collapse

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

[ Klâsik Oyunlar ] Gönderen: Mr.X
[Haziran 17, 2021, 02:53:51 ÖS]

TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2 Gönderen: Mr.X
[Haziran 17, 2021, 02:48:26 ÖS]

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Haziran 17, 2021, 02:43:10 ÖS]

[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Haziran 17, 2021, 02:38:08 ÖS]

Beğeneceğinizi Düşündüğüm Indie Dövüş Oyunu! - SHAOLIN VS WUTANG Gönderen: INDIE
[Haziran 17, 2021, 09:02:16 ÖÖ]

KOF Genel Haberler Gönderen: Mr.X
[Haziran 10, 2021, 12:59:09 ÖS]

Sony, EVO Şampiyonası Serisini Satın Aldı Gönderen: Mr.X
[Haziran 02, 2021, 09:52:43 ÖÖ]

Tekken 7 Son Haberler Gönderen: steve_fox92
[Haziran 01, 2021, 12:06:48 ÖÖ]

Satılık IL Eurojoystick 2 Gönderen: kara-kontak
[Mayıs 29, 2021, 07:06:24 ÖS]

Virtua Fighter Gönderen: Mr.X
[Mayıs 29, 2021, 08:27:03 ÖÖ]

[ KOF Kombo Videoları ] Gönderen: Mr.X
[Mayıs 26, 2021, 01:12:11 ÖS]

METAL SLUG Gönderen: Mr.X
[Mayıs 17, 2021, 11:01:08 ÖÖ]

Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Mayıs 12, 2021, 10:43:29 ÖÖ]

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Gönderen: INDIE
[Mayıs 07, 2021, 09:41:57 ÖÖ]

Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Mayıs 02, 2021, 06:27:29 ÖS]

Elinde IL Eurostick olan var mı? Gönderen: kara-kontak
[Nisan 25, 2021, 02:05:59 ÖS]

Fighting EX Layer Gönderen: Mr.X
[Nisan 01, 2021, 07:53:58 ÖÖ]

Tekken Capsleri Gönderen: RLPYR
[Ocak 26, 2021, 04:29:39 ÖÖ]

Round alma süreniz en düşük ? Gönderen: RLPYR
[Ocak 20, 2021, 01:38:40 ÖS]

Tekken 7 Treasure Mod Gönderen: RLPYR
[Ocak 20, 2021, 01:16:21 ÖS]

Gönderen Konu: Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge  (Okunma sayısı 7797 defa)

Çevrimdışı Mr.X

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge
« : Ocak 21, 2020, 10:54:31 ÖÖ »

Mortal Kombat serisinin yaratıcısı olan Ed Boon, kısa süre önce Twitter hesabında Scorpion'ın hikâyesine dayanan bir animasyon filmin 2020'nin ilk yarısında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Adı "Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge" olan animasyon filmde Mortal Kombat X ve Injustice: Gods Among Us oyunlarında da seslendirme yapan Patrick Seitz (MKX Scorpion) ve Steve Blum (Sub-Zero) gibi birçok ismi görmek mümkün. Şu an için açıklanan seslendirme sanatçıları ve karakterlerin listesi şöyledir:

» Scorpion (Hanzo Hasashi): Patrick Seitz.
» Sub-Zero: Steve Blum.
» Demon Torturer: Fred Tatasciore.
» Shang Tsung: Artt Butler.
» Goro: Kevin Michael Richardson.
» Raiden: David B. Mitchell.
» Johnny Cage: Joel McHale.
» Liu Kang: Jordan Rodrigues.
» Kano: Robin Atkin Downes.
» Jax Briggs: Ike Amadi.
» Kitana: Grey Griffin (aka Grey De Lisle).
» Quan Chi: Darin De Paul.
» Sonya Blade: Jennifer Carpenter.
» Satoshi Hasashi: Grey Griffin.

Çevrimdışı Mr.X

Ynt: Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge
« Yanıtla #1 : Ocak 29, 2020, 11:18:32 ÖÖ »
Warner Bros ve IGN, çıkışı yaklaşan animasyon film "Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge"in resmî fragmanını yayınladı. Mortal Kombat 9'daki yeni başlangıçtan ilham alan R-dereceli uzun metraj ev video filmi 2020 baharında Blu-ray, DVD ve Digital'de yer alacak.

Çevrimdışı INDIE

« Yanıtla #2 : Mart 03, 2020, 04:26:35 ÖS »
Seriye olan saygımdan dolayı açıp bir izlerim çıktığı zaman.
Ancak Mortal Kombat 11'in hikayesi çok kötüydü. Bundan da pek bir şey beklemiyorum.

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #3 : Mart 11, 2020, 09:33:30 ÖÖ »

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #4 : Aralık 17, 2020, 06:40:48 ÖÖ »
Yeni Mortal Kombat Filmi 16 Nisan 2021'de Çıkacak:

Yeni live-action Mortal Kombat filmi hakkındaki söylentiler on yılın büyük bölümünde etrafta dolaşıyordu. Geçen hafta MK filminin resmî logosu yayınlandı ve yapımcı Todd Garner yeni live-action filminin (sadece Mortal Kombat adıyla) 16 Nisan 2021'de sinemalarda / HBO Max'te gösterileceğini duyurdu. Garner ayrıca filmin ilk fragmanının 2021'in başlarında çıkacağını doğruladı.

• Onaylanmış Oyuncular:

Ludi Lin  (Liu Kang)
Chin Han  (Shang Tsung)
Hiroyuki Sanada  (Scorpion)
Joe Taslim  (Sub-Zero)
Jessica McNamee  (Sonya Blade)
Josh Lawson  (Kano)
Mehcad Brooks  (Jax)
Tadanobu Asano  (Raiden)
Max Huang  (Kung Lao)
Sisi Stringer  (Mileena)
Elissa Cadwell  (Nitara)

The following users thanked this post: INDIE

Çevrimdışı INDIE

« Yanıtla #5 : Ocak 13, 2021, 09:17:15 ÖÖ »
Yeni Mortal Kombat Filmi 16 Nisan 2021'de Çıkacak:

Yeni live-action Mortal Kombat filmi hakkındaki söylentiler on yılın büyük bölümünde etrafta dolaşıyordu. Geçen hafta MK filminin resmî logosu yayınlandı ve yapımcı Todd Garner yeni live-action filminin (sadece Mortal Kombat adıyla) 16 Nisan 2021'de sinemalarda / HBO Max'te gösterileceğini duyurdu. Garner ayrıca filmin ilk fragmanının 2021'in başlarında çıkacağını doğruladı.

• Onaylanmış Oyuncular:

Ludi Lin  (Liu Kang)
Chin Han  (Shang Tsung)
Hiroyuki Sanada  (Scorpion)
Joe Taslim  (Sub-Zero)
Jessica McNamee  (Sonya Blade)
Josh Lawson  (Kano)
Mehcad Brooks  (Jax)
Tadanobu Asano  (Raiden)
Max Huang  (Kung Lao)
Sisi Stringer  (Mileena)
Elissa Cadwell  (Nitara)
Nitara neden var ki filmde? :icon_lol: Goro yada Motaro olsa olmaz mıydı? OK

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #6 : Ocak 16, 2021, 10:49:39 ÖÖ »
Mortal Kombat 2021 Live-Action Filminden Ekran Görüntüleri & İlk Detaylar:

Yeni 2021 Mortal Kombat filminin ilk ekran görüntüleri bugün çevrim içi olarak ortaya çıktı. Filmin yönetmeni Simon McQuoid, Entertainment Weekly'de yeni MK filminin gerçekten "kan, şiddet ve fatality" içereceğini doğruladı. Filmin reytingiyle ilgili olarak McQuoid "reytinglerle ilgili kurallar pek çok insanın sandığı gibi değil, kan miktarının ve kırmızılık seviyesinin doğru dengede olması gösterim için yeterli" açıklamasında bulundu. Aktör Lewis Tan (Wu Assassins, Into The Badlands) franchise için yeni bir karakter olarak filmde canlandırdığı Cole Young karakterinin kariyeri suya düşmüş, mahvolmuş bir MMA savaşçısı olduğunu söylemenin yanı sıra EW'ye "oyunu çocukluğumdan beri oynuyorum, bunu tanımlamanın daha iyi bir yolu olmadığından bu ikonik işi berbat etmek istemiyorum" şeklinde bir izahatta bulundu. Fatality'lerle ilgili olarak, Tan "bazı çılgın Fatality'ler var, ikonik olan birkaçını seçtik, göreceğiniz pek çok harika hamle gibi filme soktuğumuz bir sürü Paskalya Yumurtası da var, büyük ekranda görmek için sabırsızlanacağım çünkü gerçekten baş belası Fatality'ler var, onlar acımasızlar, geri çekilmiyorlar" dedi. Aktör Hiroyuki Sanada (The Wolverine, The Twilight Samurai) filmde Hanzo Hasashi AKA Scorpion karakterini canlandırırken yönetmen onla ilgili olarak "biraz araştırma yapıp kunainin aslında eski bir Japon bahçe aracı olduğunu öğrendik, öyleyse filmdeki ilk çekimlerden biri Hanzo'nun karısı tarafından bir bahçe aracı olarak kullanılan kunai bıçağıyla ilgili" açıklamasını yaptı. Ayrıca film orijinal oyunlarda barınan çok önemli bir bilgi olan doğaüstü güçlerini kullanan Scorpion ve Sub-Zero klanları arasındaki kan davasını Feodal Japonya'daki 10 dakikalık açılış sekansı ile sunacağının sinyallerini verdi.

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #7 : Şubat 18, 2021, 09:14:45 ÖS »

Çevrimdışı INDIE

« Yanıtla #8 : Mart 04, 2021, 11:41:51 ÖÖ »
Mortal kombat 2021 filmi atmosferiyle ve karakterlerin görüntüsüyle en azından serinin hayranları için keyifli bir yapım olacakmış gibi görünüyor.

Ancak bir kısım çok gözüme battı. Rastgele yeni bir karakter uydurulmuş. Bu karakter Mortal kombat dövmesiyle doğmuş.
Eğer film bu dövmeli arkadaş seçilmiş adam filmin sonunda herkesi dövecek ve film bitecek kıvamında olursa hayal kırıklığı olur. Mortal Kombat gibi güzel bir ana teması ve karakterleri olan bir dünyayı neden böyle modası geçmiş bir şekilde hikayeleştirmişler anlam veremedim.

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #9 : Mart 04, 2021, 05:26:54 ÖS »
İlk orijinal MK filminden sonrakiler beni hiç sarmadı. Neden bilmiyorum artık. Şu son film de bana cazip gelmedi, tıpkı TEKKEN'in ikinci live-action filmi gibi. Ed Boon'a sorsan MKX'ten hemen sonra MKVSDCU2 gelecekti, onun için hazırlıklar yapılıyordu. Bir anda karar değiştirip MK11'i çıkardılar. Ben incelemediğim için bilmiyorum ama bunun geçerli bir nedeni olmasını istiyorum. Konuyla pek ilgisi yok, aklıma geldiği için söyleme gereği duyuyorum: MK11 MKX'ten ve zamanında güldüğüm bazı MK oyunlarından daha kötü.

Çevrimdışı INDIE

« Yanıtla #10 : Mart 05, 2021, 08:23:26 ÖÖ »
İlk orijinal MK filminden sonrakiler beni hiç sarmadı. Neden bilmiyorum artık. Şu son film de bana cazip gelmedi, tıpkı TEKKEN'in ikinci live-action filmi gibi. Ed Boon'a sorsan MKX'ten hemen sonra MKVSDCU2 gelecekti, onun için hazırlıklar yapılıyordu. Bir anda karar değiştirip MK11'i çıkardılar. Ben incelemediğim için bilmiyorum ama bunun geçerli bir nedeni olmasını istiyorum. Konuyla pek ilgisi yok, aklıma geldiği için söyleme gereği duyuyorum: MK11 MKX'ten ve zamanında güldüğüm bazı MK oyunlarından daha kötü.

MK11 o kadar kötü ki Steam'de en az oynadığım dövüş oyunu şuanda kendisi. 20 saat Story modu bitirip tekrar açmadım. Bu kadar berbat ve basit bir hikaye olamaz. Daha kaç kere zaman döngüsü değişecek, Ölen adamlar dirilecek merakla onu bekliyorum :)

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #11 : Mart 05, 2021, 10:14:15 ÖÖ »
MKX ile zirve yapan Ed Boon'un Netherrealm Studios'u kırılan şişeden saçılan şarap görüntülü kan, gerçekçi olması istenirken orijinal tadından tamamen kopmuş modelleme ve aceleye getirilmiş gibi duran fatality, müziğiyle ayrı karakterlerin pozisyonlarıyla ayrı güldüren friendship gibi detaylarıyla bana hiç hitap etmiyor. Ayrıca 2. zaman çizelgesinde yaşanan gelişmeler ilkini aratıyor ve her oyun Raiden sanırsın evrim geçiriyor.

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #12 : Mart 28, 2021, 06:25:43 ÖÖ »
Kabal, Mortal Kombat (2021) Filmi İçin Onaylandı:

16 Nisan 2021'den itibaren HBO Max'te aynı anda sinemalarda gösterime girecek ve yayınlanacak yönetmen Simon McQuoid'in yeni Mortal Kombat (2021) filminin resmî Twitter hesabından atılan bir tweet Mortal Kombat 3'ün kıdemli savaşçılarından Kabal'ı film için onayladı.

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #13 : Nisan 15, 2021, 10:58:50 ÖÖ »
Mortal Kombat (2021) "23 Nisan"da Çıkıyor:

Orijinal çıkış tarihi olan 14 Nisan 2021'den 15 gün önce, Warner Bros Mortal Kombat (2021) filminin 23 Nisan'da çıkacağını duyurdu. Erteleme Warner Bros potansiyel gişe rekorları kıran ve bilet satışlarından kaçınmaya karar verdiğinden HBO Max'te "Godzilla VS Kong"un yayınlanmasından yalnızca bir gün önce duyurulmuştu. Warner Bros ayrıca sinema salonlarındaki kapasite kısıtlamalarının yakında kaldırılacağını "öngörüyor" ve bu da potansiyel olarak daha yüksek bilet satışları ve başarıya yol açabilir. Bir kez daha yeni Mortal Kombat filmi 23 Nisan 2021'de HBO Max'te ve aynı anda sinemalarda gösterime giriyor.

Çevrimdışı Mr.X

« Yanıtla #14 : Nisan 22, 2021, 09:34:44 ÖS »

Yukarı Git