collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Bugün, 09:00:49 ÖÖ]

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Bugün, 08:58:24 ÖÖ]

ÖZÜR DİLERİM Gönderen: DeathSouL
[Mart 30, 2020, 10:21:36 ÖS]

PS4 Oyuncuları Buraya Gönderen: jinemre
[Mart 28, 2020, 09:07:47 ÖÖ]

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: Mr.X
[Mart 27, 2020, 09:06:44 ÖÖ]

[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Mart 26, 2020, 08:35:23 ÖÖ]

Tekken7 PC season pass 3 sorunu Gönderen: burakilson
[Mart 23, 2020, 11:16:27 ÖÖ]

Tekken 7'de maç bulamıyorum Gönderen: bigmania
[Mart 20, 2020, 10:48:03 ÖS]

Harada İle Uzun Uzadıya Röportaj Gönderen: Mr.X
[Mart 16, 2020, 09:03:35 ÖÖ]

Dead Or Alive 6 Gönderen: Mr.X
[Mart 11, 2020, 09:35:26 ÖÖ]

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Gönderen: Mr.X
[Mart 11, 2020, 09:33:30 ÖÖ]

Mortal Kombat 11 Gönderen: Mr.X
[Mart 09, 2020, 04:16:09 ÖS]

Play Station Tekken 7 için klavye bağlamak mümkün mü ? Gönderen: burakilson
[Şubat 27, 2020, 09:54:33 ÖS]

Knee VS Mishimaster & Shochan Gönderen: Mr.X
[Şubat 25, 2020, 05:37:11 ÖS]

Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Şubat 24, 2020, 04:02:00 ÖS]

TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2 Gönderen: Mr.X
[Ocak 30, 2020, 10:17:44 ÖÖ]

Marslahh law Dragon charge ile ilgili soru Gönderen: jinemre
[Ocak 21, 2020, 11:11:37 ÖÖ]

Season pass 3 comboları hakkında soru Gönderen: jinemre
[Ocak 21, 2020, 11:08:33 ÖÖ]

TekkenTR WhatsApp Grubu Gönderen: jinemre
[Ocak 21, 2020, 10:59:48 ÖÖ]

Turnuva Videoları Gönderen: Mr.X
[Ocak 17, 2020, 11:58:53 ÖÖ]

Gönderen Konu: Steam TekkenTR Grubu  (Okunma sayısı 9334 defa)

Çevrimdışı DeadlyAssassin

• Avenger
  • *
  • Total likes: 22
  • Üye Puanı: 19
  • "This should be fun"
      • Profili Görüntüle
      • http://www.tekkentr.com
    • PSN: Tekken_Girl
    • Başladığı Oyun: Tekken3
    • Favori Karakter: Nina
    • Steam ID: XueDa
Steam TekkenTR Grubu
« : Ağustos 07, 2017, 03:14:25 ÖÖ »
Arkadaslar TekkenTR STEAM Grubu acilmistir,

https://steamcommunity.com/groups/tekkentr

Oyuncu bulamiyor musunuz? :icon_biggrin: Hep lagli adamlar mi geliyor? :D  Steam bulusma noktamiza bekleriz, acik gruptur direk katilabilirsiniz :icon_mrgreen:

« Son Düzenleme: Ağustos 08, 2017, 08:58:12 ÖÖ Gönderen: DeadlyAssassin »
PSN:Tekken_Girl
Team Turk Masters ☆ DeadlyAssassin_TrM ☆ T7FR Maclarim icin tiklayin www.youtube.com/KillerLady7

The following users thanked this post: jinemre, Aora

Çevrimdışı DasMetu

• 5. Kyu
  • *
  • Total likes: 5
  • Üye Puanı: 0
  • He only seeks CHAOS
      • Profili Görüntüle
    • Başladığı Oyun: Tekken 3
    • Favori Karakter: Bryan Fury,Claudio Serafino
    • Steam ID: metu96
Ynt: Tekken 7 Steam Online Rank Battle
« Yanıtla #1 : Ağustos 07, 2017, 10:22:01 ÖÖ »
Ilk öncelikle tesekkür ederim  :icon_biggrin: ve soruna gelecek olursak yani ben oyuna girdigimde bekleme lobisinde 2-7 dakika kadar bir süre beklemekte oluyorum genelde . Oyuncu konusundada suana kadar hic bir türke kars oynadim mi onu da bilmiyorum ,tahminimce oynmamisimdir cogu cünkü GER tagiylaydi yani almanca konusan bir bölgeden gerek isvicre gerek almanya vs. . Umarim sorunu iyi cevaplayabilmisimdir cevaplayamdiysam affim ola :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Edit:Lag ve hiz olarak sikinti yasamadigimi da söyleme unutmusum bu arada yani bulunca genelde 4 cizgili baglantilar buluyorum ve sikinti olmuyor
Fighting games are something so great

TOKIDO 2017

Çevrimdışı cinemaker

• 8. Kyu
  • *
      • Profili Görüntüle
    • PSN: cinemaker
    • Başladığı Oyun: Tekken 4
    • Favori Karakter: Eddy Gordo, Paul Phoenix, Ling Xiaoyu,
    • Steam ID: cinemaker
« Yanıtla #2 : Ağustos 07, 2017, 10:53:02 ÖÖ »
hosgeldiiin ^-^  hemen bir soru sormak istiyorum, bayadir merak ettigim birsey; Turkiye'de Steam uzerinden Tekken Online oynandiginda rakip bulma durumu nedir? PC'de Turk Tekken oyunculari cok mu? yoksa Avrupa'ya mi baglaniyorsun daha cok? Baglanti hizi nedir, lag vs?

Cok tesekkurler, tekrar hosgeldin.
merhabalar ben de tam bunu soracaktım oyunu ilk kuruduğumda bölge ayarlarından avrupayı seçtiğimde her zaman rakip bulamıyordum sonra asyayı seçtiğimde biraz daha fazla rakip buluyorum ama ismin karşısında eu fr gr dışında TC hiç çıkmadı sizin paylaştığınız videoda hep TC görünüyordu acaba bölgeyi mi yanlış seçtim bu arada biraz yavaşlık var ama lag hiç olmadı diyebilirim şu ana kadar

Çevrimdışı DasMetu

• 5. Kyu
  • *
  • He only seeks CHAOS
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ağustos 07, 2017, 12:46:56 ÖS »
cinemaker sen ps4 ten mi oynuyorsun ? cünkü o bölgr srcmr olayi stem versiyonunda yok gibi görünüyor otomatikmen beni kendi bölgemdeki rakiperle eslestiriyor tahminimce oda avrupa serverlari

EDIT: Suan bazi seyler denedim internetten bakarak ve üzülerek söylemeliyim galiba fazla Tekken 7 oyuncusu yok PC de Türkiyede :(
« Son Düzenleme: Ağustos 07, 2017, 01:09:52 ÖS Gönderen: DasMetu »

TOKIDO 2017

Çevrimdışı cinemaker

• 8. Kyu
  • *
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ağustos 07, 2017, 03:00:43 ÖS »
cinemaker sen ps4 ten mi oynuyorsun ? cünkü o bölgr srcmr olayi stem versiyonunda yok gibi görünüyor otomatikmen beni kendi bölgemdeki rakiperle eslestiriyor tahminimce oda avrupa serverlari

EDIT: Suan bazi seyler denedim internetten bakarak ve üzülerek söylemeliyim galiba fazla Tekken 7 oyuncusu yok PC de Türkiyede :(
ps4 de değil pc de steam olarak oynuyorum avrupa yı da asya yı da seçtim ama hiç TC çıkmadı karşıma her zaman EN FR GR çıkıyor asyada bile

Çevrimdışı DasMetu

• 5. Kyu
  • *
  • He only seeks CHAOS
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ağustos 07, 2017, 03:04:28 ÖS »
Sen steamde hangi server üzerinden dosya indirmesini gerceklestiriyorsun ayarlardan bakabiliyorsun cpnkü okudugum seylere göre aynadigin bölge hangi bölgeden indirdigine bagliymis

TOKIDO 2017

Çevrimdışı cinemaker

• 8. Kyu
  • *
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ağustos 07, 2017, 08:07:14 ÖS »
Sen steamde hangi server üzerinden dosya indirmesini gerceklestiriyorsun ayarlardan bakabiliyorsun cpnkü okudugum seylere göre aynadigin bölge hangi bölgeden indirdigine bagliymis
oyunu steam üzerinden indirmedim ki sadece oyuna girerkenki ayarlardan giriliyor orada da Türkiye olarak yok avrupa ve asya var

Çevrimdışı DasMetu

• 5. Kyu
  • *
  • He only seeks CHAOS
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ağustos 07, 2017, 08:35:00 ÖS »
Sen en bastaki ayardan mi bahsediyorsun hani oyunun ilk kurdugunda sana bölgeni soruyor ?
Oda degilse kusura bakma anlayamadim ama onuda senin anlatamamana degilde benim jetonum köseli oldugu icin yani :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_lol:

TOKIDO 2017

• Avenger
  • *
  • "This should be fun"
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ağustos 08, 2017, 06:25:23 ÖÖ »
Simdi arkadaslar oncelikle EN, TC (Traditional Chinese), GER vs. yazanlar sadece dil secenekleri, bolge degil, bolge haritadan anlasiliyor. Iki kere bolge seciyorsunuz, ilk olarak Steam'den bolge degistirme var, fakat muhtemelen oyunu indirdiginiz zaman zaten "Turkiye" olarak algilamistir, bende oyle oldu, indirdigim yer Cin o yuzden ulke Cin olarak gorunuyor bende. Ikinci kere bolge secmek oyunun icinden yapiliyor ve bir daha degistirmek isterseniz save'i silmeniz gerekiyormus sanirim, burada ben Asya(Japonya haric) secenegini sectim, sizin de Avrupa'yi secmeniz gerekiyor.

Bu kisima kadar sorun yoksa size hem TR hem diger Avrupa ulkelerinden rakip gelecektir, gelen rakibin Turk olup olmadigini baglanti hizindan veya dil seciminden vs. anlarsiniz, 5 cekenler ve EN yazanlar TR, 4 cekenler GER, FR vs. yazanlar Avrupa diyebiliriz.

Cin'de cok fazla PC Tekken oyuncusu olmasina ragmen rakip bulma sorununu ben de yasiyorum, update'den sonra oldu ama bu konunun netcode ile alakali oldugunu dusunmuyorum, malum sinirsiz revenge match secenegi geldikten sonra ben bile bir rakiple 20 mac yapabiliyorum, diger oyuncularin da oyle oldugunu dusunursek beklemek cok normal.
Team Turk Masters ☆ DeadlyAssassin_TrM ☆ T7FR Maclarim icin tiklayin www.youtube.com/KillerLady7

The following users thanked this post: jinemre

Çevrimdışı Aora

« Yanıtla #9 : Ağustos 08, 2017, 07:51:02 ÖÖ »
Ben TekkenTR için Steam grubu kuralım diye düşünüyordum, hem böyle maç bulamadığımız durumlarda kendi aramızda oynarız, turnuvalar düzenleriz vs için. Ama ben uzun süredir düzgün oynayamadım zaten hem şu an yaşadığım yerin interneti çok kötü olduğu için hem de üniversite tercih olayları vsden dolayı. Taşınmam, kayıtlarım vs bitince kurmayı düşünüyordum. Öyle bir şey yapabilirsiniz, ben de işlerim bitince katılırım oynarız bekleme falan olmadan

Artı ben 2 gün önce falan sabah 7 gibi girdim ranked değil de normal player match, girdiğim gibi bir oyuncu buldu(3 bar) o elemanla oyun bitince 1 dk beklemeden farklı bir oyuncu bulmuştu(yine 3 bar). Ki şu an benim oturduğum yer köy gibi zaten ve internet kötü bayağı, sıradan Türkiye bağlantısıyla 4 bar olurdu büyük ihtimal o oyunlar. Yani durum çok kötü gözükmedi genel olarak bana. Ama ben Tekken 7 için port açmıştım ne kadar etkisi oldu tam bilmiyorum
« Son Düzenleme: Ağustos 08, 2017, 07:52:38 ÖÖ Gönderen: Aora »

Çevrimdışı cinemaker

• 8. Kyu
  • *
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Ağustos 08, 2017, 08:00:59 ÖÖ »
şimdi durum anlaşılmıştır ben online rank oyununa girerken 4 ve üzeri bağlantı hızını seçiyorum ondan dolayı galiba her zaman rakip bulamıyorum 4ün altında da oyun zevk vermiyor oynanmıyor şimdilik idare ediyorum bu arada ARCH diye birisi var sürekli o çıkıyor karşıma sitede var mı ARCH :)

Çevrimdışı cinemaker

• 8. Kyu
  • *
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Ağustos 08, 2017, 08:03:18 ÖÖ »
Ben TekkenTR için Steam grubu kuralım diye düşünüyordum, hem böyle maç bulamadığımız durumlarda kendi aramızda oynarız, turnuvalar düzenleriz vs için. Ama ben uzun süredir düzgün oynayamadım zaten hem şu an yaşadığım yerin interneti çok kötü olduğu için hem de üniversite tercih olayları vsden dolayı. Taşınmam, kayıtlarım vs bitince kurmayı düşünüyordum. Öyle bir şey yapabilirsiniz, ben de işlerim bitince katılırım oynarız bekleme falan olmadan

Artı ben 2 gün önce falan sabah 7 gibi girdim ranked değil de normal player match, girdiğim gibi bir oyuncu buldu(3 bar) o elemanla oyun bitince 1 dk beklemeden farklı bir oyuncu bulmuştu(yine 3 bar). Ki şu an benim oturduğum yer köy gibi zaten ve internet kötü bayağı, sıradan Türkiye bağlantısıyla 4 bar olurdu büyük ihtimal o oyunlar. Yani durum çok kötü gözükmedi genel olarak bana. Ama ben Tekken 7 için port açmıştım ne kadar etkisi oldu tam bilmiyorum
bu arada ben de onu diyecektim neden tournament modda oynamıyoruz bir gün ayarlayıp tekken türkiye oyuncuları turnuva yapabiliriz organize edilse keşke

• Avenger
  • *
  • "This should be fun"
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Ağustos 08, 2017, 08:29:22 ÖÖ »
Steam uzerinden grup actim; https://steamcommunity.com/groups/tekkentr. Oncelikle yeterli oyuncuyu toplayalim ;) ondan sonra zaten turnuva vs. cok kolay olacaktir, grubu facebook'da paylasabilirseniz sevinirim arkadaslar.

Çevrimdışı cinemaker

• 8. Kyu
  • *
      • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Ağustos 08, 2017, 08:44:08 ÖÖ »
Steam uzerinden grup actim; https://steamcommunity.com/groups/tekkentr. Oncelikle yeterli oyuncuyu toplayalim ;) ondan sonra zaten turnuva vs. cok kolay olacaktir, grubu facebook'da paylasabilirseniz sevinirim arkadaslar.
şimdi gruba katıldım ama bu konu sabitlenmeli bence herkes katılmalı

Çevrimdışı Aora

« Yanıtla #14 : Ağustos 08, 2017, 09:31:59 ÖÖ »
şimdi durum anlaşılmıştır ben online rank oyununa girerken 4 ve üzeri bağlantı hızını seçiyorum ondan dolayı galiba her zaman rakip bulamıyorum 4ün altında da oyun zevk vermiyor oynanmıyor şimdilik idare ediyorum bu arada ARCH diye birisi var sürekli o çıkıyor karşıma sitede var mı ARCH :)
O dediğim maçlar da bulduğunda 4 bar gösterdi sonra oyuna girince 3 bar, yani o seçenekle alakası var mı yok mu bilmiyorum. Bu arada cinemaker ben oynadım sanırım sana karşı bir kez. O zamanki kullanıcı adım ve customization neydi hatırlamıyorum da sabah erken saatlerde şu lavlı bölümde Miguel'e karşı oynadın mı hiç :D. Miguel'i benden başka kullanan çok yok zaten sanırım

Ben de gruba katılacağım yakında  :thumbsup:

Yukarı Git