Tekken Harici Konular > Sohbet Kafe

[ Anime ]

(1/6) > >>

Mr.X:
Anime'lerle aranız nasıldır? Favorileriniz hangileridir?

SİM[2003]:
 Çok da izlemem aslında :) Genellikle yabancı dizi 
 Ama Narutoyu izledim, şuan KOF Destiny'i takip ediyorum :)

DasMetu:
Anime hayatimda vakit katili resmen 21 yillik hayatimda 17 yildir izliyorum ve sunu söyleyebilirim Dragon Ball (Z ve orijinalden bahsediyorum) ,Berserk (ki genc kardeslerimize pek önermem) ,HunteXHunter , Full Metal Alchemist (Brotherhood ve ilki) , Death Note ,Cowboy Beebop , Akira vs.... animeleri kesinlikle öneririm bu saydiklarim ciktiklarinda genelde hep büyük bir etki yaratmistir ki zaten Dragon Ball dedigim anime batida animenin gelisip yayginlasmasini sagliyan en büyük etkendir . Eger Anime ile ilgili sorular varsa yollayin bana direk cevap veririm ;)

Gufi:
İzlemeyi de çizmeyi de sevdiğim bir tür.. Muhtemelen tüm 90'lılar animeye Sailormoon ve Pokemon ile başlamıştır benim gibi.. Hala izlemeye devam ederim, bana katkısı olduğunu düşünmekteyim.. Favorilerim; tabii ki Naruto ve Attack on Titan :icon_e_smile: OK

DasMetu:

--- Alıntı yapılan: Gufi - Eylül 14, 2017, 06:55:34 ÖS ---İzlemeyi de çizmeyi de sevdiğim bir tür.. Muhtemelen tüm 90'lılar animeye Sailormoon ve Pokemon ile başlamıştır benim gibi.. Hala izlemeye devam ederim, bana katkısı olduğunu düşünmekteyim.. Favorilerim; tabii ki Naruto ve Attack on Titan :icon_e_smile: OK

--- Alıntı sonu ---
ah bak Sailor Moonu söylemeyi untmusum 10 numara 5 yildiz bir anime erkeginede kizinida tavsiye ederim

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git