Tekken: Oyun Listesi > Tekken 7 / Tekken 7: Fated Retribution

TEKKEN 7 Karakter Hikâyeleri

(1/2) > >>

Mr.X:
Az önce Tekkenpedia sitesinde gördüğüm yeni eklenen bazı TEKKEN 7 karakter hikâyelerini paylaşmak istedim:

BOB:Bob gücünü bir kez daha ispatlamak adına The King Of Iron Fist Tournament turnuvasına girmeye karar verir. Ne yazık ki, yolda, o gizemli bir patlamaya yakalanır.

BRYAN FURY:Bryan Fury, istediği her yerde hoşuna giden gücünü ve yıkımını tüm Dünya'ya göstermek isteyen bir adamdır. Zamanını kentsel bir savaş meydanında geçirirken, o savaşın büyümesine mutlulukla gülüyordur. Yeterince ilham aldıktan sonra, Bryan bir sonraki av için öne atılan olur...

DEVIL JIN:Altıncı turnuvada Jin Azazel'i yendikten sonra, askerî güçlerce ele geçirilir. Helikopter eskortu sırasında, Jin dönüşüm geçirir ve çılgına döner, esir alanların hakkından gelir ve kaçar.

FENG WEI:Shinken Parşömeni'nin sözlerini takiben, "Diğer tüm dövüş tarzlarını yok eden ve onları kendi hâline getirip, tüm erkeklerden daha üstün bir savaşçı, Dragon God (Ejderha Tanrı) olacak" Feng, önceki turnuvaya girer. Çok zaman sonra, Feng doğduğu yere döner ve antrenman yapmaya devam eder.

HEIHACHI MISHIMA:"Solgun ayın altında, Mishima Dojo sessizliğe batmış yatıyordur. İçinde, Heihachi karısı Kazumi ile savaştığı zaman o noktada yaşananları yansıtır. Aniden, gizemli bir adam ortaya çıkarak sessizliği deler... Heihachi için kaderin bir mağazası var mıdır?"

HWOARANG:Altıncı turnuva esnasında, Jin'in Mishima Zaibatsu tarafından öldüğü bildirilir ve Heihachi tarafından devralınır. Rakibinin bu kadar kolay öleceğine inanmak istemeyen Hwoarang, Jin'in nerede olabileceği hakkında elinden geldiğince az bilgi toplar, sonunda Jin'in arayışı içinde Orta Doğu'ya gider.

KUMA:Kuma, Heihachi Mishima'nın evcil hayvanıdır. Zaibatsu'yu Jin'in kavrayışından kurtarmaya çalıştıktan sonra, o yenilir ve Hokkaido Wilderness'a sürülür. Ancak daha sonra, Heihachi Mishima tarafından gönderilen ve Kuma'nın yokluğunda Jin'e karşı direnişini duyan bir grup Tekken Force üyesi tarafından ele geçirilir. Döndükten kısa bir süre sonra, o Tekken Force güçlerin katılma emri alır, o şiddetle mücadele ettiğini ve çeşitli misyonlar üslendiğini görür.

MARSHALL LAW:Hâlâ oğlunun tıbbi faturalarını ödemeye çalışan Marshall Law, dojosunu ihmal etmekte ve ayrılan öğrenci sayısını artırmaktadır. Başlangıçta dojo için yeni bir öğretmen bulmayı düşünür ve bu konuda Paul'e danışır. Paul öğretmen olmaya gönüllü olmasına rağmen, Marshall dojonun Paul'ün kanatları altında yarım gün süreceğine inanarak kibarca reddeder. The King Of Iron Fist Tournament 7 turnuvasına giren güçlü bir kişi hakkında işittikleriyle, Law o kişinin uygun olup olmadığını görmek için ayrılır.

PANDA:Panda Ling Xiaoyu'nun evcil hayvanı ve korumasıdır. Jin'in gizemli kayboluşu ve Heihachi Mishima'nın Zaibatsu'nun başkanına dönüşmesinden bu yana, Panda tedirginlik ve endişe ile dolar. Panda'nın korkuları Xiaoyu'nun bir gün Jin'i aramak için onu terk edip de asla geri dönmediği zaman gerçekleşir. Kararlı olan Panda, Xiaoyu'yu aramaya başlar.

SİM[2003]:
Ayyy Allahım şuan nasıl mutluyum anlatamam aşırı heyecanlıyım!!! Mr.X bu mükemmel haberi bizlere ilettiğin için çokk teşekkürler!!!
 Offf Hwoarang yine Jin peşinde offf

jinemre:
@ Mr.X

Çeviri için teşekkürler. ''Marshall Law oğlunun tıbbi faturalarını ödüyor'' kısmı dikkatimi çekti. Forest rahatsız mı? Law'ın hikayesinde bir hayli geri kalmışım anlaşılan.

MagneticFrost:
@jinemre

Babasının sözünü dinlemeyip Paul'ün motosikletine biniyor, sonunda da kaza yapıyor. Marshall da hem Paul'e perte çıkan motosikletin hem de Forest'in hastane borçlarını ödemeye uğraşıyor garibim. :)

Ayrıca emeğine sağlık @mr.x

DeadlyAssassin:
LARSKUMA bayildimmm! bi hayvana bi zirh bu kadar mi guzel olur :lachen: Harada her zamanki gibi kendini asmis, sasirtmiyor :lachen:

Tesekkur ederiz paylasimin icin :chinasmile:

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git