Tekken Harici Konular > Sohbet Kafe

Resident Evil

<< < (2/3) > >>

Forest Law:

--- Alıntı yapılan: Gufi - Eylül 17, 2017, 11:45:52 ÖS ---Filmlerini sevmiştim ama oyunlarından hiç haz almadım.. Nasıl bu kadar nam saldı merak ettiğim yapımlardan biri..  :icon_neutral:

--- Alıntı sonu ---

Ps1 zamanında çok iyi işler yaptı çünkü de o yüzden. Ayrıca filmleri de tam çöp zaten. Nereden baksan asıl hikaye ile alakaları yok.

Bu arada baş rol bayan oyuncunun eşi filmleri yapan adammış. Bu kadar saçmalaması bu filmin normal gelebiliyor.

Gufi:

--- Alıntı yapılan: Forest Law - Eylül 18, 2017, 09:07:33 ÖS ---Ps1 zamanında çok iyi işler yaptı çünkü de o yüzden. Ayrıca filmleri de tam çöp zaten. Nereden baksan asıl hikaye ile alakaları yok.
--- Alıntı sonu ---

Esas hikaye filmlerde gibi gelmişti bana..  :icon_smile:

DasMetu:

--- Alıntı yapılan: Gufi - Eylül 19, 2017, 06:29:21 ÖS ---Esas hikaye filmlerde gibi gelmişti bana..  :icon_smile:

--- Alıntı sonu ---

Yok ya filmlerde iyicene sacmaladilar yok psy gücleri yok bilmem ne . Filmlerde zombi temasinda uzaklasildi ve kiyamet aksiyon filmi yaratildi filmler daha cok Parasite EVE (tavsiye edebilecegim bir PS1 oyunu) gibi yapilmaya calisildi

Forest Law:

--- Alıntı yapılan: Gufi - Eylül 19, 2017, 06:29:21 ÖS ---Esas hikaye filmlerde gibi gelmişti bana..  :icon_smile:

--- Alıntı sonu ---

Oyunlarını oynayınca aradaki hikaye kalitesini yeterince net fark edilebiliyor.

Gufi:
Oyunları tekrar gözden geçireceğim sanırım.. Atladığım bir nokta var sanırım..  :icon_neutral:

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git