Tekken Harici Konular > Sohbet Kafe

Oynadiginiz Table Toplar

(1/1)

DasMetu:
Basliktanda anlasilcagi gibi aranizda Table Top oyayan var mi varsa neler var . Mesela Ben zamaninda Yu-Gi-Oh ve MTG (Magic:The Gathering) oynadim ki YGO da neredeyse avusturya sampiyonu olmustum onun disinda cocukken Dungeons and Dragonsin hangisini hatirlamadigim bi serisini oynamistim abimlerle

Mr.X:
Vakti zamanında bayağı aktif bir kart oyun forumumuz vardı. Oraya birçok oyunla ilgili çeviriler yapıp koymayı düşlemiştik. Lâkin çok geçmeden hızlı yaşayıp genç ölen forum kapandı. O sıra, ben Yu-Gi-Oh! kart oyununu çevirmiş ve hem oyunu öğrenmiş, hem de paylaşmıştım. Bundan birkaç yıl evvel kuzenim bu oyunu detaylarıyla öğretmiş, hatta başka rakibi olmadığından safi benimle kapışmıştı. Onu nihaî oyuna kadar yenememiştim, ama eğlenceli vakit geçirmiştim. Yine geçmiş zamanda, bir aynı kuzenim ve bir arkadaşımla beraber Pokémon kart oyununa sarmıştık. Onlar epey iyiydiler, ben ziyadesiyle tribünde oturmayı seçmiştim. Bunlardan başka şu an adını hatırlayamadığım iddialı bir oyun vardı, onu da yine zamanında görmüştüm. Hey gidi günler hey.

Navigasyon

[0] Mesajlar

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git