Tekken: Genel Bakış > Genel Konular

Karakterlerinizi Neye Göre Seçmiştiniz?

(1/3) > >>

SİM[2003]:
 :) :) :)

AngelRebellion:
ilk kostüm ve görünüşe göre Jin i ilk gördüğüm tepkimi görseniz gülme krizine girerdiniz. Oyunu aldıktan sonra Jini hemen seçince hareketleri sadece ve hoştu bu yüzden karakterim olarak seçtim.

Gufi:
Sanırım önce görsel özellikler geliyor.. :) :icon_smile:

jinemre:
Tekken'e ilk Tekken 2'de Lei ile başlamıştım. İlkokul 5'e gidiyordum. Doğal olarak o yaştaki çoğu erkek çocuğu gibi Jackie Chan hayranıydım hehhe :) Tekken 2'de ki Kungfu kıyafetine bayılmıştım. Bunu görüntüden seçmiştim.

Tekken 3'de çok fazla karakterle oynamaya başlamıştım. Ama ağırlıklı Hwoarang'la oynamak çok zevkli geliyordu. Seri tekmeleri rakibi boğmak farklı gelmişti Tekken 2'den sonra. Bunu hareketlerinden dolayı seçtim.

Tekken 4'de Jin özellikle rakip olarak makine da karşınıza geldiğinde muhteşem oynuyordu. klasik mishima stili karate yerine yeni nesil dövüş sistemine tüm hareketlerine ve uf1+2 li kapmasına bayılmıştım. O gün bugünden beri favori karakterim Jin. Hareketlerini çok sevdiğim için seçtim. Tabiki tarzı da çok karizmaydı ama ağırlıklı olarak hareketlerini beğendiğim için seçtim.

SİM[2003]:

--- Alıntı yapılan: jinemre - Şubat 27, 2017, 03:18:33 ÖÖ ---Tekken'e ilk Tekken 2'de Lei ile başlamıştım. İlkokul 5'e gidiyordum. Doğal olarak o yaştaki çoğu erkek çocuğu gibi Jackie Chan hayranıydım hehhe :) Tekken 2'de ki Kungfu kıyafetine bayılmıştım. Bunu görüntüden seçmiştim.

Tekken 3'de çok fazla karakterle oynamaya başlamıştım. Ama ağırlıklı Hwoarang'la oynamak çok zevkli geliyordu. Seri tekmeleri rakibi boğmak farklı gelmişti Tekken 2'den sonra. Bunu hareketlerinden dolayı seçtim.

Tekken 4'de Jin özellikle rakip olarak makine da karşınıza geldiğinde muhteşem oynuyordu. klasik mishima stili karate yerine yeni nesil dövüş sistemine tüm hareketlerine ve uf1+2 li kapmasına bayılmıştım. O gün bugünden beri favori karakterim Jin. Hareketlerini çok sevdiğim için seçtim. Tabiki tarzı da çok karizmaydı ama ağırlıklı olarak hareketlerini beğendiğim için seçtim.

--- Alıntı sonu ---
Vay be lei ile mi başladın ben hep jin le oynadın falan sanıyodum taa tekken 4 de başlamışsın benim favori meselem biraz karışık ama tekken e başlama hikayeniz kısmında uppppuzunca anlattım  :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git