]

TEKKEN MOBİL KAPATILDIMI Gönderen: sinasi
[Haziran 03, 2019, 02:17:58 ÖÖ]

Mortal Kombat oynanış videoları Gönderen: Mr.X
[Mayıs 26, 2019, 05:55:55 ÖS]

Turnuva Gönderen: canavar8686
[Mayıs 26, 2019, 02:38:57 ÖS]

TEKKEN X Street Fighter Gönderen: Mr.X
[Mayıs 08, 2019, 01:05:57 ÖS]

Gönderen Konu: Fragman  (Okunma sayısı 1504 defa)

Çevrimdışı KEREM[2003]

• 2. Dan
  • *
  • Total likes: 10
  • Üye Puanı: 15
      • Profili Görüntüle
    • Başladığı Oyun: tekken 5
    • Favori Karakter: Hwoarang- Paul Phoneix- Lili- Julia Chang
Fragman
« : Ocak 29, 2017, 10:20:57 ÖÖ »
Evvvvett yeni fragman. Harika olmuş bence ve geçenlerde Facebook grubunda çöldeki adamın kim olduğu tartışılmıştı biz kuzenim SİM[2003] ile tartıştık bayağı bizce kesinlikle Jin. Peki sizce kim?
Tutku= Tekken

Çevrimdışı AngelRebellion

• Brawler
  • *
  • Total likes: 16
  • Üye Puanı: 32
  • Devil may cry..♥
      • Profili Görüntüle
    • XMB: AngelJinXiaoyu
    • Başladığı Oyun: Tekken 2
    • Favori Karakter: 1. Jin - Xiaoyu, Lars - Alisa 2. Asuka,Lili,Hwoarang
Ynt: Fragman
« Yanıtla #1 : Ocak 29, 2017, 10:40:46 ÖÖ »
bende facebook sayfasında bunu uzun uzadıya kanıtlarla açıkladım bencede jin hatta burayada yazayımHayır bu Jin Kazama. Nedeni ise videoyu biraz daha ilerletince askerler arkasında yüzüne bakmak istiyolar fakat o dönmüyo ve ön saçları görünüyor. Videonun en başlarında ise hızlıca geçiştirilen yüzler var sık sık durdurursanız lars ın jin in yüzlerinide görürsünüz ve Jin in yüzü çıkınca üzerinde yırtık pırtık kıyafetler olduğunu arkasında tekrar askerler olduğunu görürsünüz. Aynı zamanda video ortalarında o çölde bi anda devil a dönüşüyo belli etmiyo fakat gökyüzüne doğru kırmızı lazer fırlatıyo. Videoya baktım iyice
ジン カザマ www.twitch.tv/MarksMiss

Çevrimdışı SZR Kazuya

« Yanıtla #2 : Ocak 29, 2017, 10:59:23 ÖÖ »
bende facebook sayfasında bunu uzun uzadıya kanıtlarla açıkladım bencede jin hatta burayada yazayımHayır bu Jin Kazama. Nedeni ise videoyu biraz daha ilerletince askerler arkasında yüzüne bakmak istiyolar fakat o dönmüyo ve ön saçları görünüyor. Videonun en başlarında ise hızlıca geçiştirilen yüzler var sık sık durdurursanız lars ın jin in yüzlerinide görürsünüz ve Jin in yüzü çıkınca üzerinde yırtık pırtık kıyafetler olduğunu arkasında tekrar askerler olduğunu görürsünüz. Aynı zamanda video ortalarında o çölde bi anda devil a dönüşüyo belli etmiyo fakat gökyüzüne doğru kırmızı lazer fırlatıyo. Videoya baktım iyice
Dediklerine ek olarak bi sahnede lars jin e bakıyor jin baygın yatıyor orda giydiği pantolon ile çöldeki pantolon aynı.Zaten dediğin gibi sadece çölde gökyüzüne doğru lazer atması jin olduğunun ispatı için yeter

• Brawler
  • *
  • Devil may cry..♥
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 29, 2017, 01:04:52 ÖS »
Dediklerine ek olarak bi sahnede lars jin e bakıyor jin baygın yatıyor orda giydiği pantolon ile çöldeki pantolon aynı.Zaten dediğin gibi sadece çölde gökyüzüne doğru lazer atması jin olduğunun ispatı için yeter
kesinlikle, ama tam fragman çözümlemesi yaptım dahada bir çok şey yazdım resimlerle anlattım ama buraya atamadım

Çevrimdışı WRAHT

« Yanıtla #4 : Ocak 29, 2017, 01:37:07 ÖS »
Videoyu sizin kadar detaylı izlememekle beraber ki kesinlikle katılıyorum. Zira zaten Jin tekken 6'nın sonunda Jin çölde bulunuyodu. Azezel'i öldürtükten sonra özellikle dövmesine yakınlaştırıyodu kamera. Ama çok küçük bi ihtimal o saheen de olabilir. Zira çöl orda başına bişiler gelse turnavaya katılma kararı alabilir bence. Zira Jin zaten askerler tarafından bulunuo orda öylece bırakılmak yerine larsın ona baktığı yere götürülmüştür diye düşünüyorum. Bu arada lars jin'in adamı dimi bi yerde. Lars Lee Jin Kazuya Heihachi Jun hep bağlantılılar diye biliyorum.
@osman-@davut

• Brawler
  • *
  • Devil may cry..♥
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ocak 29, 2017, 02:17:23 ÖS »
Videoyu sizin kadar detaylı izlememekle beraber ki kesinlikle katılıyorum. Zira zaten Jin tekken 6'nın sonunda Jin çölde bulunuyodu. Azezel'i öldürtükten sonra özellikle dövmesine yakınlaştırıyodu kamera. Ama çok küçük bi ihtimal o saheen de olabilir. Zira çöl orda başına bişiler gelse turnavaya katılma kararı alabilir bence. Zira Jin zaten askerler tarafından bulunuo orda öylece bırakılmak yerine larsın ona baktığı yere götürülmüştür diye düşünüyorum. Bu arada lars jin'in adamı dimi bi yerde. Lars Lee Jin Kazuya Heihachi Jun hep bağlantılılar diye biliyorum.
junla pek bi bağlantısı yok ama diğer hepsiyle yakın bağlantısı var ve muhtemelen jin ile lars dost olcaklar bu oyunda tahminimce. Bir kaç sitede araştırmalarıma göre Lars Heihachi nin gayrimeşru çocuğu olduğu yazıyo kazuya ve lee nin üvey kardeşi yani Jinlede yaşıt neredeyse biraz daha büyük ama amcası  :icon_biggrin:lee yi evlatlık olarak almış ama lars için gayrımeşru yazıyor Ulan kazumi gibi bi kadın aldatılır mı be  :icon_lol:

Çevrimdışı SZR Kazuya

« Yanıtla #6 : Ocak 29, 2017, 02:52:25 ÖS »
junla pek bi bağlantısı yok ama diğer hepsiyle yakın bağlantısı var ve muhtemelen jin ile lars dost olcaklar bu oyunda tahminimce. Bir kaç sitede araştırmalarıma göre Lars Heihachi nin gayrimeşru çocuğu olduğu yazıyo kazuya ve lee nin üvey kardeşi yani Jinlede yaşıt neredeyse biraz daha büyük ama amcası  :icon_biggrin:lee yi evlatlık olarak almış ama lars için gayrımeşru yazıyor Ulan kazumi gibi bi kadın aldatılır mı be  :icon_lol:
Hahaha aynen yaa  :icon_lol:

Yukarı Git