Tekken Harici Konular > Sohbet Kafe

arkadaşlar şuan gamexdeyim

(1/1)

konohali:
gamex teki bir bilgisayarı esir alıp tekkentr ye girdim hz yasuo ile fotom var hacı :D gamexte olanlar buluşalım :D

Forest Law:
Dün ve perşembe günü bende GameX deydim ve sanırım dün sana benzer birini gördüm.

Yuiostreez:
Bende bugün GameXteydim ordaki tüm oyunları hemen hemen oynadım FPS ve PS4 standı haricinde birsürü promokod aldım orda daha çok Netmarble MStar standında bulundum çalışanlarını tanıdığımdan dolayı

Forest Law:
Duyduğuma göre en kötü Gamex oldu diyorlar ben daha fazla oyun standı beklemiştim fakat çoğu oyun standı çöpten ibaretti.

Yuiostreez:

--- Alıntı yapılan: Forest Law - Eylül 18, 2017, 07:56:08 ÖS ---Duyduğuma göre en kötü Gamex oldu diyorlar ben daha fazla oyun standı beklemiştim fakat çoğu oyun standı çöpten ibaretti.

--- Alıntı sonu ---

Son gün diye mi bilmiyorum dediğin gibi fazla bir şey yoktu zaten MStar standında bulundum daha çok dediğim gibi çalışanlarını tanıdığım için orda durdum zaten başka bir oyun beklentim yoktu bir de çoluk çocuk doluydu okul öncesi eğlence diye brn daha çok orda MStar turnuvası katılımcılarına promokod dağıttım

Navigasyon

[0] Mesajlar

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git