collapse

* Kullanıcı bilgisi

 
 
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Mayıs 16, 2021, 04:57:57 ÖS]


KOF Genel Haberler Gönderen: Mr.X
[Mayıs 13, 2021, 10:48:45 ÖÖ]


Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Mayıs 12, 2021, 10:43:29 ÖÖ]


Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Gönderen: INDIE
[Mayıs 07, 2021, 09:41:57 ÖÖ]


Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Mayıs 02, 2021, 06:27:29 ÖS]


[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Nisan 28, 2021, 10:12:58 ÖÖ]


Elinde IL Eurostick olan var mı? Gönderen: kara-kontak
[Nisan 25, 2021, 02:05:59 ÖS]


Tekken 7 Son Haberler Gönderen: Mr.X
[Nisan 17, 2021, 11:24:18 ÖÖ]


Fighting EX Layer Gönderen: Mr.X
[Nisan 01, 2021, 07:53:58 ÖÖ]


Sony, EVO Şampiyonası Serisini Satın Aldı Gönderen: Mr.X
[Mart 28, 2021, 08:10:45 ÖÖ]


TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2 Gönderen: Mr.X
[Mart 28, 2021, 07:38:16 ÖÖ]


Tekken Capsleri Gönderen: RLPYR
[Ocak 26, 2021, 04:29:39 ÖÖ]


Round alma süreniz en düşük ? Gönderen: RLPYR
[Ocak 20, 2021, 01:38:40 ÖS]


Tekken 7 Treasure Mod Gönderen: RLPYR
[Ocak 20, 2021, 01:16:21 ÖS]


Acı-Tatlı Dövüş Oyunu Anıları Gönderen: RLPYR
[Ocak 19, 2021, 08:21:28 ÖS]


TEKKEN Kitapçığı Gönderen: RLPYR
[Ocak 19, 2021, 08:10:08 ÖS]


Tekken 5 müzikleri Gönderen: RLPYR
[Ocak 19, 2021, 07:19:04 ÖS]


Karakterlerinizi Neye Göre Seçmiştiniz? Gönderen: RLPYR
[Ocak 19, 2021, 07:05:29 ÖS]


Hangi Tekken karakterisin testi Gönderen: RLPYR
[Ocak 19, 2021, 04:32:19 ÖÖ]


Asuka Hakkında Gönderen: RLPYR
[Ocak 19, 2021, 04:27:20 ÖÖ]

Gönderen Konu: [ TEKKEN İle İlgili Genel Detaylar ]  (Okunma sayısı 2304 defa)

Çevrimdışı Mr.X

[ TEKKEN İle İlgili Genel Detaylar ]
« : Mart 07, 2017, 12:35:09 ÖS »
Mishima Zaibatsu:

Giriş:

The Mishima Zaibatsu (三島財閥 - Mishima Financial Group); eskiden "Tekken Zaibatsu / Tekken Corporation" adıyla bilinirdi (Jinpachi Mishima'nın Zaibatsu'yu oğluna kaybetmesinden sonra ismi değişti).

İlk başlarda sahibi Jinpachi Mishima idi, ancak Zaibatsu iki kısa ara zamanı hariç olmak üzere 40 yılı aşkın bir süredir Heihachi Mishima tarafından idare edilmektedir. Şirketleri Sendika bünyesinde birlikte gruplandırılan Mishima Mali İmparatorluğu, Tekken Forces (Tekken Güçleri) olarak bilinen özel paralı grup ve Mishima Industries'ten oluşmaktadır.

The Mishima Zaibatsu, The King Of Iron Fist Tournament turnuvalarının ana sponsorudur. Tekken 5 dâhilinde Jinpachi Mishima, Mishima Zaibatsu'nun kontrolünü ele geçirir. Ancak, Jinpachi The King Of Iron Fist Tournament 5 turnuvası sırasında Jin Kazama tarafından yenilir ve Jin Zaibatsu'nun kontrolünü ele geçirir. Jin'in ilk adımı, Şeytan Geni lanetini sona erdirmesi için Azazel'in uyanması umuduyla, bir dünya savaşını başlatmak olur. Beklenmedik bir şekilde, o savaş sırasında kaybolur ve Heihachi, Jin'in yokluğunda şirketi geri almanın mümkün olduğunu görür.

Mülkiyet:

İlk The King Of Iron Fist Tournament Turnuvasından Önceki Birkaç Yıl: Jinpachi Mishima Tekken Corporation yönetimini oğlu Heihachi Mishima'ya kaybeder.
Tekken: Heihachi Mishima Zaibatsu yönetimini oğlu Kazuya Mishima'ya kaybeder.
Tekken 2: Kazuya Mishima Zaibatsu yönetimini babası Heihachi Mishima'ya kaybeder.
Tekken 3: Heihachi Mishima yönetimin sahibi olarak kalır.
Tekken 4: Heihachi Mishima yönetimin sahibi olarak kalır.
Tekken 4 İle Tekken 5 / Tekken 5: Dark Resurrection Arasındaki Süre: Heihachi Mishima'nın ölü olarak varsayılmasından sonra Jinpachi Mishima Zaibatsu'yu geri alır.
Tekken 5 / Tekken 5: Dark Resurrection: Jinpachi Mishima Zaibatsu yönetimini Jin Kazama'ya kaybeder.
Tekken 6 / Tekken 6: Bloodline Rebellion: Jin Kazama savaş sırasında ortadan kaybolur. Heihachi Mishima Zaibatsu yönetimine el koyar.
Tekken 7 / Tekken 7: Fated Retrubition: Heihachi Mishima yönetimin sahibi olarak kalır.

Diğer Şeyler:

Zaibatsu'nun tüm mevcut ve eski sahiplerinin arasında kan bağı vardır, bunun anlamı Jinpachi'nin soyundan gelenlerin The King Of Iron Fist Tournament turnuvalarını kazanmalarının mümkün olduğudur.

Mishima klanı dışında Mishima Zaibatsu ile ilgisi olan karakterler vardır. Ganryu koruma olarak hem Kazuya Mishima, hem de Heihachi Mishima için çalışmıştır. Anna Williams ve Bruce Irvin Kazuya Mishima için Mishima Zaibatsu'da korumalık yaptıktan sonra G Corporation tarafına geçmiştir. Jin Kazama Zaibatsu kontrolünü devralmadan önce Ganryu, Anna Williams ve Bruce Irvin, devraldıktan sonra Eddy Gordo ve Nina Williams hizmet edenler arasında yer almıştır.

Mishima Zaibatsu birden fazla kurbana sahiptir. Michelle Chang'in kabilesi kutsal muska için Heihachi Mishima'nın emriyle saldırıya uğramış ve annesi daha sonra hazineyi almak için Kazuya Mishima tarafından yakalanmıştır. Kazuya ayrıca Eddy Gordo'nun ailesini öldürtmüş ve Doctor Bosconovitch'in kaçırılmasını emretmiştir. Jin Kazama İspanya'yı fethediyorken Miguel Caballero Rojo'nun kız kardeşini öldürmüştür. Lili Rochefort'un babası tarafından sahip olunan Monako merkezli petrol şirketi Rochefort Enterprises, Jin Kazama'nın şirketin petrol alanlarını satın alması sonucunda Mishima Zaibatsu'yla iş ortağı olmuştur.

Tekken 4 dâhilinde, G Corporation Kazuya Mishima'nın kalıntılarını kurtarmak için saldırıda bulunmuştur. Daha sonra Tekken 6 dâhilinde, Kazuya Mishima'nın G Corporation'ın lideri olmasıyla beraber, onlar savaş esnasında Jin Kazama ve Zaibatsu'nun en büyük mücadelecesine dönüşmüştür.

Tekken 4 dâhilinde Manji Clan tarafından soyulmuştur.

G Corporation:

Giriş:

G Corporation; Tekken serilerinin epigenetik araştırma alanında devrim niteliğinde gelişmelere imza atan biyoteknoloji firmasıdır.

Tarihi:

G Corporation'ın bilinen en eski etkinliği, Tekken 2 olaylarından kısa süre bir sonra gerçekleşir. Bu süre zarfında, araştırmacılar babası Heihachi Mishima tarafından öldürülen Kazuya Mishima'nın cesedini tesadüfen bulur ve Mt. Shirane'e ulaştırır. Kendi teknolojilerini kullanarak, onlar ölüler diyarındaki Kazuya'yı diriltmeyi başarır ve daha sonra onun bedenini Nebraska'ya nakleder. Daha sonra Kazuya kaynağını bulup, gerçek potansiyeliyle mekanizmasından yararlanmak umuduyla, kendi Şeytan Geni ile ilgili rutin deneyleri gerçekleştirmek için anlaşma yapar.

Daha sonra, Tekken 3 olayları esnasında, Mishima Zaibatsu bünyesindeki bir bilim insanı olan Jane, G Corporation için çalışmaya döner. Bunun temel nedeni, onun Jack serisiyle ilgili araştırma yaparken Tekken Forces tarafından saldırıya uğraması olur. Bununla birlikte, o Gun Jack'in fedakârlığı sayesinde güçlükle oradan kaçmayı başarır. O böylece Jack-4, Jack-5 ve Jack-6 olarak, şirket için daha fazla Jack robotnu üretmek için yoluna devam eder.

Tekken 4 olaylarından kısa bir süre önce, G Corporation'ın iki tesisi Heihachi Mishima'nın Mishima Zaibatsu'su tarafından saldırıya uğrar. Heihachi Kazuya'nın kalıntılarındaki Şeytan Geni'ni elde etmeyi umarken, kendisi eski ev sahibi olan Jin Kazama tarafından yenilir. Nepal baskını yapılıp, aralarında Julia Chang'in Orman Gençleştirme Veri dosyalarının da bulunduğu verilerin çalınmasına rağmen, Kazuya'ya müdahale için gerçekleştirilen Nebraska tesis baskını, Heihachi ve adamlarını şoke eden bir başarısızlıkla sonuçlanır.

Heihachi'ye karşı misilleme amacıyla, G Corporation Hon-Maru'ya Jack-4'lerden oluşan bir takım gönderir. Heihachi görünürde öldürülmesine rağmen, Kazuya bunu bir ihanet olarak yorumlar ve kendini Devil formuna dönüştürerek kaçar. Bilinmeyen bir sebeple G Corporation, Jack'ler kendini tahrip ettiğinde Heihachi'yi uzaklara uçurur. Onlar daha sonra, geliştirilmiş bir Jack-4 olan Jack-5'i ek savaş verilerini alması için beşinci turnuvaya katılmaya gönderir.

Tekken 5 ve Tekken 6 arasında, Kazuya eski Mishima Zaibatsu bilim insanlarından Emma Kliesen'ın da dâhil olduğu ayrıcalıklı sorumluları öldürmek için G Corporation'a karşı düzenlediği saldırıyla kendi intikamını alır. Üst sıralara yükselmesi ve eski iştirakçileri olan Anna Williams ile Bruce Irvin'in de katılmasıyla beraber, Kazuya G Corporation'ı daha askeri bir şirket hâline getirmek için gizlice şekillendirmeye başlar. Üretilmesi mümkün daha fazla Jack robot kitlesi, silah ve diğer savaş araçları için harekete geçer. Dünyaya hâkim olmak amacıyla, Kazuya bağımsızlığını ilân eder ve dünyaya karşı savaş yürütmeye başladıktan sonra bu askeri malların Mishima Zaibatsu'nun yeni lideri olan Jin Kazama'ya karşı kullanılmasını emreder. Onlar daha ileri giderek Mishima Zaibatsu'nun Nancy adlı kullanıcısıyla rekabet edebilmek için Jack-6 robotunu oluşturarak çekişmeyi arttırır. Ayrıca onlar Jin'in başını almayı başaran kişiye inanılmaz yüksek miktarda bir para ödülü teklif eder. Zaibatsu'ya karşı olan eylemleri için, dünya bir kahraman olarak Kazuya'yı memnuniyetle karşılar.

Bilinen Üyeler:

Kazuya Mishima: Eski denek (T4) ve G Corporation'ın şimdiki başkanı (T6).
Anna Williams: Kazuya'nın ikinci komutanı (T6).
Bruce Irvin: Bir G Corporation ordusunun sorumlusu (T6).
Jane: G Corporation'ın Jack proje sorumlusu (Geçmiş & T3 & T6).
Emma Kliesen: Eski Mishima Zaibatsu bilim insanı, Şeytan-İnsan Projesi üzerinde bilgisi olan ve aynı zamanda projenin danışmanlarından biri (T6 Öncesi).
Ling Xiaoyu: Anna'nın Shin Kamiya'nın peşinde taktığı casusu (T:BV).
Julia Chang: Orman Gençleştirme Verileri'ni oluşturmak için sorumlu olan bir araştırmacı (T4 & T6).

Mishima Industries:

Giriş:

Mishima Industries (veya "Mishima Heavy Industries"); Mishima Zaibatsu'nun bir parçası olup, bütün endüstriyel işlerinden sorumludur. Sahibi, The King Of Iron Fist Tournament turnuvalarının kazananı doğrultusunda değişirken, bugüne kadar sadece Mishima soyu içerisinde kalmıştır. En son ve önemli olan buluşu, NANCY-MI847J olmuştur.

Eserler:

NANCY-MI847J: Jin Kazama'ya ait olan Mishima Industries, tüm rakiplerinden ve özellikle de şu anda Kazuya Mishima'ya ait olan G Corporation'dan gelecek olanlara karşı Jin'i korumak için NANCY-MI847J robotunu yaratmıştır. Ayrıca, Jack-2'nin programlamasının çoğunu oluşturduğu gibi, Gun Jack projesinden de sorumlu olmuştur.

Jack-2'nin Oluşturulmasına Ait Bölüm: Tekken 2 olaylarından sonra, Jane 27 yaşındayken, yanında çökmüş olan Jack-2'nin kâbusunu unutamamıştır. O, Jack-2'nin işlevselliğini geri yüklemekle 10 sene geçirmiş, ama Jack'i ayırt eden insanî özelliklerin kaybolduğunu düşünmüştür. Hayatını kurtarmış olan nazik ruhlu Jack-2'ye geri dönmek için Jane çok sıkı bir analiz programında çalışmaya başlamıştır. Detaylı analizi sayesinde, Jane Jack-2'nin programlamasının çoğunun Mishima Industries tarafından oluşturdulduğunu görmüştür. Ayrıca o, gizli bir programı da keşfetmiştir... "Gun Jack Projesi". Bu yeni bir silah, bir eksen silah için zemin hazırlamıştır.

Rakip Kreasyonlar:

G Corporation, Mishima Industries'in NANCY-MI847J adlı robotuyla bir maç oluşturabilmek için, Jane'in yardımlarıyla Jack-6'yı yaratmaya karar vermiştir.

Pusu:

Tekken 5 olaylarından iki yıl önce, Jane Gun Jack'in yardımıyla Mishima Industries'te gizlice çalışır. Ancak, onlar bir Tekken Forces devriyesi taradından keşfedilir ve üzerlerine ateş açılır. Gun Jack Jane'i korumak için ateş hattına kendini yerleştirir. Açılan ateşin durmasından sonra, Gun Jack'in hareket fonksiyonları devreden çıkar.

Diğer Şeyler:

Gun Jack ve Jane Mishima Industries'e gizlice girdikten sonra Tekken Forces tarafından yakalanır.

Tekken 6'daki Scenario Campaign dâhilinde, Roger Jr. Mishima Industries Biotech Araştırma İstasyonu Harabeleri'nde bir patron karakterdir.

Dr. Bosconovitch ve Dr. Abel gönüllü olmamakla beraber, geçmişteki durumlarda Mishima Industries için çalışmıştır.

Tekken 3'te King'in giydiği tişörtün arkasında "Mishima Industries" (siyah karakterler) ve "Evil" (kırmızı karakter) yazılıdır.

Önceki sahipleri Jin Kazama (muhtemelen), Jinpachi Mishima ve Kazuya Mishima olarak söylenebilir.

Mishima Clan:

Genel Bakış:

The Mishima Family (三島一族 - Mishima Ichizoku); Tekken serilerindeki en önemli ailelerden biridir.

Tekken bünyesindeki tüm ana kahramanlar ve rakipler bu aileden gelmekte olup, hem kendi aralarında, hem de aile dışındaki diğer savaşçılarla süregelen bir rekabet hâlindedirler. Güçlerini birleştirdikleri zaman kanlarında bulunan lanet, onların birbirlerine karşı çevrilmesine neden oluyordur.

Bu ailenin bazı üyelerinde Devil Gene (Şeytan Geni) olduğu ve bazılarının da Mishima Bloodline'ı (Mishima Soyu) bitirmek istediği bilinir.

Üyeler:

Heihachi Mishima
Kazuya Mishima
Jin Kazama (Gayri meşru bir çocuk olması nedeniyle annesinin yasal soyadını almıştır.)
Jinpachi Mishima
Kazumi Mishima
Lars Alexandersson (Heihachi'nin gayri meşru oğludur.)
Lee Chaolan (Heihachi'nin üvey oğludur.)

Diğer Şeyler:

Jinpachi'nin doğrudan neslinden olan her kişi Mishima Zaibatsu'nun sorumlusu olduğu bir noktada bulunmuştur.

Tekken'in yapımcısı olan Katsuhiro Harada'nın söylediğine göre, Kazuya Devil ile temas kuran ilk Mishima aile üyesi değildir ve ne Kazuya, ne de Jin bunun Jinpachi ile başladığına inanıyordur, fakat sadece Heihachi bu kişinin gerçekte kim olduğunu biliyordur. Aynı zamanda, Harada ne Jinpachi'nin, ne Heihachi'nin, ne de Lars'ın Şeytan Geni'ne sahip olduğuna işaret etmiştir. Bu, Kazumi Mishima'nın ilk olduğu ve Şeytan Geni soyunu başlattığı yönünde bir ipucu olarak görülmüştür. Bu sayede Jinpachi, Heihachi ve Lars'ın Kazuya ile Jin'in sahip olduklarına sahip olamamalarının nedeni açıklanmış kadar olmuştur.

Takashiro Yano tarafından yazılan "Tekken: The Dark History Of Mishima" adlı epizodik romanda, Japonya'nın Sengoku Dönemi'ndeki büyük Mishima soyunun karanlık tarihini derinlemesine araştırdığını söylemiştir.

Doğrudan Mishima ailesi soyundan gelen üyelerden her biri, kendi elleriyle elektrik akımı çalıştırma yeteneğine sahip olduğuna dikkat çeker. Böylece, Rising Uppercut gibi bazı hamleleri gerçekleştirirken bu büyük ölçüde anlaşılır hâle gelir. Ayrıca üyeler arasındaki renk varyasyonları Kazuya'da mavi, Jin'de kırmızı, Heihachi'de sarı/açık mavi, Jinpachi'de siyah/mor ve Lars'da mor olarak görülür.

Manji Clan:

Genel Bilgiler:

The Manji Clan; lideri Yoshimitsu olan ve zenginden çalıp fakire veren, Robin Hood vari bir ninja grubudur. İkinci komutan olan Kunimitsu'nun klan fonlarını çaldığını keşfetmesiyle beraber, Yoshimitsu onu klandan atar.

Yoshimitsu tarafından birkaç taksitte kullanılmış olan kılıç, geçerli bir lider işaretidir. Klanın yeni lideri seçildiği zaman, eski lider yeni kullanıcısına gücü aktarılan bu kılıç kullanılarak kurban ediliyordur. Daha sonra kılıcın lanetli olduğu ve onun gücünü korumak için tek yolun düzenli olarak kötü adamları öldürmekten geçtiği keşfedilir.

Manji Clan Tekken bünyesinde yer alan Mishima Zaibatsu, Ganryu ve en önemlisi tek başına neredeyse tüm klanı yok etmeyi başaran Bryan Fury gibi diğer karakterlerle de çok sayıda çatışmaya girmiştir. Bryan'ın saldırısından sonra hâlâ hayatta olan üyelerin olup olmadığı bilinmemektedir.

Rochefort Enterprises:

Genel Bilgiler:

Rochefort Enterprises; Tekken 5: Dark Resurrection ve Tekken 6 dâhilinde yer alan, Monako merkezli bir petrol şirketidir. Ana şirket merkezi, Birleşmiş Milletler Sekreterliği Binası'nı anımsatan bir yapı olup, Lili'nin Tekken 5: Dark Resurrection oyun sonu görüntülerinde birkaç saniyeliğine görülüyordur. Bu şirket başta Mr. Rochefort olmak üzere tüm Rochefort ailesine aittir.

Onlar Mishima Zaibatsu'nun büyük bir iş ortağıydı, ta ki Jin Kazama Tekken 6 dâhilinde şirketin bütün petrol alanlarını devralana kadar.

Mishima High School (Mishima Polytechnical School):

Genel Bilgiler:

Mishima High School (resmi adıyla "Mishima Polytechnical School"); Mishima Zaibatsu holdinglerinin bir parçası olarak, Heihachi Mishima tarafından kurulan ve içinde Heihachi Mishima'nın kendi gerekçeleriyle koydurduğu dev altın heykeli görülen bir yapıdır. Jin Kazama, Ling Xiaoyu ve Miharu Hirano (üçüncü turnuvanın sonu itibarıyla Jin'in katılımını durdurmasına rağmen) bu okula giden insanlar arasında bulunmaktadır.

Mishima Estate:

Genel Bilgiler:

Mishima Estate; Tekken 6'daki Scenario Campaign modunun bölümlerinden biridir. Heihachi Mishima, bu bölümün patron karakteridir. Ayrıca bu bölüm, Lars Alexandersson'ın kendi geçmişi ve Heihachi Mishima hakkında bilgi edindiği bir bölümdür.

Bu bölümün karşılaşılan karakterleri; İş Adamları, İş Kadınları (sarışın ve kahverengi saçlı), Claw Robotları, Kırmızı Zırhlı Adamlar, Standart Ninjalar ve Alien (sadece sol yol seçildiğinde görülür) olarak söylenebilir.

Violet Systems:

Genel Bilgiler:

Violet Systems; Tekken 6'daki Scenario Campaign modunun bölümlerinden biridir. Lee Chaolan burada savaşmaktadır. Bölümün tamamlanması ve Lee'nin yenilmesi durumunda, Scenario Campaign Arena modu aktif hâle gelecektir.

"Violet Sistemleri", Lee'nin Tekken 4 bünyesindeki alter-ego (alt karakter) hâli olan Violet için bir referanstır. Burada bulunan pek çok robot Lee / Violet tarafından Tekken 4 dâhilinde yapılan insansı robot Combot'u anımsatıyordur. Ayrıca, bu robotlar da Combot gibi çeşitli dövüş sanatlarını kullanıyordur.

» Kaynak: http://escofficial.lima-city.de/tekkentnt/diger-bilgiler.html
 

SİM[2003]

 • Ziyaretçi
Ynt: [ TEKKEN İle İlgili Genel Detaylar ]
« Yanıtla #1 : Mart 07, 2017, 12:36:58 ÖS »
Mr.X herzaman ki gibi bugünde döktürmüşsün :)
Eline sağlık
 

Çevrimdışı Mr.X

Ynt: [ TEKKEN İle İlgili Genel Detaylar ]
« Yanıtla #2 : Mart 07, 2017, 12:47:49 ÖS »
Teşekkür ederim.
 

Çevrimdışı Gufi

 • Master
 • *
 • İleti: 509
 • Total likes: 13
 • Thanked: 7 times
 • Üye Puanı: 18
 • Cinsiyet: Bay
 • I'm still dreaming ...
   • Profili Görüntüle
  • PSN: KahunaGufi
  • XMB: KahunaGufi91
  • Başladığı Oyun: Tekken 3
  • Favori Karakter: 1. Lili 2. Alisa 3. Lucky Chloe
Ynt: [ TEKKEN İle İlgili Genel Detaylar ]
« Yanıtla #3 : Mart 07, 2017, 01:27:39 ÖS »
Ellerine sağlık, iyi çalışıyorsun..  ::)
 

Çevrimdışı Mr.X

Ynt: [ TEKKEN İle İlgili Genel Detaylar ]
« Yanıtla #4 : Mart 07, 2017, 01:31:00 ÖS »
Teşekkür ederim.
 

Çevrimdışı AngelRebellion

 • Brawler
 • *
 • İleti: 806
 • Total likes: 16
 • Thanked: 5 times
 • Üye Puanı: 32
 • Cinsiyet: Bayan
 • Devil may cry..♥
   • Profili Görüntüle
  • XMB: AngelJinXiaoyu
  • Başladığı Oyun: Tekken 2
  • Favori Karakter: 1. Jin - Xiaoyu, Lars - Alisa 2. Asuka,Lili,Hwoarang
Ynt: [ TEKKEN İle İlgili Genel Detaylar ]
« Yanıtla #5 : Mart 07, 2017, 02:06:16 ÖS »
vallahi okurken gözlerim ağırdı ilk okumayacaktım üşendim dur bi bakayım mishima falan varmış diyip okudum.
ジン カザマ www.twitch.tv/MarksMiss
 

Çevrimdışı Mr.X

Ynt: [ TEKKEN İle İlgili Genel Detaylar ]
« Yanıtla #6 : Mart 13, 2017, 02:38:57 ÖS »
Gözlerine sağlık.
 

Çevrimdışı SZR Kazuya

Ynt: [ TEKKEN İle İlgili Genel Detaylar ]
« Yanıtla #7 : Mart 16, 2017, 03:48:59 ÖS »
Çok güzel ve bilgilendirici bi yazı olmuş  :chinasmile:
 

 

Yukarı Git