Tekken: Oyun Listesi > Tekken 4

Tekken 4 Hikayeleri ve Turnuvaya Giriş Nedenleri

(1/11) > >>

jun_anna:
:D evt arkadaşlar tekken 4 benim ilk ps2 oyunumdur ancak karakterler çok az ve arka planlar hiç hoşuma gitmemişti acama t4 te kim niye girmiş turnuvaya anlatabilirmi  :wink:

darkwave:
BENDE SEVİNDİM ANLATMIŞSINDIR DİE :D
HERNEYSE BİRİ TÜM HİKAYELERİ ANLATSIN :D
TABİ ZAHMET OLMASSA :)

jinemre:
Hadi size minik bir giriş yapayim :D

Tekken 3'ü Paul kazanıyor. Jin Kazama True Ogre'nin peşine düşmüştü Tekken3'te annesinin kanını yerde bırakmamak için :wink:  ve tabiki kendisi adına mutlu sona da ulaştı True Ogre'yi öldürdü turnuvadan diskalifiye olma pahasına. Jin Kazama Mishima Style karate stilini değiştirmek için Avustralya'ya gitti ve orada uzun yıllar kalarak stilini karateye çevirdi. Tekken 4 turnuvasına katılma amacı ise Heihachi'yi öldürmek istemesi diye hatırlıyorum yanlış varsa birisi düzeltsin :D Tekken 4'ün Şampiyonu Jin Kazama oluyor :wink:  Fakat Jun Kazama'nın ruhu Heihachi'yi öldürmesine izin vermiyor Heihachi'yi bir kez daha affetmiş oluyor Jin Kazama...

Ben Jin'i anlattım diğerlerini de bilen arkaşdaşlar anlatırlar eğer anlatan olmazsa ben sıradan size hepsini anlatırım aklınıza takılan yerleri sorabilirsiniz :wink:

darkwave:
Bİ DE JİN E İNSAFLI DERLER ANNESİ OLMASA HAİHACHİ İLE 2 LEŞİ OLCAK :D
Bİ DE DİSKALİFİYE OLMASINI ANLAMADIM NEDEN OLUYO TUNUVADA BİRİNİ ÖLDÜRMEK YASAKMI :D

jinemre:

--- Alıntı yapılan: "darkwave" ---Bİ DE JİN E İNSAFLI DERLER ANNESİ OLMASA HAİHACHİ İLE 2 LEŞİ OLCAK :D
Bİ DE DİSKALİFİYE OLMASINI ANLAMADIM NEDEN OLUYO TUNUVADA BİRİNİ ÖLDÜRMEK YASAKMI :D
--- Alıntı sonu ---

Turnuvanın kuralları açık rakibini 2 raundda K.O Knock Out yaparsan oyun senindir daha fazla ileriye gitmek yasak :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git