collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: jinemre
[Aralık 09, 2019, 07:36:07 ÖÖ]

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Aralık 08, 2019, 01:56:43 ÖS]

Genel Haberler Gönderen: Mr.X
[Aralık 03, 2019, 10:18:11 ÖÖ]

KOF XIV Yeni Başlayanlar Gönderen: Mr.X
[Aralık 03, 2019, 10:10:57 ÖÖ]

Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Aralık 01, 2019, 11:45:49 ÖÖ]

Bandai Namco Studios'taki Japon Oyun Programcısının Hayatındaki Bir Gün Gönderen: Mr.X
[Aralık 01, 2019, 11:44:20 ÖÖ]

Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Kasım 26, 2019, 02:01:57 ÖS]

Mortal Kombat 11 Gönderen: Mr.X
[Kasım 16, 2019, 03:42:00 ÖS]

[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Kasım 14, 2019, 04:11:20 ÖS]

Tekken ile ilgili tüm çizgi romanlara burdan ulaşabilirsiniz Gönderen: Mr.X
[Kasım 12, 2019, 04:47:15 ÖS]

Hadi Tanışalım Gönderen: jinemre
[Kasım 09, 2019, 07:19:40 ÖÖ]

EVO 2017 | Tekken 7 Dünya Turnuvası 14-16 Temmuz'da! Gönderen: Mr.X
[Kasım 07, 2019, 05:45:05 ÖS]

Tekken 7 Türkçeştirme üzerine Gönderen: INDIE
[Eylül 26, 2019, 09:33:16 ÖÖ]

Dead Or Alive 6 Gönderen: Mr.X
[Eylül 21, 2019, 06:26:43 ÖS]

Street Fighter V Oynayanlar var mı ? Gönderen: INDIE
[Eylül 21, 2019, 09:46:01 ÖÖ]

Karakterlerinizi Neye Göre Seçmiştiniz? Gönderen: INDIE
[Eylül 21, 2019, 09:13:34 ÖÖ]

Fighting EX Layer Gönderen: INDIE
[Eylül 21, 2019, 08:23:33 ÖÖ]

selamun aleyküm Gönderen: game67boss
[Eylül 08, 2019, 08:17:11 ÖS]

Selamun Aleyküm, Tekken 7 Team :) Gönderen: CagePaul561
[Ağustos 14, 2019, 12:41:07 ÖÖ]

Selamlar Gönderen: Kindablu3
[Temmuz 24, 2019, 03:19:07 ÖS]

Gönderen Konu: KOF '97 TAS [Ars Magna]  (Okunma sayısı 2010 defa)

Çevrimdışı Mr.X

KOF '97 TAS [Ars Magna]
« : Mart 06, 2017, 02:17:28 ÖS »
Ars Magna adlı kullanıcının birbirinden etkileyici TAS (tam anlamını bilmiyorum, o yüzden bir şey söylemeyeceğim) videoları var ve ben de en hoşuma gidenlerinden birini sizlerle paylaşmak istedim. Görüşlerinizi yazıp, fikirlerinizi paylaşıp, eklemelerde bulunursanız (video vs) çok makbule geçer diyeyim ve sizi videoyla baş başa bırakayım.

SİM[2003]

• Ziyaretçi
Ynt: KOF '97 TAS [Ars Magna]
« Yanıtla #1 : Mart 06, 2017, 02:22:56 ÖS »
Shermie ilk başta nefret ettiğim sonra da çok sevdiğim bi karakter. Çok güzel hareketleri var. Blue mary lede güzel oynarım ama en iyi athena ile oynarım.
Babam yamazaki shermie bide terry alıyodu. Shermie ile hep yeniyodu :)
Yamazaki ye sinir oluyom dil çıkarıyo tuhaf tuhaf hareketleri var :)
KOF 2002 de ultra bi ölim vardı (ismini bilmiyom) Yamazaki adama vurup vurup sonra ısırıp atıyodu :)

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #2 : Mart 06, 2017, 02:28:24 ÖS »
Ryuji Yamazaki, Hakkeshu (Orochi'nin adamları) bünyesinden manyak bir karakter. Onun birçok özelliğini severim, ama en çok cebine sakladığı battal boy bıçağını. Karizmatik, sağlam ve aykırı gelir bana. Diğerleri de iyidir, güzeldir, hoştur, ama Yamazaki bir başkadır.

SİM[2003]

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mart 06, 2017, 02:32:34 ÖS »

Ryuji Yamazaki, Hakkeshu (Orochi'nin adamları) bünyesinden manyak bir karakter. Onun birçok özelliğini severim, ama en çok cebine sakladığı battal boy bıçağını. Karizmatik, sağlam ve aykırı gelir bana. Diğerleri de iyidir, güzeldir, hoştur, ama Yamazaki bir başkadır.
Aynen çok değişik bi hava katmıştı oyuna. Seviyomuyum sevmiyomuyum bilemedim bi türlü :)
Aynı şey marduk içinde geçerli
KOF Maximum impact serisine o kadar karakter koydular (Garou M.O.T.W. deki rock howard ve jenet i bile ) bi yamazaki yi koymadılar ya koysalar çok güzel olurdu :)
Adamı hep babama benzetirim niyeyse. Babam öyle manyak değildir aslında  :stupid:

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #4 : Mart 06, 2017, 02:56:56 ÖS »
Marduk delibaşın teki. Zaten herifçioğlu ringde rakibini öldürdüğünden hapse giren, Vale Tudo adlı branşta en iyi olmak adına manyak gibi idmanlar yapan, en güçlüyüm tarzı takılan biri. KOF'a geri dönecek olursam; Kyo VS Iori davası hâlâ netlik kazanmadı ve bu sebepten ötürü, bu kurgu epeyce götürür hikâyeyi diyebilirim. Zaten KOF'un ana hatları Orochi döngüsü üzerine kurulu. İlk KOF üçlemesi Orochinagi zaten, sonra N.E.S.T.S ile biraz uzaklaşıyoruz, sıradaki The Tales Of Ash üçlemesinde yine Orochi faktörü var (her ne kadar adları Orochi'nin de aralarında olduğu Those From The Past adlı oluşum olsa da). KOF XIV ile gelen düzene bak, yine Orochi faktörü var. Antonov'dan sonra gelen Verve de bir Geçmişten Gelenler üyesi mesela. KOF XIV için sürekli güncelleme çıkarıyor adamlar, hatta yeni karakterlerle arka planlar da yolda diye görmüştüm. Oynayabilenlere iyi eğlenceler.

SİM[2003]

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mart 07, 2017, 04:12:34 ÖÖ »
Marduk delibaşın teki.
tekken 5 ending inde ringteki rakipleri çok pis çakmıştı birbirlerine. Onlar da yaşıyo mudur acaba  :icon_neutral: En son bi armor king-king- marduk gizemi oldu tekken 6 da. Bu üçünden biri bi resim buluyodu king ti galiba. Fotoda da 2 tane armor king falan vardı. Bence marduk e eklerler tekken 7 ye ending leri öyle gizemli bi şekilde bırakamazlar. Ya da bana gizemli geldi 3'ünün arasındaki olayı tam bilmiyorum
« Son Düzenleme: Mart 07, 2017, 04:14:45 ÖÖ Gönderen: SİM[2003] »

Çevrimdışı SZR Kazuya

« Yanıtla #6 : Mart 07, 2017, 07:20:15 ÖÖ »
Adam oyunun kitabını yazmış  :22_yikes:

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #7 : Mart 07, 2017, 01:24:20 ÖS »
SİM[2003]: Vale Tudo stilinde dünya markasına dönüşen Marduk 4 sene boyunca hiç yenilmemiş, bu yüzden hem saygı duyulan, hem de korkulan birisi olmuştu. Karıştığı skandaldan sonra profesyonellikten ihraç edilen Marduk, eski şaşalı günlerinden uzaklaştıkça kötü olmaya başladı. Marduk bir gün Arizona dolaylarındaki bir barda bir olaya karıştı ve birisini öldürdü. İşte, onun öldürdüğü kişi birinci Armor King'ti (Armor King I). Bunun sonrasında, o eyalet hapishanesinde 10 yıllık cezaya çarptırıldı. İçeri girdikten yaklaşık 2 yıl sonra serbest kalan Marduk bir hayırseverin kefaletini ödemesiyle özgür kalmıştı. Ayrıca, o dışarı çıktıktan sonra kendisine bir zarf verildi. Bu zarf, TEKKEN 4 katılım davetiyesiydi. Bu turnuva dâhilinde karşılaştığı King tarafından ölümüne dövüldü. Ancak, King Marduk'un ölmediğini öğrendikten sonra Armor King'in intikamını tam olarak almak adına hastaneye gitti. Fakat onu öldürmenin aptallık olacağına karar verip, bundan vazgeçti. Ayrıca, Marduk'un yanındaki etajerin üzerinde yer alan bir fotoğrafın da King'in nihaî kararını almada yararlı olduğu söylenmekteydi. Devamında, Marduk iyileşti ve hastaneden çıktı. King'e karşı mücadele vermesi gerekiyordu ve o Armor King'in kıyafetine benzer bir kılıkta Vale Tudo dünyasına dalış yaptı. Bir süreden sonra 5. TEKKEN turnuvasına katıldı. Umulanın aksine, Marduk ile King yakın arkadaş oldu. Bir süre sonra, King Armor King'e benzeyen birisinin ummadığı bir anda Marduk'a saldırdığını öğrendi. Olayı araştırdıktan sonra, o gerçekten de Armor King kılıklı bir adamın varlığından haberdar oldu. Onu orijinal Armor King sandı, ama yanıldığını aldığı sert darbelerle anladı. Çok geçmeden evindeki bir fotoğraf çerçevesinin kırılmasıyla gördüğü fotoğrafta yer alan başka bir Armor King'i görünce, King bu diğer adamın ölen Armor King'in intikamını Marduk'tan almak üzere geldiğini düşündü. Marduk yakın zaman önce gördüğü Armor King'in öldüğünden emin olmak için onun mezarını açarken, karşısında Armor King'i gördü. Aslında bu Armor King II idi ve amacı ölümü Marduk'un ellerinden olan ağabeyim dediği ilk Armor King'in intikamını almaktı. King Marduk'un yanında saf tuttu ve ikiye tek mücadele başlamış oldu: Bilinenlere göre kazanan olmadı.

SİM[2003]

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Mart 07, 2017, 06:09:55 ÖS »
Mr.X ayy çok teşekkür ederim ya ellerine sağlık şimdi anladım olayı :)

Çevrimdışı konohali

• 1. Kyu
  • *
  • Total likes: 3
  • Üye Puanı: -13
  • Asla pes etmeyeceğim çünkü bu benim ninja yolum!
      • Profili Görüntüle
      • Girit Yazılım
    • PSN: konohali
    • Başladığı Oyun: Tekken 3
    • Favori Karakter: Paul,Heihachi
    • Steam ID: konohali
« Yanıtla #9 : Eylül 08, 2017, 08:50:47 ÖÖ »
en sevdiğim kof serisi 97 dir süperleri kolay yapılıyor onda 98 biraz daha zor

Yukarı Git