collapse

* Kullanıcı bilgisi

 
 
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

* Son İletiler/Konular

ArcSystem oyunları Gönderen: Mr.X
[Ekim 15, 2021, 05:19:21 ÖS]


KOF Genel Haberler Gönderen: Mr.X
[Ekim 14, 2021, 01:29:54 ÖS]


Street Fighter Haberleri Gönderen: Mr.X
[Ekim 07, 2021, 12:41:48 ÖS]


TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2 Gönderen: Mr.X
[Ekim 02, 2021, 11:47:06 ÖÖ]


Sony, EVO Şampiyonası Serisini Satın Aldı Gönderen: Mr.X
[Eylül 29, 2021, 10:12:19 ÖS]


Tekken7 için arcade stick yapımı hakkında Gönderen: jinemre
[Eylül 21, 2021, 10:34:14 ÖÖ]


Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Gönderen: Mr.X
[Eylül 10, 2021, 10:41:09 ÖÖ]


Soul Calibur 6 Gönderen: Mr.X
[Eylül 01, 2021, 10:52:25 ÖS]


[ SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS ] Gönderen: Mr.X
[Ağustos 17, 2021, 04:47:47 ÖS]


Tekken 7 Son Haberler Gönderen: game67boss
[Temmuz 31, 2021, 10:47:54 ÖÖ]


Virtua Fighter Gönderen: Mr.X
[Temmuz 22, 2021, 11:30:39 ÖÖ]


Mortal Kombat 11 Gönderen: Mr.X
[Temmuz 06, 2021, 04:37:57 ÖS]


Beğeneceğinizi Düşündüğüm Indie Dövüş Oyunu! - SHAOLIN VS WUTANG Gönderen: jinemre
[Haziran 25, 2021, 09:00:21 ÖÖ]


TEKKEN X Street Fighter Gönderen: jinemre
[Haziran 24, 2021, 09:11:02 ÖÖ]


[ Klâsik Oyunlar ] Gönderen: Mr.X
[Haziran 17, 2021, 02:53:51 ÖS]


Satılık IL Eurojoystick 2 Gönderen: kara-kontak
[Mayıs 29, 2021, 07:06:24 ÖS]


[ KOF Kombo Videoları ] Gönderen: Mr.X
[Mayıs 26, 2021, 01:12:11 ÖS]


METAL SLUG Gönderen: Mr.X
[Mayıs 17, 2021, 11:01:08 ÖÖ]


Elinde IL Eurostick olan var mı? Gönderen: kara-kontak
[Nisan 25, 2021, 02:05:59 ÖS]


Fighting EX Layer Gönderen: Mr.X
[Nisan 01, 2021, 07:53:58 ÖÖ]

Gönderen Konu: TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2  (Okunma sayısı 15063 defa)

Çevrimdışı Mr.X

Ynt: TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2
« Yanıtla #30 : Ağustos 05, 2021, 06:40:08 ÖS »
Laced Records'tan TEKKEN 5 & 6 Sınırlı Üretim Vinly Film Müzikleri Mart 2022'de Geliyor:

Temmuz 2021'de Laced Records kendi dönemlerinin iki ikonik ve son derece etkili 3D dövüş oyunu olan TEKKEN Tag Tournament ve TEKKEN 4 için uzmanlarca hazırlanmış mükemmel sese sahip, güzelce düzenlenmiş ve son derece karmaşık iki vinly film müziği koleksiyonu yayınladı. Laced Records'taki plâk sihirbazları Mart 2022'de piyasaya sürülecek olan TEKKEN 5 ve TEKKEN 6 Limited Edition plâk müzikleri ile TEKKEN film müzikleri koleksiyonlarının devamını duyurdu (TEKKEN 5 hayranların sevgilisi Dark Resurrection ile ilgili şeyleri de içeriyor).Laced Records'un daha önceki yeniden düzenlenmiş TEKKEN koleksiyonları gibi TEKKEN 5 ve TEKKEN 6 vinly kapakları illüstratör Samuel Donato (AKA DXSinfinite) tarafından çizilen çarpıcı yeni sanat eserlerini (oyunlardaki resmî sanat eserlerine dayanan) içeriyor. Ayrıca TEKKEN 5 ve TEKKEN 6 müzikleri için ön siparişler artık mevcut.
• Albüm: TEKKEN 5 (Original Soundtrack).
• Sanatçı: Namco Sounds.

"TEKKEN 5 ve Dark Resurrection film müziği vinlysi bir kompozisyon ve düzenleme yeteneği ordusu tarafından bir araya getirilen agresif elektronika, rock, nu metal ve perküsyon liderliğindeki müziklerden oluşuyor.

Tüm müzikler Joe Caithness tarafından vinly için özel olarak hazırlandı ve parçalar odyofil kalitesinde ağır 180 g disklere basılacak. Parça listesi dört kez Guinness Dünya Rekoru sahibi çok oyunlu Dünya şampiyonu ve çok yönlü dövüş oyunu topluluğu efsanesi Ryan Hart küratörlüğünde oluşturuldu.

Şimdiye kadarki vinly serisine uygun olarak bu sette de illüstratör Samuel Donato nam-ı diğer DXSinfinite'in yepyeni vinly çizimleri kullanıldı.

Bu Sınırlı Üretim varyantı pas rengi galaksi efektli disklere sahiptir ve Laced mağazasına özeldir. LP'ler lüks bir geçit kılıfı içinde gelir."


• Ürün Bilgisi:
» Riow Arai, Bayaka, DJ MOTIVE, Rio Hamamoto, Satoru Kousaki, LAG STAGE, Tom Leonard & Jeff Pescetto, Yu Miyake, Junichi Nakatsuru, Numb, Keiichi Okabe, Hiroshi Okubo, RASA, NOBUYOSHI "sanodg" SANO, Koji Sekiguchi, Masaru Shiina, Ryuichi Takada, Kohta Takahashi, Akitaka Tohyama, Tetsuya Uchida, VOTOM, Hiroshi Watanabe, Yoshihito Yano ve yura tarafından hazırlanan müzikler.
» Sınırlı Üretim pas rengi galaksi efektli diskler.
» Samuel Donato'nun orijinal çizimleri.
» Arcade ve konsol oyunlarından 59 parça ve Dark Resurrection güncellemesi.

• Albüm: TEKKEN 6 (Original Soundtrack).
• Artist: Namco Sounds.

"TEKKEN 6'nın soundtrack'i serinin kendine özgü rock ve elektronika füzyonunu icra eden ancak orkestra ve Asya enstrümantasyonu, trans ve evet doğru okudunuz yodelling dâhil olmak üzere çeşitli farklı tatlar içeren müzik ekipleri arasındaki bir işbirliğidir. Bu seçim oyunun konsol, arcade ve PSP versiyonlarından alınan 32 parçayı içerir.

Tüm müzikler Joe Caithness tarafından vinly için özel olarak hazırlandı ve parçalar odyofil kalitesinde ağır 180 g disklere basılacak. Parça listesi dört kez Guinness Dünya Rekoru sahibi çok oyunlu Dünya şampiyonu ve çok yönlü dövüş oyunu topluluğu efsanesi Ryan Hart küratörlüğünde oluşturuldu.

Şimdiye kadarki vinly serisine uygun olarak bu sette de illüstratör Samuel Donato nam-ı diğer DXSinfinite'in yepyeni vinly çizimleri kullanıldı.

Bu Sınırlı Üretim varyantı pembe & açık mavi disklere sahiptir ve Laced mağazasına özeldir. LP'ler lüks bir geçit kılıfı içinde gelir."


• Ürün Bilgisi:
» Rio Hamamoto, Shinji Hosoe, Satoru Kousaki, Kazuhiro Nakamura, Keiichi Okabe, Ayako Saso, Go Shiina, Ryuichi Takada, Akitaka Tohyama, Tetsuya Uchida ve Yoshihito Yano tarafından hazırlanan müzikler.
» Sınırlı Üretim pembe ve açık mavi diskler.
» Samuel Donato'nun orijinal çizimleri.
» Arcade ve konsol oyunlarından 32 parça ve Bloodline Rebellion güncellemesi.


Laced Records'un TEKKEN serisi için önceki sürümlerini yakalayamadıysanız DXSinfinite'in TEKKEN 3, TEKKEN 2 ve TEKKEN 1'in önceki film müzikleri koleksiyonları için "yeniden tasarlanan" kapak çizimlerine göz atabilirsiniz.

Laced Records TEKKEN Vinyl Collection Ön Sipariş
 

Çevrimdışı Mr.X

Ynt: TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2
« Yanıtla #31 : Ağustos 21, 2021, 02:56:51 ÖS »
Bandai Namco'nun Aksiyon RPG Oyunu Tales Of Arise İçin Nina Williams TEKKEN İşbirliği Kostümü Tanıtıldı:

Tales Of serisinin son bölümü Tales Of Arise Bandai Namco tarafından geliştirilen ve yayınlanan, önümüzdeki ay PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S ve Windows'a gelecek olan bir Aksiyon RPG'sidir. Oyunun belirli sürümleri ve paketleri bir "işbirliği DLC kostümleri" setini içerecek (bir kostüm TEKKEN 5'ten Nina Williams'ın görünümüne dayalı ana karakter Kisara için). Diğer işbirliği kostümü CODE VEIN ve Rimwell IDOLMASTER: Starlit Season'dan Colorful Session kostümü olacak.

İlginç bir şekilde Kisara'nın Nina kostümü giydiği resmî promo çizimi doğrudan Nina'nın bu kostümün ortaya çıktığı ilk oyun olan TEKKEN 5'teki karakter sunumu ve pozuna dayanmaktadır.Özel işbirliği kostümleri Tales Of Arise Digital Ultimate Edition'a dâhildir. The Tales Of Arise: Collector's Edition bu kostüm paketini Avrupa ve Asya'da da içerir (Kuzey Amerika versiyonu değil).

Çevrimdışı Mr.X

Ynt: TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2
« Yanıtla #32 : Eylül 28, 2021, 06:24:32 ÖS »
Yeni Bandai Namco Patenti, Oyuncuların TEKKEN 8 Ve Gelecekteki Dövüş Oyunlarını Öğrenme Şeklini Değiştirebilir::heihachi2: Bandai Namco, yakın zamanda doğrudan dövüş oyunu oyuncularının yürütme ve seçenek iyileştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayıp TEKKEN 8 ve gelecekteki diğer oyunlar için büyük olabilecek bir patent başvurusu yaparak seviye atlamak için farklı bir yaklaşım denemeye hazırlanıyor. Patentin kendisi eldeki duruma bağlı olarak oyunculara çeşitli eğitimler ve tavsiyeler sunma yaklaşımında çok yönlülük sunuyor. Önerilen bu sistemlerin en büyük yönlerinden biri TEKKEN 7'de zaten sunulan ceza kılavuzları ve ipuçları üzerine kurulmuş ancak bir sonraki seviyeye taşınmış gibi görünüyor. Bu sistemde oyunculara oyunun uygun bir ceza göstereceği ve engellenen hamleye bağlı olarak belirli karşı saldırı seçenekleri verileceği söyleniyor (eklemelerin çoğunun devreye girdiği yer gelişmiş ekranlardan ve toplanan oyuncu / karakter bilgilerinden).:kazuya3: Örneğin oyun oyunculara saldırıyı yapmak için düğmelere çok geç mi yoksa erken mi bastıklarını söyler ve doğru şekilde yapılana kadar tekrar eder. Bunun da ötesinde, bir kullanıcının oyun stilini ve bu senaryolarda tercih edilen seçenekleri belirlemek için kişisel oyuncu verilerini inceleyerek önerilerde bulunur. Aynı karakteri kullanan diğer oyuncuların nasıl başarılı olduğunu görmek için diğer oyuncu bilgileri de enjekte edilir. Çeşitli beceri seviyelerindeki oyunculara yardımcı olmak için görüntülenen hamleler vurması en kolay seçenek, yüksek etkili tek vuruşlar, yüksek etkili kombinasyonlar ve yukarıda belirtilenler gibi eğilimler dâhil olmak üzere farklı kategorilere ayarlanır.:jin3: Dövüş oyunlarının maçlarda yapılan her eylemi zaten kaydettiği düşünülürse tüm bu verilerin oyunculara daha yenilikçi şekillerde yardımcı olmak için kullanıldığını görmek kesinlikle güzel olacaktır. Bununla birlikte, Bandai Namco'nun patenti alması tüm bu özelliklerin dâhil edileceği anlamına gelmez ki bunların mülkiyeti Capcom ve Arc System Works gibi diğer geliştiricilerin aynı veya benzer sistemleri uygulamalarını esasen engelleyecektir. Kullanılan diyagramlar ve benzer modlar göz önüne alındığında TEKKEN 8 muhtemelen bu sistemlerin yeni bir başlıkta görüneceği ilk yer olacaktır. Ayrıca TEKKEN 8 resmî olarak açıklanmamasına ve şirket listelerinin tamamen spekülatif olduğunu iddia etmesine rağmen Nvidia'nın son sunucu veri madenciliğinde diğer büyük savaşçıların yanı sıra düzinelerce diğer olası oyun arasında yer alacağı ortaya çıkmaktadır.
 

Çevrimdışı Mr.X

Ynt: TEKKEN 7: FATED RETRIBUTION "ROUND 2
« Yanıtla #33 : Ekim 02, 2021, 11:47:06 ÖÖ »
Bandai Namco 2022'de Logosuyla Amacını Güncelleme Kararı Aldı:

Bandai Namco, Nisan 2022'den itibaren geçerli olmak üzere yeni bir logo güncellemesi yapacaklarını duyurdu. Orijinal Bandai Namco logosu ilk olarak 2005'te ortaya çıktı ve iki şirketin "füzyonunu" temsil etti. Şirket "mevcut logomuz şirketlerin entegre olmasıyla oluşturulan Bandai ve Namco'nun kaynaşmasını ifade ediyor, yeni amacımızı yansıtan yeni bir logo ile değiştirilecek" dedi. Bandai Namco'nun yeni sloganı "Herkes İçin Geleceğe Eğlence" pembe konuşma balonu motifi veya Japonca "Fukidashi" ile eşleştirilerek markanın dünyanın dört bir yanındaki insanlarla bağlantı kurma ve onlara harika fikirlerle ilham verme potansiyelini ifade ediyor. Bandai Namco'nun basın bülteninin tamamını aşağıda okuyabilirsiniz:
Bandai Namco'nun 2022 logosunun gelecek bölümlerde Kazuya Mishima ve Jin Kazama'nın yer aldığı ikonik TEKKEN Projesi açılış videosunda görülen orijinal hâlinin yerini alıp almayacağı şu anda bilinmiyor. Mevcut logo animasyona 3D olarak dönüştürülmüş ve gölgeleme efektleri kullanıyor, bu nedenle onu gelecekteki TEKKEN oyunlarına uygulamak "kes ve yapıştır" kadar basit olmayacaktır. Sanırım öğrenmek için TEKKEN 8'e kadar beklememiz gerekecek...TEKKEN 8'den bahsetmişken ilgili haberlerde Bandai Namco'nun yeni bir patenti franchise'ın bir sonraki devamı için yeni bir tür eğitim veya eğitim modu özelliğinin olabileceğini öne sürdüğü söylemeden geçmeyelim!

 

Yukarı Git