Tekken TR Yönetim Bürosu > Arcade Stick & Ekipmanlar

Arcade Stick Yapimi

(1/1)

DasMetu:
Merhaba Arkadaslar

Ben uzun zamandir Tekkeni Xbox360 koluyla oynmaktayim ve sunu söyleyebilirim tavsiye etmem igrenc mi igrenc mi bir kol dövüs oyunlar icin . Ehh bundan dolayida Arcade Stick gecis yapmaya karar verdim fakat simdi söyle bi ikilemdeyim alsam mi yapsam mi . Alirsam eger iyi birsey almak istiyorum ,aklinizda varsa iyi modeller lütfen buraya yazar misiniz fiyatlar 400 liraya kadar cikabilir yani söyle 100 150 $ civarinda olsa  müthis olur. Ve aranizda bilen varsa bana Türkiyeye Arcade parcalari gönderen bir satici var mi varsa eger paylasirmisiniz :icon_biggrin:

Forest Law:
Ben pek fazla stick'den anlamıyorum ama elimde bir tane var fakat yine de gamepad kullanıyorum. Bu arada senin için biraz bakındım şöyle bir uygun olduğunu düşündüğüm bir cihaz gördüm. (Pc kullandığını varsayıyorum.)
https://arcadeshock.com/collections/frontpage/products/hori-rap-pro-v-hayabusa-arcade-stick-for-nintendo-switch

DasMetu:
Yazmaya unutmusum evet PCdeyim ve stick güzele benziyor biraz daha arastirayim cok sagol  :icon_biggrin:

jinemre:
Forest Law'ın tavsiye ettiği Hori RAP Pro V. Hayabusa orta seviyede bir stick onu tercih edebilirsin. Eğer imkanın varsa Panthera Razer ya da Madcatz TE2 şuan piyasada ki en iyileri. Bu 3'ünün dışındakileri tavsiye etmem.

DasMetu:
Cok sagolasin hemen bakayim hepsine bi :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git