collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

Knee VS Mishimaster & Shochan Gönderen: Mr.X
[Şubat 25, 2020, 05:37:11 ÖS]

Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Şubat 25, 2020, 05:34:45 ÖS]

Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Şubat 24, 2020, 04:02:00 ÖS]

Play Station Tekken 7 için klavye bağlamak mümkün mü ? Gönderen: bigmania
[Şubat 22, 2020, 11:59:25 ÖÖ]

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: Mr.X
[Şubat 21, 2020, 04:13:05 ÖS]

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Şubat 21, 2020, 04:07:36 ÖS]

[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Şubat 20, 2020, 06:08:59 ÖS]

TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2 Gönderen: Mr.X
[Ocak 30, 2020, 10:17:44 ÖÖ]

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Gönderen: Mr.X
[Ocak 29, 2020, 11:18:32 ÖÖ]

Marslahh law Dragon charge ile ilgili soru Gönderen: jinemre
[Ocak 21, 2020, 11:11:37 ÖÖ]

Season pass 3 comboları hakkında soru Gönderen: jinemre
[Ocak 21, 2020, 11:08:33 ÖÖ]

TekkenTR WhatsApp Grubu Gönderen: jinemre
[Ocak 21, 2020, 10:59:48 ÖÖ]

Turnuva Videoları Gönderen: Mr.X
[Ocak 17, 2020, 11:58:53 ÖÖ]

Mortal Kombat 11 Gönderen: Mr.X
[Ocak 17, 2020, 11:10:31 ÖÖ]

Bandai Namco Studios'taki Japon Oyun Programcısının Hayatındaki Bir Gün Gönderen: jinemre
[Ocak 17, 2020, 08:36:45 ÖÖ]

Steam TekkenTR Grubu Gönderen: jinemre
[Ocak 14, 2020, 01:04:12 ÖS]

Genel Haberler Gönderen: Mr.X
[Aralık 28, 2019, 07:05:52 ÖS]

Tekken 7 Rematch ve Deluxe edition farkı nedir? Gönderen: Mr.X
[Aralık 26, 2019, 01:36:05 ÖS]

Favori Arka Plan Müziğiniz Hangisi? Gönderen: Mr.X
[Aralık 21, 2019, 11:15:37 ÖÖ]

TEKKEN X Street Fighter Gönderen: jinemre
[Aralık 14, 2019, 09:07:21 ÖÖ]

Gönderen Konu: Steam TekkenTR Grubu  (Okunma sayısı 8537 defa)

Çevrimdışı cinemaker

• 8. Kyu
  • *
  • Total likes: 5
  • Üye Puanı: 0
      • Profili Görüntüle
    • PSN: cinemaker
    • Başladığı Oyun: Tekken 4
    • Favori Karakter: Eddy Gordo, Paul Phoenix, Ling Xiaoyu,
    • Steam ID: cinemaker
Ynt: Tekken 7 Steam Online Rank Battle
« Yanıtla #15 : Ağustos 08, 2017, 11:40:26 ÖÖ »
O dediğim maçlar da bulduğunda 4 bar gösterdi sonra oyuna girince 3 bar, yani o seçenekle alakası var mı yok mu bilmiyorum. Bu arada cinemaker ben oynadım sanırım sana karşı bir kez. O zamanki kullanıcı adım ve customization neydi hatırlamıyorum da sabah erken saatlerde şu lavlı bölümde Miguel'e karşı oynadın mı hiç :D. Miguel'i benden başka kullanan çok yok zaten sanırım

Ben de gruba katılacağım yakında  :thumbsup:

evet haklısın hatta beş çizgi olarak giriyorum 3e kadar düşüyor ama yine de sıkıntısız oynuyorum evet bir kere miguel ile oynadım hatırlıyorum başka da miguel çıkmadı hiç iyi oyundu ama baya zorlanmıştım yenilmiştim galiba

Çevrimdışı DasMetu

• 5. Kyu
  • *
  • Total likes: 5
  • Üye Puanı: 0
  • He only seeks CHAOS
      • Profili Görüntüle
    • Başladığı Oyun: Tekken 3
    • Favori Karakter: Bryan Fury,Claudio Serafino
    • Steam ID: metu96
Ynt: Tekken 7 Steam Online Rank Battle
« Yanıtla #16 : Ağustos 08, 2017, 02:36:44 ÖS »
Simdi arkadaslar oncelikle EN, TC (Traditional Chinese), GER vs. yazanlar sadece dil secenekleri, bolge degil, bolge haritadan anlasiliyor. Iki kere bolge seciyorsunuz, ilk olarak Steam'den bolge degistirme var, fakat muhtemelen oyunu indirdiginiz zaman zaten "Turkiye" olarak algilamistir, bende oyle oldu, indirdigim yer Cin o yuzden ulke Cin olarak gorunuyor bende. Ikinci kere bolge secmek oyunun icinden yapiliyor ve bir daha degistirmek isterseniz save'i silmeniz gerekiyormus sanirim, burada ben Asya(Japonya haric) secenegini sectim, sizin de Avrupa'yi secmeniz gerekiyor.

Bu kisima kadar sorun yoksa size hem TR hem diger Avrupa ulkelerinden rakip gelecektir, gelen rakibin Turk olup olmadigini baglanti hizindan veya dil seciminden vs. anlarsiniz, 5 cekenler ve EN yazanlar TR, 4 cekenler GER, FR vs. yazanlar Avrupa diyebiliriz.

Cin'de cok fazla PC Tekken oyuncusu olmasina ragmen rakip bulma sorununu ben de yasiyorum, update'den sonra oldu ama bu konunun netcode ile alakali oldugunu dusunmuyorum, malum sinirsiz revenge match secenegi geldikten sonra ben bile bir rakiple 20 mac yapabiliyorum, diger oyuncularin da oyle oldugunu dusunursek beklemek cok normal.

Bu konu hakkinda denemeler yaptim ve hani o ilk oyun kuruldugunda secilen bölgenin ve steamde algilanan bölgeninde bir önemi yokmus . Zaten oyunda sectigin bölge Kullanim kosullari icin önem tasiyormus hani o bölgeye göre özel kosullar vs. vs. icinmis . Bandai Namcoda zaten kendi sitesinde bir yazi paylasmis sectigin ve oynadigin bölgenin bir önemi yokmus dünyadai herkezle güya eslesebiliyormusuz sadece baglanti kuvveti yeterli olmaliymis . Ne kadar dogru bilemem ama pekde güvenmiyorum sahsen bu dediklerine cünkü 3 gün icersinde 1 tane mi ne mac atabildim topu topu :icon_sad:

EDIT: BUu arada bu steamde grup kurma isi bence 10 numara olmus ben hatta söyle bir fikir sunmak istiyorum discord tarzi bir uygulamada serverda kurabilirz TekkenTR discord olarak . Mesela öyle birsey kurulsa kimler katilir
« Son Düzenleme: Ağustos 08, 2017, 02:39:14 ÖS Gönderen: DasMetu »
Fighting games are something so great

TOKIDO 2017

Çevrimdışı burakilson

Ynt: Steam TekkenTR Grubu
« Yanıtla #17 : Ocak 09, 2020, 10:15:41 ÖÖ »
Herkese merhaba,

Tekken7 oyununa sahibim fakat bölge ile laakalımıdır bilmemekle birlikte(defalult olarak önerdiği şekilde aratmama rağmen), yada her alanı any yaparak aratmama rağmen çok az rakip buluyor.
İyi bir tekken oyuncusu olduğumu düşünüyorum. Online muhabbetine bir dalayım dedim fakat 1 haftada sadece 5 6 maç atabildim. Sadece bir tanesini kaybettim. Onun da sebebi ping lag delay spike her türlü negatif durumun oluşuydu(bir daha zaten any diye aratmadım). Bir dota oyuncusu olarak 3 5 dakkada oyun bulmaya alışmış birisi olarak bu süre bana mı çok geç geldi. yoksa gerçekten zor mu oyuncu buluyor.

Bir sorum daha var:
Arkadaşımda da aynı şekilde tekken7 mevcut fakat steam uzerinden davet atıyorum. turnuva mı lig mi artık her neyse oluşturuyoruz ama maça başla dediğimizde bağlantı koptu gozukuyor.
lobide de birbirimizin bağlantı çizgisi üzeri çizik gözüküyor nedense.

bu arada oyunun en boş halini satın aldım. birde zafina karakterini satın aldım.
Sahip oldugumuz oyunların paketleri eşit olmak zorunda mı ?

Son olarak ise; başka bir pc ye steam hesabımla giriş yaptığım zaman, treasure battle dan düşürdüğüm item kostüm can gösterge görünümleri(kısacası her turlu customize itemleri) yüne hesabımda kalır mı?
yoksa ssadece pc bazlı bir olay mı bu item sistemi. Umarım gitmez epey birşey çıakrttım.

Yanıtlarsanız sevinirim.
arkadaşlarla online oynayabilme sorununu çözen varsada her türlü kapışabiliriz.

Forumu yeni keşfettim. Sanırım iyi oyuncular var ve zevkli maçlar atabiliriz  :icon_lol:

Çevrimdışı jinemre

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 77
  • Üye Puanı: 57
  • Never back down!
      • Profili Görüntüle
    • PSN: jinemre_trm_
    • Başladığı Oyun: Tekken 2
    • Favori Karakter: Shaheen Leroy Zafina
« Yanıtla #18 : Ocak 10, 2020, 10:23:13 ÖÖ »
Herkese merhaba,

Tekken7 oyununa sahibim fakat bölge ile laakalımıdır bilmemekle birlikte(defalult olarak önerdiği şekilde aratmama rağmen), yada her alanı any yaparak aratmama rağmen çok az rakip buluyor.

Bir sorum daha var:
Arkadaşımda da aynı şekilde tekken7 mevcut fakat steam uzerinden davet atıyorum. turnuva mı lig mi artık her neyse oluşturuyoruz ama maça başla dediğimizde bağlantı koptu gozukuyor.
lobide de birbirimizin bağlantı çizgisi üzeri çizik gözüküyor nedense.

bu arada oyunun en boş halini satın aldım. birde zafina karakterini satın aldım.
Sahip oldugumuz oyunların paketleri eşit olmak zorunda mı ?

Son olarak ise; başka bir pc ye steam hesabımla giriş yaptığım zaman, treasure battle dan düşürdüğüm item kostüm can gösterge görünümleri(kısacası her turlu customize itemleri) yüne hesabımda kalır mı?
yoksa ssadece pc bazlı bir olay mı bu item sistemi. Umarım gitmez epey birşey çıakrttım.

Yanıtlarsanız sevinirim.
arkadaşlarla online oynayabilme sorununu çözen varsada her türlü kapışabiliriz.

Forumu yeni keşfettim. Sanırım iyi oyuncular var ve zevkli maçlar atabiliriz  :icon_lol:

Tekken 7 PC versiyonda rakip sorunu yok. Konsol versiyonunda rakip bulma sorunu var. İnternet bağlantı hızınızla alakalı olabilir. Bir de bölgenizi avrupa olarak seçmeyi deneyin.

Oyuncu eşleşmelerinde paket farklı sorun olmaz. Tekken 7 oyununa sahip olan aynı platformadaki oyunlarla eşleşebilirsin.

Treasure battle da açılan eşyların tamamı save data ile ilgili, zaman zaman yedek alırsanız sorun olmaz.

Çevrimdışı burakilson

« Yanıtla #19 : Ocak 13, 2020, 07:26:59 ÖÖ »
Save datadan kastımız localde kayıtlı olması yani? Hesaba bağlı olarak otomatik yüklenmiyor başka bir pc ye kurulum yaptığımızda oyle mi? eğer öyle ise 80 gb oyunun yedeğini almak yerine daha kısa bir yöntem varmıdır?

PC de rakip bulma ile ilgili bölge değişimini nereden yapıyoruz? Ben direk indirdiğim hali gibi aratıyorum fakat bölge ayarı yapılan bir yer göremedim.

Birde arkadaşım ile tournament kurup kapışamıyorum bağlantı kopuyor start dediğimizde. Bunu nette bir çok kişi yaşamış fakat biz çözüm bulamadık. Öneriniz var mı?

Son olarakta sizinle birlikte oynayabileceğimiz iletişime geçeceğimiz bir steam grubu vesaire bir oluşum varmıdır? Şu ana kadar 7 rakip bulabildim 6 sını kazandım. 1 ide internet bağlantımdan dolayı lose oldu. Fakat bilmediğim karakterler var, tekken3 ten geçtiğim için biraz mağaradan cıkmış gibiyim :D sanırım sizinle kısa sürede iyi bi yer tutacağımı düşünüyorum.

Önemli olan şu oyuncu bulma ve arkadaşlar ile kağışabilme sorunlarını çözebilmek.

Çevrimdışı jinemre

• Site Yöneticisi
  • *
  • Total likes: 77
  • Üye Puanı: 57
  • Never back down!
      • Profili Görüntüle
    • PSN: jinemre_trm_
    • Başladığı Oyun: Tekken 2
    • Favori Karakter: Shaheen Leroy Zafina
« Yanıtla #20 : Ocak 14, 2020, 01:04:12 ÖS »
@burakilson

Ben PlayStation platformunda oynadığım için PC hakkında detaylı bilgileri bilmiyorum, Belki birisi bu mesajları okuyup sorularına yanıt verebilir.

Rakip bulamamanın sebebi %90 internet bağlantı hızın. Upload ve Download hızlarının yüksek olması gerekiyor. Aynı sorunu PlayStation platformunda yaşıyordum 1 aydır, hız problemini çözünce düzeldi. Rakip gelmeye başladı.

Yukarı Git